راهنمایی برای خرید Xbox 360 HD DVD drive

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
سلام !
من یه چند تا سوال واسه خرید این واسم پیش اومده بود که ممنون میشم کمکم کنید !

1 - این درایو دقیقا به کجای کنسول متصل میشه ؟( فیشی ، کابلی ، سیمی ، طنابی ، ... )

2 - فرمتهایی که این درایو ساپورت میکنه چیا هستن ؟
(مثلا HD ریپ با فرمتهای mkv , ts و ... رو اجرا میکنه ؟ image ؟ audio ؟ video ؟ و ... ؟)

3 - خروجی صدا و تصویر این درایو از xbox 360 مجزا هست یا نه ؟ (کلا به چه صورته ؟)

4 - واسه تماشای فیلم (یا هر چیزی) باید حتما تلویزیون HD داشته باشیم یا همین مثلا مانیتور samsung 2032 bw که دارم باهاش بازی میکنم جواب میده ؟

5 - و اینکه به نظر شما اصلا ارزش خریدن رو داره یا نه ؟

مرسی منتظرم ...

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
قا دمتون گرم 1 نفر حوصلش نمیگیره 1 راهنمایی مشتی بکنه کارم واجبه ..............
من 360 دارم میخام واسش مانیتور lLCD بگیرم ...چنتا مدلم دیدم ولی باحاشون حال نکردم ......بین 230 تا 250 هم میتونم مایه بزارم الان یه مدل مد نظرمه SAMSUNG T1900 که جدید ترین مدله و کنتراستش 20000!!!!!!!!!!!!:eek: و ورودی DVI هم داره وضوحشم بالاست ...حالا میخاستم اگه کسی کار این مدلو دیده یا اینکه مدلی رو میشناسه که تو این رنج قیمتی باشه و کارشو با 360 دیده باشه و پسندیده باشه بگه....... واسه دوستم رنگا توش مرده و سردن انگار سیاه سفیده ....نمی خام مثه دوستم برم تو پاچم ...بنده خدا دپ شده.....خلاصه یه توضیح کامل و راهنمایی مشتی بدین ....از تجربیات خودتونم بگید ....خلاصه یه LCD باشه خوراک 360 که باش بازی میکنی حال کنی و رنگا توش زنده و گرمر ...ممنون ....یا علی قیمتم بین 230 تا 250 و شفاف باشن .و 1 سوال اینکه اگه تبدیل HDMI TO DVI واسش بگیرم تو کیفیتش تاثیر داره ؟؟؟ چقد:love:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
میتونستی به جای اینکه تو سه تا تاپیکی که من دیدم پست دادی میرفتی تاپیک مربوطه رو رو خوب میخوندی !
(کنتراست این 20000 هست ؟ :eek: واقعا ؟)

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
سلام !

1 - این درایو دقیقا به کجای کنسول متصل میشه ؟( فیشی ، کابلی ، سیمی ، طنابی ، ... )

2 - فرمتهایی که این درایو ساپورت میکنه چیا هستن ؟
(مثلا HD ریپ با فرمتهای mkv , ts و ... رو اجرا میکنه ؟ image ؟ audio ؟ video ؟ و ... ؟)

3 - خروجی صدا و تصویر این درایو از xbox 360 مجزا هست یا نه ؟ (کلا به چه صورته ؟)

4 - واسه تماشای فیلم (یا هر چیزی) باید حتما تلویزیون HD داشته باشیم یا همین مثلا مانیتور samsung 2032 bw که دارم باهاش بازی میکنم جواب میده ؟

مرسی منتظرم ...
نه به هیچ وجه ارزش خریدن نداره چون بلوری برنده جنگ بین اچ دی و خودش شده و کلا پول دور ریختنه

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
نه به هیچ وجه ارزش خریدن نداره چون بلوری برنده جنگ بین اچ دی و خودش شده و کلا پول دور ریختنه
مرسی !
این جواب شماره 5 :D

من بیشتر سوالهای 2 و 4 واسم خیلی مهمه !

اگه کسی میدونه ممنون میشم کمکی کنه ...

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
کلا بی خیالش شو.به درد هیچی نمی خوره توی این وضعیت... ;)
ممنون !
ولی من به آپدیتهاش کاری ندارم و اینکه مایکروسافت ساپورتش نکنه !

من میخوام بدونم چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه ؟
در اصل میخوام بدونم که مثلا HD ریپ با فرمتهای mkv , ts و ... رو اجرا میکنه ؟ که من فقط واسه تماشای فیلمهای HD ریپ ازش استفاده کنم !(کلا چه فرمتهای رو ساپورت میکنه ...)

مرسی ...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ممنون !
ولی من به آپدیتهاش کاری ندارم و اینکه مایکروسافت ساپورتش نکنه !

من میخوام بدونم چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه ؟
در اصل میخوام بدونم که مثلا HD ریپ با فرمتهای mkv , ts و ... رو اجرا میکنه ؟ که من فقط واسه تماشای فیلمهای HD ریپ ازش استفاده کنم !(کلا چه فرمتهای رو ساپورت میکنه ...)

مرسی ...
این درایو با USB به 360 وصل می شه و ساپرت کردن فرمت ها هم به اون ربطی نداره. خود 360 باید ساپرت کنه که این فرمت هایی که نوشتی رو اجرا نمی تونه بکنه 360. HD-DVD Drive تنها فرقی که با درایو خود 360 داره اینکه فیلم های HD-DVD رو پخش می کنه.

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
این درایو با USB به 360 وصل می شه و ساپرت کردن فرمت ها هم به اون ربطی نداره. خود 360 باید ساپرت کنه که این فرمت هایی که نوشتی رو اجرا نمی تونه بکنه 360. HD-DVD Drive تنها فرقی که با درایو خود 360 داره اینکه فیلم های HD-DVD رو پخش می کنه.
مرسی خیالم راحت شد !

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام !

مرسی منتظرم ...

باورت نمیشه ولی من این درایو رو بخاطر ریموت کنترل روش خریدم و اصلا تا حالا از پلاستیکش هم درش نیاوردم، چون اصلا فیلمهاش گیر نمیاد، خلاصه اگر میخوای بخری از من میشنوی یه خورده بیشتر روش فکر کن.

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
میدونم تولید این درایو خیلی وقته متوقف شده اما کسی می دونه میشه تو تهران پیداش کرد یا نه ؟ حالا هر طور که بود .
نو ، تامیری ، دسته دوم ..... میشه به پیدا کردنش امید داشت یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر