راهنمایی برای خرید بازی های xbox 360

خوب هر کدومش به شکل خاصی اسپلیت اسکرین میشه
بعضی هاش توی منوهای بازی گزینه split-screen هست.یک خورده خودت با بازی ور بری میفهمی خیلی سخت نیست

راستی بازی Army of Two هم اسپلیت داره ببه نظر بازی جالبی میشه، دو نفره باید حال بده

سلاک
دیدم بحث اسپلیت گرمه ما هم خودمون رو بکشیم جلو!
یه سوال:
HALO 3 رو میشه تو بخش داستانی اسپلیت رفت؟
اگه میشه زود بگین فردا بریم تو کارش:d

سلاک
دیدم بحث اسپلیت گرمه ما هم خودمون رو بکشیم جلو!
یه سوال:
HALO 3 رو میشه تو بخش داستانی اسپلیت رفت؟
اگه میشه زود بگین فردا بریم تو کارش:d
آره میشه :دی
کلا co op هیلو 3 خیلی خاطر خواه داره :دی
اخه بازی خیلی اسون تر میشه رو co op اش :دی

خوب هر کدومش به شکل خاصی اسپلیت اسکرین میشه
بعضی هاش توی منوهای بازی گزینه split-screen هست.یک خورده خودت با بازی ور بری میفهمی خیلی سخت نیست

راستی بازی Army of Two هم اسپلیت داره ببه نظر بازی جالبی میشه، دو نفره باید حال بده
army of 2 خیلی اسپیلیتش حال میده اگه تا حالا امتحان نکردی پیشنهاد میکم حتما اسپیلیت یه دست بزنی ;)

سلام
forza 3 چه سبکی از ماشین سواریه؟ من با ماشین سواری های تو پیست حال نمیکنم! این اینجوریه؟
سوال بعدی این که سری بازی های lego چه جوریه؟ بازی های قشنگین؟ اخه من با بازی های کارتونی خیییلی حال میکنم. اگه کسی بازی کرده ممنون میشم راهنمایی کنه.

سلام
forza 3 چه سبکی از ماشین سواریه؟ من با ماشین سواری های تو پیست حال نمیکنم! این اینجوریه؟
سوال بعدی این که سری بازی های lego چه جوریه؟ بازی های قشنگین؟ اخه من با بازی های کارتونی خیییلی حال میکنم. اگه کسی بازی کرده ممنون میشم راهنمایی کنه.
بازی های لگو قشنگن بگیر بازی کن
من از lego indiana jones 1 خیلی خوشم اومد >:d< اما شماره 2 ش به من اون مزه رو نداد
لگو بتمن هم میگن خیلی قشنگه هنوز اونو بازی نکردم اما

راستی لگو ها رو میشه split screen هم رفت :x

دوستان این دو تا بازی ارزش خریدن داره؟
Forza Motor Sport 3
Dead To Right

فورزا خیلی خوبه حتما بگیر
اون یکی هم جزو بازی ها تاپ نیست ولی تجربه اش بد نیست
من فقط با مراحلی که باید سگ طرف رو کنترل کنی حال کردم وگرنه هوش مصنوعی بازی خیلی ضعیفه

همون طور که دوستمون گفت این بازی چندین avatar award داره که مثل هلو میتونی به دستشون بیاری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or