راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
ببخشید دوستان lord vampire تو کدوم منطقه هست؟میشه محل دقیقش رو بگین؟

دروود
خداییش خیلی زور زدم تا یادم بیاد (صد سال پیش تو شهر یزد!! ;))
لرد ومپایر توی دی ال سی dawnguard داستانش شرو میشه
شما باید ماموریت bloodline رو شروع کنید که اصلی ترین مرحله توی این بسته هست
مکانش هم از روی نقشه میشه غرب solitude، توی ماموریت مکانش رو نشونتون میده فک کنم یه قلعه بود به اسم volkihar
پ.ن: تا خون در رگ ماست تایپک اسکایریم سرپاست. خخخ

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دروود
خداییش خیلی زور زدم تا یادم بیاد (صد سال پیش تو شهر یزد!! ;))
لرد ومپایر توی دی ال سی dawnguard داستانش شرو میشه
شما باید ماموریت bloodline رو شروع کنید که اصلی ترین مرحله توی این بسته هست
مکانش هم از روی نقشه میشه غرب solitude، توی ماموریت مکانش رو نشونتون میده فک کنم یه قلعه بود به اسم volkihar
پ.ن: تا خون در رگ ماست تایپک اسکایریم سرپاست. خخخ
شرق Riften(اگه اشتباه نکنم) بود البته. ولی خوب برای شروعش برید تو کافه ها یا از گارد ها شایعه ها رو بپرسید و حرف بزنید کلا. مکانش میاد.

devil101

کاربر سایت
Mar 1, 2015
3
دوستان لطفا کمک کنید توی بازی وقتی اون لرد هاکارد بهمون میگه وایسا تا خونشو به ما بده ولی وقتی قبول میکنم هیچ اتفاقی نمی افته و کاری نمیشه کرد لطفا یکی بگه چی کار باید کرد؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان لطفا کمک کنید توی بازی وقتی اون لرد هاکارد بهمون میگه وایسا تا خونشو به ما بده ولی وقتی قبول میکنم هیچ اتفاقی نمی افته و کاری نمیشه کرد لطفا یکی بگه چی کار باید کرد؟
شما آخرین نسخه از Unofficial skyrim patch رو نصب کنین درست می‌شه مشکل معمولا.(با در نظر گرفتن اینکه همه آپدیت هارو دارین)
اگه درست نشد امکان داره با player.setrace <race>racevampire هم بشه درست کرد،جا <race> نژاد خودتون رو بنویسین.

devil101

کاربر سایت
Mar 1, 2015
3
دوستان کمک بازم به مشکل خوردم تو یه قسمت از بازی بهمون میگن باید خون چند نژاد را گرفت که چندتاشون الف هستند ولی هر چقدر می گردم نژاد ها رو پیدا نمیکنم و بابت پاسختون به سوال قبلم ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان کمک بازم به مشکل خوردم تو یه قسمت از بازی بهمون میگن باید خون چند نژاد را گرفت که چندتاشون الف هستند ولی هر چقدر می گردم نژاد ها رو پیدا نمیکنم و بابت پاسختون به سوال قبلم ممنون
یه مکان هست به اسم liar's retreat در نزدیکی‌ solitude (نسبتا نزدیک) اونجا می‌شه خون همه نژاد هارو پیدا کرد جزhigh elf. اون رو هم می‌شه با کشتن یکی‌ از اعضا dominion پیدا کرد.

آآآآ

کاربر سایت
Jul 1, 2013
46
نام
ایمان
عکس سلفی من تو بازی ;)

blwzzbmpxvqu5c9iemp.jpg

- - -ویرایش - - -

دوستان برای عضو شدن در college of winterhold لول جادوگری باید چند باشه؟
یه چیز دیگه من skill مخفی کاری (sneak) ام بعد از نصب یک Mod کامل شدن ینی همشون آزادن. مد رو حذف کردم و skill ام تغییر نکرد. رمزی چیزی بلد نیستسن درست شه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
blwzzbmpxvqu5c9iemp.jpg

- - -ویرایش - - -

دوستان برای عضو شدن در college of winterhold لول جادوگری باید چند باشه؟
یه چیز دیگه من skill مخفی کاری (sneak) ام بعد از نصب یک Mod کامل شدن ینی همشون آزادن. مد رو حذف کردم و skill ام تغییر نکرد. رمزی چیزی بلد نیستسن درست شه.
برا عضویت تو winterhold باید یه اسپل ساده اجرا کنین موقع ورود، level reqخاصی‌ نداره.

darksiders8

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1
سلام میشه یکی به من بگه چجور میتونم تو این بحث ها شرکت داشته باشم خواهشا کمک کنید من خیلی تو بازی اسکایرم کمک لازم دارم

- - -ویرایش - - -

دادا dlc تو بازی به چی میگن اگه میشه بم خصوصی بفرستید

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سلام میشه یکی به من بگه چجور میتونم تو این بحث ها شرکت داشته باشم خواهشا کمک کنید من خیلی تو بازی اسکایرم کمک لازم دارم

- - -ویرایش - - -

دادا dlc تو بازی به چی میگن اگه میشه بم خصوصی بفرستید
براش رکت تو این بحث ها یا باید کمک کنید یا باید سوال کنید تا جرقه کار بخوره .
DLC به محتویات اضافه ای که به مرور زمان به بازی اضافه میشه .

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام من دوباره میخوام شروع کنم رو 360 اما تو نظرم برف تو بازی خیلی داغونه خصوصا تو دانشگا. وینترهولد و کلا هرجای دیگه که برف هست خواستم ببینم کلا اینجوریه یا با این پچ ها و تغییرات 360 اینجوری شده چون قبلا این طوری تو ذهنم نبود هر کاری هم کردم درست نشد از نصب روی هارد ی. اجرا از روی دیسک اخرین اپدیت هم نصبه چون به لایو وصلم
و یه سوال دیگه اینکه یک تریدر پولدار کسی سراغ نداره تو اسکاریم
ممنون

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
سلام من دوباره میخوام شروع کنم رو 360 اما تو نظرم برف تو بازی خیلی داغونه خصوصا تو دانشگا. وینترهولد و کلا هرجای دیگه که برف هست خواستم ببینم کلا اینجوریه یا با این پچ ها و تغییرات 360 اینجوری شده چون قبلا این طوری تو ذهنم نبود هر کاری هم کردم درست نشد از نصب روی هارد ی. اجرا از روی دیسک اخرین اپدیت هم نصبه چون به لایو وصلم
و یه سوال دیگه اینکه یک تریدر پولدار کسی سراغ نداره تو اسکاریم
ممنون
خودتون دارین میگیم رو کونسول معلومه اینطوره اونی که دیدی شاید رو pc بود تریدر ها روزانه ریست میشن که بخوای ایتمات رو بفروشی

------------
دوستان من این dlc hearthfire خریدم حالا نمیدونم چطوری خونه بسازم
وامپایر هم شدم همه با دوشمنن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خودتون دارین میگیم رو کونسول معلومه اینطوره اونی که دیدی شاید رو pc بود تریدر ها روزانه ریست میشن که بخوای ایتمات رو بفروشی

------------
دوستان من این dlc hearthfire خریدم حالا نمیدونم چطوری خونه بسازم
وامپایر هم شدم همه با دوشمنن
باید Thane یکی‌ از سه شهر dawnstar-falkreath-morthal باشین. بعد برین با jarl حرف بزنین و برا خودتون یه جا بخرین،بعد شروع کنین به ساختن. اگه thane باشین خود به خود یه نامه بهتون میاد.
البته برا هر شهر فرق می‌کنه جزئیات،مثلا برا morthal باید مأموریت laid to rest رو تموم کرده باشین.
جا خریدم ولی ماموریت خاصی نداشت
حالا من یه چیزی به ثسئث swan log یه چیزی توی همین مایه ها بود تمام کردم رفتم riverwood یکم چوب بریدم با اون دستگاه که تنه رو از وسط نصف میکنه هیچی نشد بعدش
من rogue هستم از جزئیات ساخت و ساز خبر ندارم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر