راد فرگوسن: نسخه‌ی Xbox One بازی Gears of War 4 با HDR واقعاً جذاب است

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#64.jpg
بازی مورد انتظار Gears of War 4 کمتر از دو ماه دیگر وارد بازار خواهد شد؛ نسخه‌ی Xbox One این بازی در هنگام عرضه از ویژگی HDR پشتیبانی می‌کند. بتازگی آقای راد فرگوسن، رئیس استودیوی The Coalition، سازنده‌ی این بازی در مورد پشتیبانی این بازی از این ویژگی صحبت کرده و بیان داشته:

"این واقعاً سخت است، متاسفانه این یکی از تکنولوژی‌هاییست که شما قادر به نمایش آن نیستید و برای درک آن باید حتماً آن را در اختیار داشته باشید. اما Gears of War 4 با پشتیبانی از ویژگی HDR دارای بهبودهای گرافیکی نظیر روشنایی، تفکیک رنگ و تاریکی بیشتر خواهد بود. هنگام مقایسه‌ی زره‌ی JD [شخصیت اصلی این نسخه] در زمان فعال و غیر فعال بودن ویژگی HDR تفاوت آن را به وضوح خواهید دید و این واقعاً دیدنی و جذاب است."

متاسفانه نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در هنگام عرضه از ویژگی HDR پشتیبانی نخواهد کرد. بازی Gears of War 4 قرار است در تاریخ 20 مهر ماه [11 اکتبر میلادی] برای پلتفرم‌های PC و Xbox One منتشر شود.

منبع

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
متاسفانه نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در هنگام عرضه از ویژگی HDR پشتیبانی نخواهد کرد
این یعنی بعدا پشتیبانی خواهد کرد یا چطوریه؟

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
هر دو X1 قابلیت دارن تا اونجایی که من میدونم چفته بودن فقط X1 S داره ؟

جفتشون با عرضه ی آپدیتی به این قابلیت مجهز میشن. حتی Xbox One S هم موقع عرضه از این قابلیت بهره مند نبود. دیروز توی لایو یه آپدیت اومد که 500 مگابایت بود، فکر کنم در رابطه با این HDR باشه.

• Like
Reactions: bayern_vahid

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
هر دو X1 قابلیت دارن تا اونجایی که من میدونم چفته بودن فقط X1 S داره ؟

جفتشون با عرضه ی آپدیتی به این قابلیت مجهز میشن. حتی Xbox One S هم موقع عرضه از این قابلیت بهره مند نبود. دیروز توی لایو یه آپدیت اومد که 500 مگابایت بود، فکر کنم در رابطه با این HDR باشه.

HDR فقط و فقط بر روی Xbox One S هست و بر روی Xbox One وجود نداره/ نخواهد داشت

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
HDR فقط و فقط بر روی Xbox One S هست و بر روی Xbox One وجود نداره/ نخواهد داشت
البته این وجود نخواهد داشتش قطعی تایید نشده، یکی از مسئول های فنی اکس باکس گفت ما نمیدونیم چه طوری HDR رو به نسخه های معمولی فور آورده سونی، باید ببینیم چیکار کردند که میشه روی وان پیادش کرد یا نه

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
کلیه رو چند بر میدارن الان؟ یه TV‌ بخریم.
بدبختی اینجاست آدم نمیدونه کدوم مدل رو بخره که هم قیمتش مناسب باشه هم بیشتر تکنولوژی روز رو داشته باشه.منم که دنبال یه مدل 55 اینچ سونی بودم فعلا دست نگه داشتم تا با ورود PS4 Pro ببینم بیشتر گیمرا سمت چه مدلی میرن و بعد از بررسی نظرات بهترین گزینه رو انتخاب میکنم.
در مورد کلیه هم بنظرم بریم کار کنیم بهتره تا خودمونو ناقص کنیم:D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
الان hdr ي كه روي وان هست مثل همونيه كه رو pro هست؟
ps4 OG هم hdr ش با pro يكيه؟
اگه اره كه بخور تو سر سوني با كنسول دادنش :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
الان hdr ي كه روي وان هست مثل همونيه كه رو pro هست؟
ps4 OG هم hdr ش با pro يكيه؟
اگه اره كه بخور تو سر سوني با كنسول دادنش :D
داداش شما یه جور میگی انگار pro از ps4 معمولی قوی تر نیست و فرقش فقط همین hdr

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
داداش شما یه جور میگی انگار pro از ps4 معمولی قوی تر نیست و فرقش فقط همین hdr
HDR کلا قابلیت جالبیه روی گوشی هم هست نور بهتر و طبیعی تر میکنه جاهای تاریک و روشن بدرد بخوره
خسته نباشي اينو كه خودم ميدونم :D
ميخوام بدونم ps4 با pro فرق ميكنه از لحاظ پيشرفته تر بودن يا نه ?

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خسته نباشي اينو كه خودم ميدونم :D
ميخوام بدونم ps4 با pro فرق ميكنه از لحاظ پيشرفته تر بودن يا نه ?
HDR که کلا یک قابلیته ولی خوب پقتی سیستم نورپردازی تو پرو پیشرفته تر باشه بخاطر سخت افزار بهتر HDR روشن کنی خوب بهتر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر