راهنمایی برای خرید PS3

من هم گفتم در حظور خودم بعد تمام بازیهای ps2 رو اجرا میکنه با تشکر
در حضور شما بازی های کپی پلی 2 رو اجرا می کنم
من خودم تمام 50 بازی پلی 2 رو که داشتم امتحان کردم و همشون اجرا شد از همه رجیونها برای اینکار من 2 تا سی دی مخصوص دارم که از امریکا سفارش دادم اوردن ;) (جدا می فروشم)
اگر دستگاه NTSC/j هست پس هیچ مشکلی نداری با این سی دی ها

اگر واقعا مایل هستی شماره تلفن رو پی ام کنم تا هر وقت تونستم باهات تماس بگیرم و برای انجام اینکار هماهنگی کنیم

در ضمن من فقط دو تا از این سی دی بیشتر ندارم و تو کل ایران این سی دی ها وجود نداره (من قبل از شما تمام تهران و فروم های فارسی رو گشتم) در ضمن این سی دی ها فقط اورجینال کار می کنم و قابل کپی نیستن
پس اولویت با کسی هست که زودتر درخواست بده من فقط برای یک نفر که دستگاهش NTSC/j باشه می تونم انجام بدم
برای کسانی که پال دارند مشکلی نیست
من تهران هستم

در حضور شما بازی های کپی پلی 2 رو اجرا می کنم
من خودم تمام 50 بازی پلی 2 رو که داشتم امتحان کردم و همشون اجرا شد از همه رجیونها برای اینکار من 2 تا سی دی مخصوص دارم که از امریکا سفارش دادم اوردن ;) (جدا می فروشم)
اگر دستگاه NTSC/j هست پس هیچ مشکلی نداری با این سی دی ها

اگر واقعا مایل هستی شماره تلفن رو پی ام کنم تا هر وقت تونستم باهات تماس بگیرم و برای انجام اینکار هماهنگی کنیم

در ضمن من فقط دو تا از این سی دی بیشتر ندارم و تو کل ایران این سی دی ها وجود نداره (من قبل از شما تمام تهران و فروم های فارسی رو گشتم) در ضمن این سی دی ها فقط اورجینال کار می کنم و قابل کپی نیستن
پس اولویت با کسی هست که زودتر درخواست بده من فقط برای یک نفر که دستگاهش NTSC/j باشه می تونم انجام بدم
برای کسانی که پال دارند مشکلی نیست
من تهران هستم
من NTSC/J دارم... اینکارو میکنی؟؟:confused: 45 تومن گفتی؟؟ بعد اون switch رو کجاش میزاری؟؟ آویزون بمونه ازش؟؟/:)
خیلی دلم میخواد اینکارو بکنم!! از اونور هم تا حدی میترسم!:blushing:‌ هرچند کسایی که اینکارو کرده بودن راضی بودن و مشکلی هم نداشتن...:cheesygri

یه قیمت رفاقتی بده و شرایط رو هم بگو... ترجیحا تو پیغام خصوصی...:love:

عشق و عاشقی

توی این گفتگو ققط all world منطقی حرف زد
بابا چقدر میگین این عشق بازیه این عاشقه پلی استیشن 3 اون ایکس باکس رو دوست داره
اگه اینطوری من فردا میرم محضر و پلی استیشن 3 رو عقد میکنم، تا حال همتون جا بیاد اون وقط بچمون نیم تنه به بالا شکل و قیافه مادرش(پلی استیشن3)رو داره:p:p
این هم عکس همسر آیندم
ps3-konsole.jpg

دوستان گرام
یه کلوپی که حدود 6 ماهه پی اس3 خریده میخواد بفروشه 100 تومن زیر قیمت.
از نظر کیفیت من خودم شاهد بودم که زیاد کسی باهاش بازی نمیکرد چون بازی زیاد نمی اورد.
بعد الان خبردار شدم اراپتورش سوخته چون میگفت که نمی دونسته و اداپتورش همیشه روشن بود (که البته با دستگاه بازی نمیکردن)
من درست متوجه نشدم چی میگفت اگه شما فهمیدین مشکل چی بوده بگین که این اتفاق باعث فشار اومدن به دستگاه شده یا اصلا ربطی نداره؟ درضمن مثل اینکه میگفت همون اول اداپتور 360 رو بهش دادن(یعنی این اداپتوره احتمالا مال 360 بوده)(مگه میشه؟!!)
بعدش قیمت اداپتورش چنده و اداپتور اصل پیدا میشه؟

دوستان گرام
یه کلوپی که حدود 6 ماهه پی اس3 خریده میخواد بفروشه 100 تومن زیر قیمت.
از نظر کیفیت من خودم شاهد بودم که زیاد کسی باهاش بازی نمیکرد چون بازی زیاد نمی اورد.
بعد الان خبردار شدم اراپتورش سوخته چون میگفت که نمی دونسته و اداپتورش همیشه روشن بود (که البته با دستگاه بازی نمیکردن)
من درست متوجه نشدم چی میگفت اگه شما فهمیدین مشکل چی بوده بگین که این اتفاق باعث فشار اومدن به دستگاه شده یا اصلا ربطی نداره؟ درضمن مثل اینکه میگفت همون اول اداپتور 360 رو بهش دادن(یعنی این اداپتوره احتمالا مال 360 بوده)(مگه میشه؟!!)
بعدش قیمت اداپتورش چنده و اداپتور اصل پیدا میشه؟

والا من که آداپتوری ندیدم یعنی چیه آداپتور؟:eek:

پس این یارو چیرو بهش وصل کرده بود؟
یه چیتو مایه های اداپتور وسطشم سبز رنگ بزرگ بود(از سبزیش شک کردم مال 360 باشه) بود که به کابل پاور وصل بود
بابا چرت و پرت نمیگم خودم هر روز دارم میبینمش

دوستان الان دقیق قیمت Ps3 20 گیگ چنده !؟ (راستی از لحاظ سخت افزاری فرقی هم با 60 گیگ یا 80 گیگ داره !؟ ) اگر میشه ی لیست از بازی های انحصاری پی اس 3 هم بزارین .... راستی جایی هست که این کنسول رو قسطی بده !؟ بهترین رجیون این کنسول چیه ؟

دوستان ps3 80 هم اومد واقن طراحی خوشگلی داره جبش
51G4rplgO2L._AA280_.jpg

منکه خیلی خوشم میاد
فروشگاه کیان
قیمت 830000

درود،

مگه شما با جعبه ميخوای بازی کنی ؟
دستگاه رو دارن مفت گرون ميدن.
خود کنسول 1 ماه ديگه : 550 تومان + 1 موتور استورم ميخری : 610 تومان.
80 گيگ هم چه ارزشی داره، حالا 20 گيگ بيشتر :)

پيروز باشی !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or