راهنمایی بازی Commandos 2: Men of Courage

mse1445

کاربر سایت
Dec 30, 2006
5
با سلام
راستش میخواستم راجب مراحل این بازی مخصوصاً مرحله 2 این بازی منو راهنمایی کنید چون هر کاری میکنم نمیتونم ردش کنم یه کاری هست که باید انجام بدم ولی نمیدونم چیه:confused: در ضمن میخوام save کردن حین بازی رو هم بهم یاد بدید.
ممنون از لطفتون

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
اگر منظور شما دومین مرحله ی تمرینی بازیه( دومین مرحله ی لیست) ،در اون مرحله شما باید کلید اون ساختمون بالای پله ها رو بدست بیاری، وارد اونجا شی و با استفاده از رادیو با مرکز فرماندهی تماس برقرار کنی.
برای اینکار اول باید کلید اون ساختمون رو از فرمانده ای که اون طرف هاست (همون که هی از پله ها بالا می ره چند تا تیر میزنه و میاد پایین) بگیری(یعنی یه جوری بکشی یا بی هوشش کنی) و سربازا رو دونه دونه از سر راه برداری، ببین اصلا کلا تو این بازی باید با امکاناتی که داره و با استفاده از محیط از تک تک سربازا عبور کنی و خودتو به هدفت برسونی، خلاضه وقتی که کلید ها رو گرفتی وارد ساختمون شو و با مرکز تماس بگیر، اونا می گن که یه ارتش کوچیک با چند تا تانک داره به این منطقه میاد، و یک آیکون به صورت چند تا سرباز گوشه ی صفحه ظاهر می شه،(که هر وقت بزنیش ارتش دشمن حمله می کنه) اینجا باید دونه دونه سرباز های خودی رو که بالای نقشه هستند رو یه جای خوب مستقر کنی، و با بمب هایی که تو ساختمون هست جاده رو برای تانک ها مین گذاری کنی، بعد کنار همون سرباز ها سنگر بگیر و اجازه بده حمله کنن، بعد از کشتن تمام سرباز ها و نابودی تمام تانک ها ، مرحله توم می شه.

حالا می رسیم به Save کردن، دو نوع Save وجود داره:1-Quicksave که با زدن F5 بازی Sava می شه و با زدن F9 لود می شه،(شایدم F8 باشه یادم نیست)
2-Save معمولی که با زدن esc باید وارد منو شی و تو بخش Save بازی رو با اسم دلخواه سیو کنی.
فقط یادت باشه که Quicksave که می کنی روی Quicksave قبلیت ریخته میشه، سعی کن هر چند دقیقه یه Quicksave بکنی.

این یه توضیح کلی و مختصر بود، اگه باز هم به مشکل برخوردی بگو تا با جزییات بیشتر توضیح بدم.

صالح

کاربر سایت
Aug 21, 2012
3
سلام/تو دومین مرحله تمرینی همه کار کردیم ولی نمیشه وارد اتاق شد . میشه جزیی تر بگید ممنون/کلید باید چطور استفاده بشه و .....ممنون:>

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اوه اوه . از ته اعماق مغزم این میاد بیرون :

فکر کنم باید کلید Alt رو میگرفتین که دوربین بچرخه بعد در رو میدیدین و بعد Shift کلا کلید اکشن هست . Shift رو بگیرین موس رو ببرین رو در .

امیدوارم درست گفته باشم

صالح

کاربر سایت
Aug 21, 2012
3
بچه ها کسی نمیدونه تو مرحله white deathکنار هواپیما دقیقا باید چکار کرد همشو تموم کردم همین مونده .ممنون.هیچکس بلد نیست.واقعا که................................

آخرین ویرایش:

zarinjoi

کاربر سایت
Mar 26, 2018
1
با سلام دوستان من در مرحله 8 گیر افتادم همرو کشتم اون افسر رو هم دستگیر کردم به اتفاق همه میرم پیش قایق که باید سوار بشم و فرار کنم ولی یک نفر رو سوار نمیکنه اینجا نمیدونم باید چیکار کنم تا بتونم با قایق فرار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر