راهنمایی برای خرید PS3

وای گفتی Eight days من میمیرم براش
اره والا . خیلی خفنه لاکردار . فقط این وسط یه چیزی می مونه حسام جون . اینکه آیا چیزی که دیدیم گیم پلی بازی بود یا تیزر .
Real time or not?
What do you think ?

ریل تایم نبوده تا اونجا که من دیدم ولی گفتن سعی دارن که برسوننش به اون حد ;)
ولی خدایی اند بازیه:love:

ریل تایم نبوده تا اونجا که من دیدم ولی گفتن سعی دارن که برسوننش به اون حد ;)
ولی خدایی اند بازیه:love:
حالا شما هی بیا تو فروم X360 بگو این قدر بازیای X360 رو بزرگ نکنین. در حالی که این بازی
Eight Days که هنوز یه تریلر Real-Time هم ازش پخش نشده رو میگی "اند بازیه"
نگا کن ترو خدا !!! ببین کی به کی میگه بازیا رو بزرگ میکنین ؟؟
اصلا این بازی بهترین بازی سال 2007 میشه ولی وقتی هنوز یه تریلر Real-Time هم ازش پخش نشده چه جوری شما میگی : "اند بازیه" :eek: :eek:

من یک سوال دارم .میخوام بپرسم بازیهای ps2 رو ps3 اجرا میشه یا نه؟:confused:
آخه دیروز رفتم مغازه گفت فقط بازیهای ارجینال ps2 روps3 اجرا میشه.
البته یه چیزایی درباره کپی بازیها رو ps3 شنیدم؟اگه میشه جوابمو کامل بدید.ممنون:p

هرکی میخاد اطلاعات خوبی از کپی بگیره به تاپیک مخصوص کپی خور بره اونجا همه چی هست ;) حالا چون دوستمون زحمت کشیده سوال پزسیده جواب شو میدم برو به این سایتhttp://www.ps3-hacks.com هرچی بخای صفحه اولش نوشته تازه همیشه اپدیتم میشه منکه بالاخره منتظر همین سایتم تا خبر کپی رو بشنوم اگه کسی سایت بهتری داره بگه ممنون میشم:cool:

حالا شما هی بیا تو فروم X360 بگو این قدر بازیای X360 رو بزرگ نکنین. در حالی که این بازی
Eight Days که هنوز یه تریلر Real-Time هم ازش پخش نشده رو میگی "اند بازیه"
نگا کن ترو خدا !!! ببین کی به کی میگه بازیا رو بزرگ میکنین ؟؟
اصلا این بازی بهترین بازی سال 2007 میشه ولی وقتی هنوز یه تریلر Real-Time هم ازش پخش نشده چه جوری شما میگی : "اند بازیه" :eek: :eek:
عزیز من شما انقدر Lost planet رو گنده کردید که 9 میگیره اخر هم به زور 8.1 باشه البته چون این بازی برای کاپکم هست من بهش خیلی احترام میزاریم
حالا گفتیم 8 days بازیه قشنگیه بزرگش کردیم ما نه امتیاز و نه کاره دیگه ای میگم اگر مثل اون دمو باشه اندشه موتور استورم میگفتین نمیشه مثل دموی CG که شد پس انقدر گیر ندید :)

:eek: :confused:
فریدون چرا اینجوری نگاه میکنی؟بابا تو E3 2005 یه دموی CG از موتور استورم اومد که کیفیت خیلی بالایی داشت سازندگان گفتن بازی رو به همون حد میرسونن اوایل که زیاد گرافیک بالا نبود مسخره میکردن حالا که نزدیک به اون دمو CG شده لال شدن:)

اين 360 كه به قول سعيد يه بازي شمشيري نداره :evil: ولي هر جور شده PS3 March مي گيرم
دلم لك زده براي يه بازي شمشيري خفن:drooling:

بابا شما خیلی باحالین که عشق به کنسول دارین :cheesygri :cheesygri
خب منم با PS3 خیلی حال می کنم اما نه به اندازه شما:-" :love:
در ضمن این All World می خواست درباره ی PS3 بدونه نه عشق و عاشقی
در ضمن مگه جنس مخالف(دختر) قحطه که رفتین عاشق کنسول شدین:confused: ;)

Back