رانندگی در تهران

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اون تاپیک قبلی مثل اینکه بخاطر خارج شدن از بحث پاک شد
خوب
بالاخره بازی رانندگی در تهران هم اومد و من خریدم
4500 تومن در 2 سیدی که یکیش رانندگی در تهران ، یکیشم رانندگی در پیست
بازی رو میتونین از دو شخصیت سیا و هوتن دنبال کنین که هر کدوم داستان جدا گونه دارن
اگه باور ندارین اینم عکس !
واقعا بازی تاپی نیست . به نظرم بد ترین مشکلش اینه که نمیشه سیو کرد
اما یادمون باشه ایرانیه !

حالا خودتون اگه سوالی دارین بپرسین !
اگه عکس هم خواستین بگین
=========================================================
اونایی که بازی رو خریدن بگن مرحله دوم که برای گرفتن خرج بیمارستان حسینی باید مسافر کشی کنیم چقدر پول باید دربیاریم ؟!!
تموم نمیشه !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام .. گرافیگ چه جوریه ؟؟
من بازی رو ندیدم ولی با توجه به عکس ها از 10 نمره 3 میگیره...(اونم زیادشه!!!!!)))

می ارزه به خریدنش؟
اگه میخوای یه بازی ایرانی رو امتحان کنی بخرش ولی از نظر ارزش خب معموله ارزش نداره...

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
بابا حالا دیگه اذیت نکنین گناه دارن :cheesygri
ببینم همین بازی بود که میگفتن برای انجینش 3 میلیارد تومن خرج کردن؟
بد نیست بالاخره باید از یه جایی شروع کنن دیگه ;)
من هم دنبالشم بگیرمش براش یه ترینر میازم اون دوستانی که مشکل دارن ازش استفاده کنن

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام دوستان. من میگم بازی حتی اگه در حد ماریویی باشه که 15 سال پیش بازی میکردیم بازم باید خریدش. بالاخره اولین تجربه هستش. فکر فروش خارج از ایران که بشدت خنده داره. حداقل خودمون راه بندازیم این صنعتو. بلکه جون گرفت و ما هم حرفی برای زدن پیدا کردیم. ایشالله هر روزی که بازیهای ایرانی تو خارج از کشور هم فروش کرد اونموقع خودم همش کپیشونو میخرم:cheesygri
من فکر میکنم جای تشکر داره از همه اونایی که برای این بازی زحمت کشیدن. دست مریزاد
راستی یه چیزی اینی که گفتی نمیشه سیو کرد برای من جا نیافتاد یعنی باید بشینی یه کله از اول تا آخرش بری:confused:
من از یکی شنیدم حسینی یک میلیون خرج داره;) گردنه اونی که گفت

آخرین ویرایش:

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
من فکر میکنم جای تشکر داره از همه اونایی که برای این بازی زحمت کشیدن. دست مریزاد
اگه ميدونستي سر اين بازي چه پولهايي خورده شد ( پولهاي بيت المال كه از جيب من و تو ميره ) و تيم سازنده اين بازي چه خيانتي كردن هيچوقت اين حرف رو نميزدي !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط mostafa_cpp:
اگه ميدونستي سر اين بازي چه پولهايي خورده شد ( پولهاي بيت المال كه از جيب من و تو ميره ) و تيم سازنده اين بازي چه خيانتي كردن هيچوقت اين حرف رو نميزدي !
مصطفی اگه خبریه به ما هم بگو تا بدونیم؟
73.gif

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
مصطفی اگه خبریه به ما هم بگو تا بدونیم؟
73.gif

‌چي بگم والا ، هرچي بخوام بگم مديرا تاپيك رو قفل ميكنن

ولي چون پرسيدي ميگم
شركت سميع رايانه پرداز از طرف نيروي انتظامي مامور شد تا يك بازي براي فرهنگ سازي در مورد فرهنگ عبور مرور بسازه و 2 مليارد تومان براي ساخت اين بازي به اين شركت داد .
در ابتدا قرار بود يك بازي كاملا سه بعدي بسازن با موتور ساخت خودشون ، چپ و راست هم تو روزنامه آگهي ميدادن براي استخدام برنامه نويس ولي بعد از سه سال به هيچ جا نرسيدن ، از طرفي نيروي انتظامي بهشون فشار ميورد براي عرضه اين بازي ، تا اينكه تصميم گرفتن سر و ته قضيه رو يه جوري هم بيارن و اينطوري موتور سه بعدي ساخت خودشون تبديل شد به يك موتور آماده دو بعدي تحت زبان دلفي كه از اينترنت دانلود كرده بودند و تمام آبجكت هاي بازي Sprite هاي دو بعدي هستند نه اشكال سه بعدي !
بعلاوه اون 2 مليارد تومني كه سر نيروي انتظامي كلاه گذاشتند مبلغ بسيار زيادي هم از بابت تبليغات توي بازي به جيب زدند جوري كه آدم از ديدن اين همه تبليغات حالش به هم ميخوره . يكي از دوستام اسم اين بازي رو بجاي رانندگي در تهران گذاشته تبليغات در تهران !
با اينهمه كلاهي كه از سر من و شما بر داشتن ؛ نويسنده سايت ...كده مياد مينويسه اين اولين بازي اي كه با موتور ايراني ساخته شده ، اون هم به دست متخصصان ايراني !
چپ و راست هم ميگن چون بازي ايرانيه بايد ازش حمايت كرد
تنها موتور ايراني QOP هستش كه با اون بازي پايان معصوميت رو ساختن ( اليته اين موتور هم كاملا ايراني نيست چون از اديتور كواك 3 استفاده كردن )
با وجود پول هنگفتي كه از نيروي انتظامي و تبليغات گرفتند بازي رو به مبلغ 4500 تومان عرضه كردند كه به هيچ وجه از لحاظ فني جلوي Quest of Persia حرفي براي گفتن نداره ، ولي QoP بدون ناشر ، بدون تبليغات و با موتور ساخت داخل با قيمت 2500 تومان عرضه شد !

جالبه در باره اين شركت بدونيد :
رثيس شركت سميع رايانه پرداز ( دكتر سميع ) به هيچوجه تخصصي در امر بازيهاي كامپيوتري نداره و سابقا استاد فيزيك در دانشگاه تهران بوده .

مدير ارشد برنامه نويسان ! توي اين شركت يه آقايي كه هيچ سر رشته اي توي گرافيك كامپيوتري نداره و قبلا بازيها رو فارسي ميكرده !

لپ كلام اينكه چون اين صنعت توي ايران نو پاست و رقيبي براي اين شركت وجود نداشته تونسته به راحتي سر نيروي انتظامي كلاه بذاره و پول بيت المال رو به جيب بزنه .

اگر همون پول رو براي خريد و آموزش موتور Unreal صرف كرده بودند الان ميتونستيم سرمون رو بالا بگيريم و به خودمون افتخار كنيم ولي حالا چي ؟؟؟؟

براي اطلاعات بيشتر ميتونيد به سايت www.Persian-Designers.com مراجعه كنيد

در آخر هم از مديرا ميخوام اگر براشون مقدور هست اين پست رو پاك نكنند تا بقيه هم نسبت به وقايع اين بازي مطلع بشن .

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
دورغ دروغ ادعا خالی بندی noob بازی :)
100.gif

اینا که ادعا کرده بودن یک میلیارد خط برای موتور این بازی برنامه نوشتن !
65.gif

اون موقع که این ادعا رو کردن فکر کردم قراره با Doom 4 مواجه بشم
60.gif

با این همه پولی که کلاه برداری کردن و ...
78.gif

بهرحال ... من بر این باورم که بازی Bazicenter's Revenge ارزشش از این بیشتر باشه
84.gif
101.gif
95.gif

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام به همگی !
1 - اگه از من بخواین نمره بدم نمره هام اینه
گرافیک 5
صدا 6.5
داستان 7
کنترل 8
=================================================
در مورد سیو فکر کنم باید یه کله تا آخرش بریم ! :)
البته شاید یه ذره جلوتر بریم جایی واسه سیو پیدا بشه
از ماشین هم نمیشه پیاده شد
در باره محیط ها .
فعلا حول و حوش طالقانی و ویلا و اونورا هست . اما به نظر میرسه اگه جلوتر بری بازی باز میشه
چون یه قسمتهایی معلومه اما جلوش تابلو زده به علت تعمیرات بسته است !
مهرپویا جان پس سریعتر اون ترینر رو بساز !!! چون خفن توی این مرحله تاکسی موندم !!!

در کل بخرید بد نیست

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
اینا که ادعا کرده بودن یک میلیارد خط برای موتور این بازی برنامه نوشتن !
65.gif
بعلاوه اينكه ميگفتن 10 مليون عكس از منطقه 6 تهران گرفتند تا بعنوان تكسچر توي بازي استفاده كنن

گرافیک 5
صدا 6.5
داستان 7
کنترل 8
San Andreas اين امتياز رو نگرفت كه شما اين امتيازو به اين بازي دادي !
0 هم زيادشه

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
به هر حال این بازی اومده . به نظر من اصلا تباید این بازی رو خرید چون یه دفعه دیدی اینا خوششون اومد رانندگی در تهران 2 هم دادن بیرون.;)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
:( آدم همیشه از روی دونسته هاش حرف میزنه من که نمیدونستم داستان چیه.
خیلی هم ضد حال شد این داستان . اینطور باشه نمیخرم بازیشو. اگه هم مدیرا کله منو سانسور نمیکردن چند تا فحش میدادم.:((
امید که فردا بهتر باشه.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
فردا بهتر نمیشه اگه شما نخواین...
البته من کاری با اینکه سر این بازی پول خورده شده یا نه ندارم،ولی تا حمایت نکنین اتفاقی نمیفته(چه این بازی،چه بازیای دیگه...)
با حلوا حلوا کردن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر