راهنماي كامل بازي ها

loft3

کاربر سایت
Aug 10, 2011
47
در بازی کال اف 8 یک قسمتی از بازی باید به طرف یک هلیکوپتری بدویی ولی وقتی به طرف هایکوپتر میری بازی دوباره می یاد از اول و
بازم این کار رو تکرار می کنم و بی نتیجه می مونم.ممنون می شم بگید باید چیکار کنم.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام دوستان تو رو خدا راهنمای کامل بتزی castelvania lord of shadows رو واسه ی من بزارید با لینک سالم

[h=1]راهنمای کــــــــــــامل و قـــــــــــــدم به قــــــــــــدم بازی ها[/h]

metro: last light
سلام دوستان...

یه جای بازی گیر کردم کسی هست کمکم کنه؟
یه قسمت هست که بعد از فرار کردن پاول با یه مردی میری تو خیابون و مرده تنهات میزاره و تو باید بگردی تو فضا آزاد بری تو هواپیما و اتوبوس و اینا چند تا گالن قرمز رو چک کنی... تو آب هم نباید بیفتی چون مانستر ها میان بیرون ترتیبتو میدن چند تا از این خفاش غوا پیکر ها هم تو هوا پرواز میکنند... کلا نمیدونم چی کار باید بکنم تو این چاپتر...
اینم عکس از همین مرحله:

http://www.8pic.ir/images/43143878991756027874.jpg
http://www.8pic.ir/images/01336440058228099951.jpg

این اسون ترین جای بازی . اگر هنوز ردش نکردی بگو راهنماییت کنم .

هلنا

کاربر سایت
Aug 16, 2013
1
سلام، راهنمای بازی clock tower 3 برای ps2 رو بذارید. ممنون

من توی یه قسمتی از بازی که قبرستان هست گیر کردم. نمیدونم چیکار کنم!!!!! کمک کنید

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام دوستان ببخشید یه درخواست کمک داشتم من تو این بازیه Dark Souls Prepare to Die Edition گیر کردم نمیدونم از کجا باید برم یه عالمه راه هست از یه راه میرم ادم شک میکنه که راه درستیه یا نه میشه بگید چطوری مسیر اصلی رو تشخیص بدم الانم تو منطقه ی غول عنکبوت هستم اونو کشتم و یه اهرم رو جابه جا کردم یه غول تو شهر ازاد شد و دیگه همین نمیدونم چیکار کنم اگه میشه راهنمایی کنین چطوری مسیر بازی رو پیدا کنم
ممنون بد جور منتظرم

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
سلام دوستان ببخشید یه درخواست کمک داشتم من تو این بازیه Dark Souls Prepare to Die Edition گیر کردم نمیدونم از کجا باید برم یه عالمه راه هست از یه راه میرم ادم شک میکنه که راه درستیه یا نه میشه بگید چطوری مسیر اصلی رو تشخیص بدم الانم تو منطقه ی غول عنکبوت هستم اونو کشتم و یه اهرم رو جابه جا کردم یه غول تو شهر ازاد شد و دیگه همین نمیدونم چیکار کنم اگه میشه راهنمایی کنین چطوری مسیر بازی رو پیدا کنم
ممنون بد جور منتظرم

راهنمای کل بازی
http://guides.gamepressure.com/darksouls/

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

loft3

کاربر سایت
Aug 10, 2011
47
در بازی کال اف دیوتی 8 یک قسمتی از بازی باید به طرف یک هلیکوپتری بدویی ولی وقتی به طرف هایکوپتر میری بازی دوباره می یاد از اول و
بازم این کار رو تکرار می کنم و بی نتیجه می مونم.ممنون می شم بگید باید چیکار کنم.

میرم به سمت هلی کوپتر ولی بهش نمی رسم.باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

1054052593.jpg

در انتظار جواب...

loft3

کاربر سایت
Aug 10, 2011
47
بازی از اول مرحله میاد یا از چک پوینت ؟؟
اگه از اول مرحله میاد بازیتون یا کرکتون مشکل داره

نه بازي از اول مرحله نمي ياد. فقط مي خوام بدونم چطوري بايد به هلي كوپتر برسم؟به سمتش مي رم ولي بهش نمي رسم؟

علی132

کاربر سایت
Aug 20, 2013
12
نام
علی
سلام من یه جا در مرحله دویل مای کرای 5 گیر کردم اینجاست دانته وارد یک پارتی میشه بعد با موجودات شیطانی مبارزه میکنه من مبارزه ی اول پیروز میشم بعد زمین عوض مشپیشه یعنی دیواره هاش یه چیز زرد می پوشونه بعد دوباره موجودات میان من اون ها رو میکشم وبعد دانته به اون زن که اون بالا سکوه هست حرف میزنه وبعداز یه لحظه زمین نرم میشه و دانته میره تو زمین و بعد از 30 ثانیه جیم اوور میشم تورو خدا کمک کنید که چگونه باید از این مرحله بگزرم

در انتطار جواب بازی

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud

1054052593.jpg

در انتظار جواب...

من این مرحله رو یادم نیست ولی اگه دوباره از چک پوینت شروع میشه اگه بازی مورد نداشته باشه شاید باید یه کار دیگه کنید .مثلا شاید باید بزنید با تیر یا باید بطرفش با سرعت بدوید و شما معمولی به سمتش میرید و یا...بازم دوستای دیگه یادشونه راهنمایی میکنند.

suzaei

کاربر سایت
Jan 3, 2013
33
نام
SHAHI-SUZAEI

1054052593.jpg

در انتظار جواب...

دوست عزیز این مرحله باید انالوگ L3 رو به داخل فشار بده تا بتونی بدوی بعد خودت رو به هلی کوپتر برسون و به طرف هلی کوپتر بپر مشکلت حل میشه.

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114

1054052593.jpg

در انتظار جواب...

دوست عزیز شما اگه راه برید نمیتونید بهش برسید
باید آنالوگ سمت چپ رو فشار بدید و به سمت جلو جهت بدید تا بدوه

- - -ویرایش - - -

یعنی کسی اینجا pes باز نیست ؟ !
میخام بازی pes 13 رو بدون آنالوگ بازی کنم
مثل pes 11 با جهتها بازی کنم

علی132

کاربر سایت
Aug 20, 2013
12
نام
علی
سلام من یه جا مرحله گیر کردم اینجاست دانته وارد یک پارتی میشه بعد با موجودات شیطانی مبارزه میکنه من مبارزه ی اول پیروز میشم بعد زمین عوض مشپیشه یعنی دیواره هاش یه چیز زرد می پوشونه بعد دوباره موجودات میان من اون ها رو میکشم وبعد دانته به اون زن که اون بالا سکوه هست حرف میزنه وبعداز یه لحظه زمین نرم میشه و دانته میره تو زمین و بعد از 30 ثانیه جیم اوور میشم تورو خدا کمک کنید که چگونه باید از این مرحله بگزرم عکس اون مرحله را پاین زدم

30819160959832812071.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر