راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
سلام

یه سوال این هرمیوس مارا کیه؟؟؟ / چیه؟؟؟

توی دی ال سی دراگنبورن دیدمش همونی که میراک رو کشت

بعدش قوی ترین دشمن توی کل اسکایریم کیه؟؟؟ / چیه؟؟؟

koroshariaee

کاربر سایت
Jul 3, 2013
40
درود
شما عضو گروه ادمخوارها شدید...وبله میتونید از گوشت مرده ها تغذیه کنی که ظاهرا خونتو پر میکنه....درست یادم نیست

- - -ویرایش - - -

سلام

یه سوال این هرمیوس مارا کیه؟؟؟ / چیه؟؟؟

توی دی ال سی دراگنبورن دیدمش همونی که میراک رو کشت

بعدش قوی ترین دشمن توی کل اسکایریم کیه؟؟؟ / چیه؟؟؟

قویترین دشمن در اسکایریم خون اشامها هستند!! من 1 بار با 5 تا شون روبرو شدم ...چنان نبردی شد که هیچ وقت یادم نمیره ! البته من روی سختی زیاد بازی میکردم..یک دردسر دیگه که دارن اینه که وقتی زیاد باهاشون درگیر بشی خودتم مبتلا میکنن!!
و خوناشام میشی! دیگه در طی روز خیلی ضعیف هستید و در صورت خالی شدن انرژیتون به یک شکار اسان برای دشمنان تبدیل میشی!!! کلا موجودات پر دردسری هستند این خوناشامها....;)

آخرین ویرایش:

koroshariaee

کاربر سایت
Jul 3, 2013
40
یکی جواب ما رو نمیده :(
برای وارد شدن به موزه باید کوئستشو بگیری .... فکر کنم یک قاصد برات دعوتنامه میاره بعد میتونی وارد بشی! بازم اگر درست یادم باشه!!! لولت باید 20 به بالا باشه مطمئن نیستم . داخل منوی کتابهات نگاه کن ببین دعوتنامه برات نیومده؟؟

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
بچه ها فهمیدم چی شده این زنه Fralda چرا رفته چون بعد از اینکه ماموریت های اصلی کالج رو میرید بهتون یه اتاق برزگ میده که توش تقریبا همه ی گیاه ها وجود داره بعد به خاطر همین قهر میکنه میره اسم اتاقه آرچ میج ایناست دقیق نمیدونم ولی یادتون باشه برید بگیرید ازش جادو هارو وگرنه میپره میره راستی کسی نمیتوته بگه راهی هست که پیداش کنم؟

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
در مرحله Discening The Tronsmundane قسمت Transcribe the Lexion گیر کردم.خیلی منطقه بزرگیه! دوستان اگه میشه با عکس راهنمایی کنید تمومش کنم.
ممنون

koroshariaee

کاربر سایت
Jul 3, 2013
40
در مرحله Discening The Tronsmundane قسمت Transcribe the Lexion گیر کردم.خیلی منطقه بزرگیه! دوستان اگه میشه با عکس راهنمایی کنید تمومش کنم.
ممنون
هر جا که فلش روی نقشه نشون میده برو .... توی لیست ماموریتها تیک این ماموریتو روشن کن فقط

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
هر جا که فلش روی نقشه نشون میده برو .... توی لیست ماموریتها تیک این ماموریتو روشن کن فقط

حوب الان رسیدم.یه گوی بزرگه .4 تا کلید داره وقتی مکعبو میزارم توش فقط 2 تاش فعال میشه.
(حل شد.همه کلیدا رو امتحان کردم.باید اون کتاب اسکلته که روی زمین افتاده خونده بشه بعدش میگه باید چی کار کنی.)

آخرین ویرایش:

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
من خودم بالاي 200 ساعت بازي كردم وهنوز نتونستم خون اشام بشم يعني با تير كمان به جون همه چي ميفتادم ولولمم 73 هستش فكر كنم همون طور كه دوستمون koroshariaee گفته اگه با سلاح هاي نزديك برد بري ميتوني بانبرد بااونا مثلشون بشي ووقتي هم كه خون اشام شدي همه يا اكثزن قيافتو كه نگاه ميكنن ازت ميترسن وديگه مثل اوايل تحويلت نميگيرن وهي بايد خون ملتو بخوري تا خوب بشي(بزگرفته از خاطرات خودم تو OBLIVION):bighug:

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
چجوری میشه عضو گروه آدم خور ها شد؟

اگه عضو بشم مردم بهم حمله نمیکنن؟

درود
اسم این مرحله The taste of Death هستش
شما باید بری به غار Reachcliff .بعد یه زنه اونجاس که ازتون می خواد 3 تا Draugr رو بکشی.بعد باید یه در رو که بستس باز کنی.
وقتی رسیدی به اخرش باید یه خدمتگذار اژدها رو بکشی و ماسکشو برداری.
دختره بهت میگه یکی رو از شهر markath به Shrine of namira هدایت کنی.(با پول)
بعدش بهش میگی بره رویه تخت بخوابه , میکشیش و می خوریش!همین!بعدش هم Namira یه حلقه بهت میده که وقتی ادمارو کشتی می تونی ازشون تغذیه کنی تا خونت پر بشه.
و کسی هم کاری بهت نداره .در واقع با خوناشام شدن فرق داره.
=================================================

- - -ویرایش - - -

دوستان تو یه مرحله از dark brotherhood باید سیسرو رو بکشم.(the cure for mandess)
دوتا گذینه داره سیسرو رو بکشم یا اونجا رو ترک کنم؟
اگه بکشمش چی میشه ؟اگه نکشمش چی؟

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
بعدش هم Namira یه حلقه بهت میده که وقتی ادمارو کشتی می تونی ازشون تغذیه کنی تا خونت پر بشه.
و کسی هم کاری بهت نداره .در واقع با خوناشام شدن فرق داره.

البته تا وقتی که کسی به جز اعضای اون گروه نبینه مشکلی پیش نمیاد. کس دیگه ای اگه ببینه داری گوشت انسان میخوری bounty بدی در انتظارته:|

دوستان تا حالا همه ی آدمای یه شهرو کشتید؟:d نمیدونم چه شهری بود توی محیط باز شمشیر در آوردم شروع کردم قتل عام انقدر حال داد:d البته بعدش ریلود کردم به قبل از سانحه:-b

یه چیز دیگه اینکه من 1 سالی میشه فکر کنم که اصلاً اسکایریم رو بازی نکردم ولی سیوامو دارم. لولمم 30 اینا بود. به نظرتون از اول برم تا ادامه سیوا؟ البته چند تغییر در روند بازی دوست دارم در نظر بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر