راهنمایی برای خرید PS3

:blushing: یک سوال این آبدیت رو از چه سایتی و چطوری و برای چی انجام میدی و اگه انجام ندی چی میشه؟

سوال بعدم : چطوری وارد اینترنت میشی ؟ آیا باید کارت اینترنت بخری یا نه؟

آیا اینترنت اکسپلورر داره یا نه؟

من از سایت نمیگیرم ، خوده PS3 یه قسمت داره که اگه آپدیت جدید بیاد ، خودش آپدیت میکنه .
من اینترنت وایرلس دارم با سرعت 128 که مودم وایرلس رو به PS3 وصل میکنم . با ADSL هم میشه ، ولی با DialUp و کارت خریدن و این حرفا نمیشه .
Internet EXPLORER که مثل مال ویندوزه نداره ، ولی یه قسمت به اسم Internet Browser داره که میشه باهاش بری تو اینترنت .
راجع به اینکه آپدیت به جه دردی میخوره ، من تو این 2 تا ورژن که تا حالا آپدیت کردم هیچ تغییر محسوسی ندیدم ، مگه اینکه تغییر نا محسوس توی نرم افزار و ..... ، خلاصه من چیزه خاصی ندیدم ولی حتما یه چیزی هست و یه جا این آپدیتها بدرد میخوره . من که همیشه آپدیت میکنم .

آقا نیما جدا شما وایرلس دارین یعنی شما دکل وصل کردین

نه بابا ، اگه دکل بود که سرعتم 128 نبود ، شرکت داتک شرکتیه که اینترنت وایرلس میده .
یعنی به شما یه مودم میده که این مودم به کامپیوتر وصل میشه و هیچ سیمی بهش وصل نیست و شما میتونید وارد اینترنت بشید .
البته باید تو منطقه ای باشید که تحت پوشش باشه و به قول معروف آنتن بده .

راستی اگه کسی توی PS3Network عضو شده ، من هم عضو شدم ، اگه خواستید Add کنید .
ID من : nima_y

بچه ها من از PS Store امروز دموی MotorStorm رو مجانی دانلود کردم ، و الان دارم بازی میکنم . واقعا با اینکه دموست ولی خیلی باحاله ، از لحاظ Gameplay و Graphic محشره .
هر کی اینترنت وایرلس یا ADSL داره کاری نداره که ، فقط مودمتون رو با کابل LAN به کنسول وصل کنید ، بعدش از منوی کنسول برید تو قسمت PS Network و اونجا Sign Up شید ، بعدش هم میتونید راحت بازی هایی رو که دارید Online بازی کنید ، هم اینکه از قسمت Store چیزای مختلف دانلود کنید .
بازی های دیگه ای هم برای دانلود به صورت مجانی هست که البته همگی دمو هستند ، ولی خب باز هم خوبه . بازیهایی مثل : MotorStorm - Gran Turismo HD ، حتی بازیهایی مثل Resistance ، Genji و ... که ریلیز شدن ولی دموشون هست و میتونید مجانی دانلود کنید .
پیشنهاد میکنم اونایی که امکانش رو دارند حتما این کار رو بکنند .

این nima_mn میگه به هر تلوزیونی میشه وصل کرد (مثلا تلوزیون سونی ماله 8 ساله پیش) ولی کیفیت خوب نیست. پس چی چی میگفتن فقط به hdtv وصل میشه؟ حالا اگه واقعا وصل میشه آیا کیفیتش در حد ایکس باکس توی تلوزیون معمولی هست یا بدتره؟

1- این دسته درازها چه فرقی با اون کوچیکا که مثل پی اس 2 داره ؟
2- کسی تا حالا بازی fight night round 3 رو هم با ایکس باکس 360 هم با پی اس3 بازی کرده ؟؟ چقدر با هم فرق داره ؟

- این دسته درازها چه فرقی با اون کوچیکا که مثل پی اس 2 داره ؟
دسته دراز چیه !! اون مال 4-5 سال پیش بود ککه تازه اعلام شده بود میخوان Ps3 بزنن .
اصلا از اونا در کار نیست !! این جدیدا هم شبیه Ps2 نیست !! سنسور حرکتی داره !!

دسته دراز چیه !! اون مال 4-5 سال پیش بود ککه تازه اعلام شده بود میخوان Ps3 بزنن .
اصلا از اونا در کار نیست !! این جدیدا هم شبیه Ps2 نیست !! سنسور حرکتی داره !!
فکر منظورش دسته های WII هست:):biggrin1:

این nima_mn میگه به هر تلوزیونی میشه وصل کرد (مثلا تلوزیون سونی ماله 8 ساله پیش) ولی کیفیت خوب نیست. پس چی چی میگفتن فقط به hdtv وصل میشه؟ حالا اگه واقعا وصل میشه آیا کیفیتش در حد ایکس باکس توی تلوزیون معمولی هست یا بدتره؟

این nima_mn چیه ؟ :mad:

عزیزم من دارم میگم من هم تلویزیون HD دارم ، هم تلویزیون معمولی ، شما به همش میتونی وصل کنی ، هر کی هم گفته فقط به HD میشه وصل کرد بیخود گفته ، موضوع اینه که چون PS3 قابلیت HD داره ، شما میتونی با وصل کردن به HD کیفیت به مراتب بهتری از حالت عادی بگیری .
اگر هم به تلویزیون عادی وصل کنی باز هم خوبه و با XBOX 360 دقیقا در یک اندازه کیفیت دارند .

Back