راهنماي كامل بازي ها

• Thread starter Thread starter Ehsan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
رمز Instal بازي پرونده مخفي تانگوسكا رو مي‌خواهم

سلام.
هوس كردم بازي هاي قديمي ام رو بازي كنم.
ولي وقتي اومدم بازي پرونده مخفي تانگوسكا رو نصب كنم، ديدم كه پچه‌ي خواهرم تمامي ورق هاي دفترچه راهنماي بازي رو كه رمز نصب بازي هم بر روي يكي از صفحات بود رو پاره كرده.
حالا از شما تقاضا دارم كه رمز instal بازي رو به من بدهيد.

سلام.
هوس كردم بازي هاي قديمي ام رو بازي كنم.
ولي وقتي اومدم بازي پرونده مخفي تانگوسكا رو نصب كنم، ديدم كه پچه‌ي خواهرم تمامي ورق هاي دفترچه راهنماي بازي رو كه رمز نصب بازي هم بر روي يكي از صفحات بود رو پاره كرده.
حالا از شما تقاضا دارم كه رمز instal بازي رو به من بدهيد.

سریال رو به پیامهاتون فرستادم.

دوستان براي بازي God of War II هم راهنماي مراحل وجود داره ؟! و اگر سوالي در مورد رد كردن مراحل اين بازي داشته باشم از كجا ميتونم بپرسم ؟!

ممنون از راهنماييتون ;)

خوش اومدی به سایت، برای کمک خواستن در مورد GOW بیا به این لینک : http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=15565

اونجا یه ایمان داریم که خیلی باحاله:biggrin1:

دوستان عزیز تو SC PT مرحله ی 5 گیر افتادم !
یه جایی که تقریبا یه کمپ هستش دخل همه اومده ولی نمیدونم باید چی کار کنم ... اول تو یه چیزی تو مایه های مزرعه هستی و یه برج دیده بانی جلوته که لیزر هم داره !:دی

_امین برس !

دوستان عزیز تو SC PT مرحله ی 5 گیر افتادم !
یه جایی که تقریبا یه کمپ هستش دخل همه اومده ولی نمیدونم باید چی کار کنم ... اول تو یه چیزی تو مایه های مزرعه هستی و یه برج دیده بانی جلوته که لیزر هم داره !:دی

_امین برس !
به به !
یکی تو این سایت Splinter Cell رو بازی نکرده ؟!
کمک کنید بابا بد گیری کردم !:((

فکر کنم یه چیزایی یادم اومد باید دنبال یهفرمانده بری و در یه جای مناسب مکالمات اون رو گوش بدی( spy)
فکر کنم همین بود اره چند جا باید با دستگاه صداش رو گوش بدی
راستی object مرحله چیه؟>

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or