راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

PrinceashkaN

کاربر سایت
نام
AshkaN
اقا کجا دکتر پیدا کنم .
بچه ها دستم به دامنتون هیروم دچار بیماری brain rot شده داره از دسم میره :((

پیش کی ببرمش چی بهش بدم خوب شه ؟؟:-s

فقط جهت کامل کردن حرف هانتر جان میگم یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد:d
یه سری معجون هم هست که نوشته Cure deasis (100% مطمئنم املاش غلطه!)که اگه از اونا بخوری خوب میشی.

---------- نوشته در 08:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

یکم خوندنشون دوووووشواره :d لامصب انگلیسی معمولی نیست که. به سبک حماسی نوشته یه چیزی تو مایه های شاهنامه فردوسی :d ولی این داستانا ارزش خوندن رو داره. اشکان جان یه بار از پایین اون کوهستانه که بالاش قصر اون جادوگراس پیاده برو بالا. کتیبه های بزرگ سنگی از پایین کوهستان تا بالاش وجود دارن که داستان زندگی Tiber Septim رو تعریف میکنه. خیلی جالبن یه نگاه بنداز ;)

اونا رو خوندم ولی تا جایی که یادمه در باره Jurgan the wind caller بود البته من چندتای اولی رو نخوندم نمیدونم!
در کل تاریخ اسکایرم بسیار جالبه و من همیشه منتظرم که این کتابا ترجمش بیاد و برم بخونم،البته چند تا توی خود بازی خوندم ولی در کل حوصله ندارم انگیلیسی بخونم!

amid88

کاربر سایت
بازم سوال :(

من رفتم aludin رو کشتم (اینبار دیگه واقعا مرد) البته 3 تا دوست خوبمم کمک کردن :)
الان از اون دنیا برگشتم .رو مرتفع ترین قله اسکاریم یه ازدها هست که برا کشتن aludin کمکم کرد اسمش paarathuranx
حالا به نظرتون سریع بکشمش یا ممکنه هنوز بدردم بخوره ؟؟ چون کشتمش یه کوست جدید باز شد (خلاصه باید بمیره):d
اگه می گید بمونه که از لود قبلی بازی کنم ..:-/

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
نام
Blue Shadow
بازم سوال :(

من رفتم aludin رو کشتم (اینبار دیگه واقعا مرد) البته 3 تا دوست خوبمم کمک کردن :)
الان از اون دنیا برگشتم .رو مرتفع ترین قله اسکاریم یه ازدها هست که برا کشتن aludin کمکم کرد اسمش paarathuranx
حالا به نظرتون سریع بکشمش یا ممکنه هنوز بدردم بخوره ؟؟ چون کشتمش یه کوست جدید باز شد (خلاصه باید بمیره):d
اگه می گید بمونه که از لود قبلی بازی کنم ..:-/
ماموریت‌های مهمی‌ نیستن :D بذار زنده بمونه بی‌چاره خوب، این همه کمکت کرده :D
سلام میخواستم بدونم چه جوری میشه vampire شد؟
باید بپرسین چطوری باید نشد؟:D اگه تو راه‌ها بخوابین یا با‌Vampire ها بجنگین Vampire میشین، با داشتن هم Dawnguard DLC یه گزینه دارین که بشین. در کّل خیلی‌ اسون هست.

آخرین ویرایش:

MR.ROCK

کاربر سایت
نام
matin
من تو مراحل اصلی رفتم یارو میگه برو تو کالج winter hold با یارو حف می زنم حرفاش تموم میشه ولی اتفاقی نمیفته چیکار کنم؟ یارو تو کتابخونه نرو میگم

---------- نوشته در 09:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:53 PM ارسال شده بود ----------

چند تا کتابم از خواست براش پیدا کردم

---------- نوشته در 09:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:56 PM ارسال شده بود ----------

کمک
بگین دیگه

---------- نوشته در 10:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

یکی جواب بده لطفا

---------- نوشته در 10:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:01 PM ارسال شده بود ----------

آهای سه کاربر

---------- نوشته در 10:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:01 PM ارسال شده بود ----------

یه چیز دیگه جا کمانیه زره deadric رو میخواستم لطفا

Mehran_TX

کاربر سایت
یه سری معجون هم هست که نوشته Cure deasis (100% مطمئنم املاش غلطه!)که اگه از اونا بخوری خوب میشی.

---------- نوشته در 08:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

اونا رو خوندم ولی تا جایی که یادمه در باره Jurgan the wind caller بود البته من چندتای اولی رو نخوندم نمیدونم!
در کل تاریخ اسکایرم بسیار جالبه و من همیشه منتظرم که این کتابا ترجمش بیاد و برم بخونم،البته چند تا توی خود بازی خوندم ولی در کل حوصله ندارم انگیلیسی بخونم!

اون سنگا در نهایت به septim ربط پیدا میکنن. اسکایریم از قدیمیترین کشورا توی امپراطوریه. تاریخش مثل یک حماسه چند جلدی میمونه. واقعا ذهن خلاقی پشت داستان نویسی بازی بوده. یه چیز جالبی بگم شاید ندونی. اگه به آهنگ متن بازی دقت کنی میبینی که انگلیسی نیست این زبان به زبان اژدها معروفه 31 حرف داره و واژه Dahvakiin از این زبانه و تمام اسامی اژدها های تو بازی. چیزای زیادی از تاریخش میدونم ولی الان حضور ذهن ندارم. مثلا تو یه کتاب خوندم اسکایریم به این سردی که الان هست نبوده و خیلی گرمتر بوده. خودم توی یه قسمت بازی این بهم ثابت شد اونجایی که او 8 تا ماسک رو توی زمان گذشته سر جاشون میزاری اگه به آب هوا دقت کنی خیلی با زمان حال فرق داره البته چیز زیادی از اون محوطه معلوم نیست ولی همون قدر کافیه که متوجه این تفاوت بشی.

amid88

کاربر سایت
هانتر جان لطفا دستورالعمل ترکیب چندتا از گرونترین و اصلی ترین پوشنی که میشه ساخت رو بهم بگو .
بازم ممنون دیگه نمیتونم پستاتو لایک کنم امروز فک کنم ولی فردا همه رو لایک می کنم :)

Mehran_TX

کاربر سایت
عزیزم چه ربطی داره؟من تو بازی به گشت و گذار نپرداختم تازه از مد هم استفاده کردم احتمالا به خاطر اون هست که تاریخ زیاد عوض نشده در ضمن اگه میخوای یه عکس از تعداد روزهایی که بازی رو رفتم بذارم

نه عزیزم لازم نیست :) به احتمال زیاد به خاطر مد هستش که تاریخ تغییر نکرده چون این مدها کل استاندارد بازی رو بهم میزنن.

محمد هکر

کاربر سایت
نام
محمد
اقا این ماسک ها بچه درد میخوره؟من همش رو دارم ولی به چه دردی میخوره؟راستی تاریخ کلی اسکایریم و اینکه به این روز افتاده چیه؟(یه چیزایی میدونم ولی از یه منبع فارسی بود مطمئن نیستم

PrinceashkaN

کاربر سایت
نام
AshkaN
Hunter عزیز من نمیدونستم تو راه ها بخوابی خون آشام میشی!دمت گرم چه نکته ی جالبی!حتما امتحان میکنم!
و اما. . . !
مهران جان ممونم از اطلاعاتی که دادی ولی این قضیه ی ماسک هارو نمیدونم چیه با اینکه چند بار بازی کردم ولی تا حالا پی این قضیو رو نگرفتم و باید اعتراف کنم هر چندتا ماسک پیدا میکردم عین احمقا میفروختمش!
الانم که به فکر جمع کردنش افتادم دیدم چون Class ام دزد نمیتونم یعنی زورم به Dragon priest ها نمی رسه!(البته فعلا)
والله این Elderdragon ها که میان مجبورم در برم چون با یه فوت میکشنم!!!!!:d
ولی جدا این Class رو و نژاد Khajiit رو به همه پیشنهاد میکنم خیلی حال میده!

amid88

کاربر سایت

اشکان جان دمت گرم معجون Cure deasis رو داشتم خوردم سریع بیماری خوب شد . املاش هم درست بود :d

Mehran_TX

کاربر سایت
اقا این ماسک ها بچه درد میخوره؟من همش رو دارم ولی به چه دردی میخوره؟راستی تاریخ کلی اسکایریم و اینکه به این روز افتاده چیه؟(یه چیزایی میدونم ولی از یه منبع فارسی بود مطمئن نیستم

Hunter عزیز من نمیدونستم تو راه ها بخوابی خون آشام میشی!دمت گرم چه نکته ی جالبی!حتما امتحان میکنم!
و اما. . . !
مهران جان ممونم از اطلاعاتی که دادی ولی این قضیه ی ماسک هارو نمیدونم چیه با اینکه چند بار بازی کردم ولی تا حالا پی این قضیو رو نگرفتم و باید اعتراف کنم هر چندتا ماسک پیدا میکردم عین احمقا میفروختمش!
الانم که به فکر جمع کردنش افتادم دیدم چون Class ام دزد نمیتونم یعنی زورم به Dragon priest ها نمی رسه!(البته فعلا)
والله این Elderdragon ها که میان مجبورم در برم چون با یه فوت میکشنم!!!!!:d
ولی جدا این Class رو و نژاد Khajiit رو به همه پیشنهاد میکنم خیلی حال میده!

8 تا ماسک توی بازی وجود داره که هر کدوم قابلیت های مختلفی دارن اسماشون رو الان یادم نیست چون اینجارو یه سال پیش رد کردم ولی اولای همین تاپیک میتونین اسماشون و محلهاشون رو پیداش کنین.(البته بعضیاشون تو یه محلهایی هستن که دیگه راه بازگشتی بهشون وجود نداره) این 8 تا ماسک رو داشته باشین به یه محل میرین یه ماسک چوبی در اون محل وجود داره که وقتی اون ماسک چوبی رو بزنین به زمان گذشته اسکایریم میرین و اونجا 8 تا جایگاه وجود داره که وقتی اون 8 تا ماسک رو سر جاشون بزارید به جاش یه ماسک قدرتمند گیرتون میاد.

---------- نوشته در 11:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 PM ارسال شده بود ----------

اگه منظورت اینه چرا بین stormcloak و imperial جنگ شده که توی 2 صفحه قبل به طور خلاصه توضیح دادم و یکی دیگه از دلیلای جنگ این بود که ulfric با یه شات جناب high king شوهر elsif خانم رو کشت :) بقیه دلیلاشم که 2 صفحه قبل گفتم. در مورد اینکه چرا اژدها ها وارد اسکایریم شدن باید بگم که قبلا نبودن ولی به لطف اون اژدهای بالای اون کوهستان که همیشه روی او سنگه میشینه اومدن. ایشون دروازه جهان اژدها ها رو به اسکایریم باز کرد و آقا Adulin تشریف آوردن.

Mehran_TX

کاربر سایت
دوستان عزیز تو کل امپراتوری tamriel بنظرتون بزرگترین ایالت کدومه؟اسکایریم؟

قطعا Morrowind و Cyrodiil که پایتخت امپراتوریه بزرگترینه ها هستند و اگه دقت کنین Imperial city در مرکز Cyrodiil پیداست. Thalmor Dominion در بخش جنوبی هستن یعنی Valenwood و Elsweyr و Summerset Isle پایتخت اونا در همین Summerset Isle هستش.

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
نام
اميرحسين
اقا من جطوري ميتونم عضو يه كروه بشم ؟؟؟
و يه سئوال ديكه
جطوري بايد با خودم همرا داشتم باشم كه توو دعوا ها كمكم كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر