رانندگی در تهران

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
امتیاز من
گرافیک=2
صدا=4
داستان=7
گیم پلی=2
مجموع=3.8
تو این بازی فقط ماشینها سه بعدی به نظر می رسند. تبلیغات هم اینقدر زیاده که نگو و نپرس. اصلا شهر رو نمی بینید. ولی آهنگی که حسینی خونده قشنگه انصافا. ولی صدا گذاری واقعا ضعیفه. مسابقات سی دی دوم هم خیلی ساده هست. حریفان اصلا هوش مصنوعی خوبی ندارند. در کل به نظر من پایان معصومیت خیلی خیلی بهتر بود. ولی از من میشنوید این بازی رو بگیرید.البته نه به خاطر حمایت از رایان پرداز. بلکه برای پیشرفت صنعت بازی کشور و اینکه نهادهایی مثل ناجا از این کارشون پشیمون نشند. در ضمن اینو هم بگم که بازی فروش خیلی خوبی داشته تا الان. مغازه های آریا شهر رو که من خبر دارم همه این بازی رو تموم کردند. اگه پایان معصومیت چنین تبلیغاتی براش میشد خیلی بیشتر فروش میکرد.

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
2 سیدی نیست که
یه سیدی خوده بازی و یک سیدی هم نید فور اسپید 7 با ماشین های ایرانی هست با اندکی تغییر
چه جلب !
Nfs 7 که با ماشین ایرانیش اومده بود. اینا ورداشتن یه ذره ادیتوندنش بعنوان یه بازی دیگه دادن بیرون ¿!!!

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
منم ديروز اين بازي رو خريدم. هنوز نصب نكردم. خوب شد 2 ساعت اينترنت هم توش جايزه داشت. اين خودش كلي ارزش داره ! :d

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط SHvIRUS:
دورغ دروغ ادعا خالی بندی noob بازی :)
100.gif

اینا که ادعا کرده بودن یک میلیارد خط برای موتور این بازی برنامه نوشتن !
65.gif

اون موقع که این ادعا رو کردن فکر کردم قراره با Doom 4 مواجه بشم
60.gif

با این همه پولی که کلاه برداری کردن و ...
78.gif

بهرحال ... من بر این باورم که بازی Bazicenter's Revenge ارزشش از این بیشتر باشه
84.gif
101.gif
95.gif
شایان جان ویندوز کلا 500 میلیون خط کد داره اون هم با اون همه برنامه نویس مجرب اون وقت اینها چطور میگن 1 میلیارد خط کد :neutral: :neutral:
منهم نظرم اینه که همه برن Bazicenter's Revenge رو بازی کنن خیلی بهتره

آخرین ویرایش:

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط Dr.XJ:
شایان جان ویندوز کلا 500 میلیون خط کد داره اون هم با اون همه برنامه نویس مجرب اون وقت اینها چطور میگن 1 میلیارد خط کد :neutral: :neutral:
خوب علتش اینه که برنامه نویسه مجرب ندارن دیگه:cheesygri
راستی من این پایانه معصومیت رو میتونم پیدا کنم؟ :confused: انقده تعریف کردید طلبه شدم.

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
آقا من این لوله تاکسیشو به 20000 رسوندم بعد حسینی شروع کرد به حرف زدن منم Esc رو زدم که دموش رد شه ولی رفت بیرون
خدا شفاش بده بازیو !
79.gif

منهم نظرم اینه که همه برن Bazicenter's Revenge رو بازی کنن خیلی بهتره

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید : http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=704
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
فردا بهتر نمیشه اگه شما نخواین...
البته من کاری با اینکه سر این بازی پول خورده شده یا نه ندارم،ولی تا حمایت نکنین اتفاقی نمیفته(چه این بازی،چه بازیای دیگه...)
با حلوا حلوا کردن...
عماد میشه یک سوال بپرسم؟ میشه بگی از چی باشد حمایت کنیم؟ از دزدی و پر شدن جیب گشاد بعضی ها؟!! من نمیفهمم این مسئله که پولی که حق توئه و از فروش نفت به دست اومده رو توی روز روشن میکشن بالا جای چه حمایتی داره؟ حمایت از یک بازی که در حد استاندارد بازیهای nes هم نیست؟ حمایت از چی؟ خون ملت رو میکنن تو شیشه ... الله اکبر :cheesygri
بی خیال. ولی این چیزا اصلا جای حمایت نداره. باز معصومیت از دست رفته رو بگی یه چیزی. اونا بدون حمایت آن چنانی یک بازی خوب ساختن و در آینده هم بازی های بزرگتر و نزدیکتر به سطح استاندارد جهانی میسازن. اما این جور بازیها و شرکت ها همون بهتر که ازشون حمایت نشه تا کله پا بشن.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
درسته که این بازی گویا توش دزدی شده و درسته که من تا در مورد چیزی مطمئن نشم قضاوت نمیکنم ولی اینم درسته که سر بازیqop هم خیلی ها ترجیح میدادن 2 تومن پولشونو تو جیبشون نگه دارن،و هر از گاهی هم همون افراد میان میگن حیف که تو ایران صنعت بازی رشد نکرده،چرا کسی حمایت نمیکنه و مقدار زیادی از این چرندیات مفت که از دهن اونایی بیرون میاد که به نظر ترجیح میدن 2000 تومن پولشونو بدن آب نبات چوبی بخرن تا کمک به یه گروه مستقل که در حد توانشون کار کردن،و این مشکل ما هاست و ما لیاقت کارهای بزرگو نداریم.
من اینجا قصد ندارم بحث سیاسی را بندازم،و اگه بخوام حقوقمو بگم،پول نفت از همشون پایینتره چون حداقل واسه من زحمتی نداشته.
اینم میدونم که زمای وقتی یه شخص با استعداد برای ساخت بازی کمک میخواد،همه داوطلب میشن ولی بعدش همه کنار میکشن،و لیاقت ما(رو ما تاکید میکنم چون تو این قضیه اخیر خودم هم دخیل بودم)چیزی بیشتر از اینکه داریم و هستیم نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر