رانندگي با Corvette C7 را در Gran Turismo به صورت مجاني تجربه كنيد!

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
fast610.jpg

رانندگي با Corvette C7 را در Gran Turismo به صورت مجاني تجربه كنيد!

تجربه ي رانندگي با هفتمين نسل از ماشين هاي Corvette تنها براي قشر اندكي در دنيا امكان پذير است اما خبر خوش اين است كه كاربران Gran Turismo ميتوانند همانند يك تجربه ي رانندگي واقعي, پشت رول آن نشسته و به صورت كاملا رايگان از آن بهره مند شوند.

نسخه ي اوليه ي و آزمايشي اين خودرو كه به واسطه ي يك كاور بدنه ي آن پوشانده شده بود بعدازظهر امروز در نمايشگاه LA Auto Show رونمايي شد اما طبق توافقي كه بين Chevrolet و Sony صورت گرفته كاربران Gran Turismo 5 ميتوانند رانندگي با اين خودرو را از نماي داخلي اش و به طور رايگان تجربه كنند.

پس اگر شما هم بازي Gran Turismo 5 را داريد هرچه زودتر برويد و اين ماشين جذاب را به طور رايگان از PSN دانلود كنيد.

6837.Chevrolet_2D00_CorvetteC7_2D00_Test_2D00_Prototype_2D00_002_2D00_medium.jpg

5344.Chevrolet_2D00_CorvetteC7_2D00_Test_2D00_Prototype_2D00_006_2D00_medium.jpg

منبع

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
دیروز تو فیس بوک تو پیج گرن توریسمو خبرش رو زده بودن.فوق العاده خوشگله.بدجوری به دلم نشسته.

بعضی از استدیوها یاد بگیرن.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
دیروز تو فیس بوک تو پیج گرن توریسمو خبرش رو زده بودن.فوق العاده خوشگله.بدجوری به دلم نشسته.

LOL ....

مگه شما بدون کاورش رو دیدی که میگی خیلی خوشگله ؟؟ الان که نمای بیرونش بخاطر کاورش خیلی چرته ...
راستی منظورت از اینکه برخی استودیو ها یاد بگیرن چی بود ؟ ... چادر( کاور ) کشیدن روی ماشین رو یاد بگیرن ؟ :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
دیروز تو فیس بوک تو پیج گرن توریسمو خبرش رو زده بودن.فوق العاده خوشگله.بدجوری به دلم نشسته. بعضی از استدیوها یاد بگیرن.
این بیشتر شبیه ماشین های قبل از اوراقی میده کچاش خوشگله..؟ ولی در کل باید ماشین خوفی باشه..

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
LOL ....

مگه شما بدون کاورش رو دیدی که میگی خیلی خوشگله ؟؟ الان که نمای بیرونش بخاطر کاورش خیلی چرته ...
راستی منظورت از اینکه برخی استودیو ها یاد بگیرن چی بود ؟ ... چادر( کاور ) کشیدن روی ماشین رو یاد بگیرن ؟ :d

وقتي چادرش رو برداشتن اونموقع ميبينيم چرته يانه هرچن كه از آواتارت معلومه هدفت از اين پست چي بود.اينو نگي ميخواي چي بگي:|

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
وقتي چادرش رو برداشتن اونموقع ميبينيم چرته يانه هرچن كه از آواتارت معلومه هدفت از اين پست چي بود.اينو نگي ميخواي چي بگي:|

من دارم الان رو میگم که کاور داره .... الان خیلی قشنگه ؟؟؟ حرف دومم هم کنایه به مثل بود ! لطفا کش ندید بحث رو و اینقدر جدی نگیرید ..

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
سازنده هورایزن هم پری روزی اعلام کرد ماشین 007ُ (استون مارتین) همه کابرا میتونن به صورت کجانی دانلود کنن !:D
اتفاقا تمام حق و امتياز فيلم 007 و هرچيزي مرتبط به اونه در اختيار سوني پيكچرز هستش كه عمرا نمياد امتيازش رو در اختيار بازي انحصاري xbox قرار بده و اون آستون مارتيني كه شما ميفرماييد يه آستون مارتين ساده هستش چون كه هيچ كدوم از امكانات ماشين 007 رو نداره من نميدونم چجوري اينو به 007 ربطش دادن تاحالا تو فيلماي زيادي از ماشيناي متفاوتي استفاده شده ولي دليل نميشه هرجا اسم اين اين ماشينا بياد بچسبوننش به اون فيلم مثل اين ميمونه كه هرجا اسم audi بياد بگن اين ماشين transporter ــه

شما اعصاب نداری نه ؟
حالا هر کوفتی بوده خود سازنده گفته
منم نقل قول کردم
قرار نیست که تو ریسینگ ماشین با قدرت پرواز و پرتاب تیر و ... بزارن که !
من قصد توهين به شما رو ندارم طرف حرفم اون شركتيه كه ميخواد باسواستفاده از اسم يه فيلم واسه بازيش بازارگرمي كنه
پس اونوقت ديگه اسمش ماشين 007 نيست

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اتفاقا تمام حق و امتياز فيلم 007 و هرچيزي مرتبط به اونه در اختيار سوني پيكچرز هستش كه عمرا نمياد امتيازش رو در اختيار بازي انحصاري xbox قرار بده و اون آستون مارتيني كه شما ميفرماييد يه آستون مارتين ساده هستش چون كه هيچ كدوم از امكانات ماشين 007 رو نداره من نميدونم چجوري اينو به 007 ربطش دادن تاحالا تو فيلماي زيادي از ماشيناي متفاوتي استفاده شده ولي دليل نميشه هرجا اسم اين اين ماشينا بياد بچسبوننش به اون فيلم مثل اين ميمونه كه هرجا اسم audi بياد بگن اين ماشين transporter ــه
شما اعصاب نداری نه ؟
حالا هر کوفتی بوده خود سازنده گفته
منم نقل قول کردم

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
سازنده هورایزن هم پری روزی اعلام کرد ماشین 007ُ (استون مارتین) همه کابرا میتونن به صورت مجانی دانلود کنن !:D

اشتباه نمیکنی ؟!
  • 1971 AMC Javelin-AMX (برای همه ی بازیکنان Forza Horizon به صورت رایگان موجود است)

این یکی رایگانه ها :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خدا پدر مادر این بازیساز ها رو بیامرزهo:-)
منی که تو زندگیم خر هم سوار نشدم تو دنیا مجازی میتونم نسل هفتم کُروت ها رو برونم>:d<

اینقدر هم تو سر و کله ی همدیگه نزنید :|

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اشتباه نمیکنی ؟!
احتمالا اشتباه کردم :d
ميخواد باسواستفاده از اسم يه فيلم واسه بازيش بازارگرمي كنه
پس اگر این شکلی باشه EA که حق استفاده از پورش ـه رو برای بازی هاش به صورت انحصاری خریده از همه لجن تر ـه !

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
پس اگر این شکلی باشه EA که حق استفاده از پورش ـه رو برای بازی هاش به صورت انحصاری خریده از همه لجن تر ـه !

خودت داري ميگي حق استفادشو خريده خب پولشو داده خريده نوش جونش .اين با اينكه ميان بدون هيچ اجازه اي از اسم 007 استفاده كنن فرق ميكنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر