راهنمایی برای خرید سینما خانگی

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
به نام خدا..
سلام خدمت دوستان
برای گیم به نظرتون چه برندی بگیرم؟
ورودی اپتیکال و دالبی هم داشته باشه.
بودجه هم 500 تومان.
ممنون از دوستان

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
به نام خدا..
سلام خدمت دوستان
برای گیم به نظرتون چه برندی بگیرم؟
ورودی اپتیکال و دالبی هم داشته باشه.
بودجه هم 500 تومان.
ممنون از دوستان

سلام...
من چند ماه پیش یه مدل جدید ال جی گرفتم عالیه (3D Blu-ray __ کاناله 2.1)، کنسول را با کابل HDMI به تیوی وصل کردم، با کابل اپتیکال از تلویزیون به سینما خانگی وصل کردم، همصدا از تیوی پخش میشه هم از سینما خانگی با بهترین کیفیت، اینطوری صدا رو با بالاترین کیفیت و بدون نویز و هیچ تاخیر ی میشنوید، البته توی منوی سینما قابلیت همزمانی صدا با تیوی داره اما اینجوری راحت تر و همیشگیه... (البته قابلیت arc هم داره، با استفاده از این قابلیت عالی، اگر که تلویزیونت هم این قابلیت را داشته باشه احتیاجی به کابل اپتیکال نیست با همون 1کابل HDMI 1.4میشه تصویر و صدا به تی وی منتقل شه و همین طور از تیوی صدا به سینما منتقل و پخش شه...! تمام تنظیمات و خاموش روشن کردن سینما و تلویزیون هم با استفاده از قابلیت (SIMPLINK (HDMI-CEC با یک کنترل ساده همان تلویزیون قابل انجامه! :

لوازم صوتی و تصویری - سينمای خانگی - LH-975XBH

در ضمن الان کمی گرون تر شده (653 به بالا میفروشنش...)
در کل این قیمت جهانیشه با قیمت روز دلار در جهان، کلا گلدیران که نمایندگی محصولات خانگی ال جی رو به عهده داره قیمت هاش جهانی و عالیه

ولی این مادیران... مانیتور 150 دلاری را حتی زمانی که دلار 1250 بود 500 تومن میفروخت، الان از 800 تومن به بالا!!! تازه همون طور که میدونید 2 ماهه جنس هاشو توی نمایندگیها نگه داشته و اجازه فروش بهشون نداده و به دروغ بهانه میارن که جنس ها توی گمرک نگه داشته شدند، به همین خاطر قیمت مانیتور روز به روز افزایش پیدا کرده...
دروغشون وقتی رو شد که من چند روز پیش 2 مدل مانیتور معمولی aoc میخواستم زنگ زدم مادیران و نمایندگی های فروشش میگن هر کد بین 18 تا 30 عدد از هر کدوم داریم اما مادیران اجازه فروش نمیده تا برسه از 200 تومن به 700 تومن وحتی بالاتر !!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر