رئیس EA: محصولات XBOX توانایی‌ مقابله با PS را ندارند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
screenshot_243338_thumb300.jpg

مایکروسافت در این چند سال اخیر، توانسته به رقیب مستحکم و قوی در جنگ کنسولی تبدیل بشود اما محصولات XBOX قدرت و توان حمل سنگینی‌ PS 1 را ندارند. این بگفته از رئیس EA آقای John Riccitiello می‌باشد.
" من فکر می‌کنم مایکروسافت کارهای عالی‌‌ای و در چند سال گذشته انجام داده و همچنین حرکات بسیار زیرکانه و باهوشی انجام داده؛ کم آوردن قیمت‌ها در زمان نیاز، ترکیب قیمت و هارد درایو کم برای قیمت چشمگیر و مناسب، و همچنین امکانات لایو نیز بسیار عالی‌ است"
"اما در همین حال، محصولات مایکروسافت به اندازه محصولات پلی‌استیشن معروفیت و موفقیت در خارج از ایالت متحده کسب نکرده، و من فکر می‌کنم که حقیقت اینست که بازرگاه بین‌المللی آنقدر مهم و مزیت بزرگی‌ است که هرچقدر مایکروسافت در بیزینس خود رشد و ترقی‌ کند، سونی آغازی داشت که تقریبا غیر ممکن است که به توان بر آن چیره شد"
Riccitiello, که اظهار کرده بود EA در هر دو کنسول "سهم مساوی" دارد، اظهار کرد که فکر نمیکند که بازم تمام برگ‌های برنده دست سونی می‌باشد.
" اشکالی‌ بزرگی‌ که سونی دارد، گران بودن PS3 به دلیله Blue-ray player است که امکان کم کردن قیمت PS3 به اندازه X360 را نمیدهد" او‌ همچنین اضافه کرد که "مایکروسافت از سیستم آنلاین خود به خوبی‌ استفاده کرده"

منبع

• Like
Reactions: LEERY

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
واقعا چرت و پرتی بیش نگفته. همه میدونن توی این نسل حداقل ماکرو .سونی رو داغون کرد.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,787
نام
مراد حلیمی
بابا ابیشون کلا نگفته که کنسول ایکس باکس پایینتر از ps3 هستش یا توان مقابله باهاش رونداره...... .بیچاره گفته که ps1 شروع رویایی برای سونی بود و اون زمان تکرار نمیشه....به خاطر اون شروع رویایی هم طرفدار زیادی داره..... .
بعدشم شروع کرده به تعریف از ایکس باکس

متن خبر یه جوری ترجمه شده(یا شاید منبع اصلی اینجوری بوده)

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
چی دارین میگین برا خودتون!این یچی دیگه گفته شما یه چی دیگه برداشت میکنین!
این جناب داره شروع کار ماکروسافت رو با شروع کار سونی تو این بازار مقایسه میکنه و هر چی که هم گفته درسته.تنها دلیلی که باعث میشه 360 بهترین و موفق ترین نباشه اینه که تو بازار بین المللی گند زده نسبت به 2 رقیبش!درسته تو بعضی کشورها مثل UK فروشش عالیه ولی در حالت کلی همه فقط آمریکا رو بازارش میدونن.این آقا اینارو گفته حالا اگر اشتباه گفته مارم روشن کنید!

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
چی دارین میگین برا خودتون!این یچی دیگه گفته شما یه چی دیگه برداشت میکنین!
این جناب داره شروع کار ماکروسافت رو با شروع کار سونی تو این بازار مقایسه میکنه و هر چی که هم گفته درسته.تنها دلیلی که باعث میشه 360 بهترین و موفق ترین نباشه اینه که تو بازار بین المللی گند زده نسبت به 2 رقیبش!درسته تو بعضی کشورها مثل UK فروشش عالیه ولی در حالت کلی همه فقط آمریکا رو بازارش میدونن.این آقا اینارو گفته حالا اگر اشتباه گفته مارم روشن کنید!
والا سونی هم تو بازار جهانی آنچنان خوب نبود و فقط تو جاپن خوب بازار رو در دست گرفته که اونجا هم wii هست تو بازار و تنها کسی که تو بازار جهانی خوب عمل کرد Nintendo بود که مجموع فروش بالایی کسب کرد .

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
بنظر من Sony برای ساخت PS3 کمال گرایی کرد و سیستم نسبتا پیچیده ای رو تحویل داد .
بیشتر گیمر ها مردم عادی هستن و قدرت و کیفیت سخت افزار اهمیتی زیادی براشون نداره .
نمونه آشکارش فروش فوق العاده Wii و استقبال خوب 360 غیر از تو ژاپن .
PS1 و PS2 غیر سخت افزار خوب چی داشت ؟ بشترین تعداد بازی
نینتندو هم به این نتیجه رسید که دیگه سخت افزار قوی و گرافیک بالا سرگرم کننده نیست .
ساخت Kinect و Move مشخص می کنه مایکروسافت و سونی هم به این نتیجه رسیدن .

GOOD LUCK

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
حالا اينارو فرموده كه چه؟!
ارقام فروش كاملا گويا هستند ايشون با پي اس نوستالژي داره تعميم به عام نبايد بكنه.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
والا منکه با ایکس باکسم فوق العاده حال می کنم و ایرادی هم توش ندیدم .
همین 3 شاهکار انحصاریش یعنی halo reach ، alon wake و RDR کافیه که هر گیمری رو مجبور کنه به ایکس باکس احترام بذارن !

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
در زمینه انحصاری 360 خراب کرده افتضاح
همین ساله دیگه سونی یه گونی انحصاری داره ولی ماکرو چی؟
تو سخت افزار که گند زد بعد یواش یواش از اول ساختش ولی با این اوصاف یه رقیب سخت برای PS3 پر قدرت و مشهور شد این خودش خیلی حرفه
ولی واقعا باید یه فکری واسه انحصاری هاش بکنه
پ.ن:رئیس EA سونی فنه لاکردار:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
همین 3 شاهکار انحصاریش یعنی halo reach ، alon wake و RDR کافیه که هر گیمری رو مجبور کنه به ایکس باکس احترام بذارن !
RDR مالتی هست، در ضمن طرف مقابل هم انحصاری هایی هست که نسبت به چیزایی که روی 360 دیدی شمارو مات و مبهوت کنه ;)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
به نظر من چرت گفته، یه سری آدمها فقط یه چیزی میان میگن که فقط بیفتند سرزبانها، اینکه چی بگن مهم نیست.
PS در سال 1994 درست شد و XBox در سال 2002، خب معلومه اسمی که 8 سال قدیمی تر هستش، بیشتر به چشم بیاد. با همه اینها ایکس باکس 44.6 میلیارد فروش داشته و پلی استیشن 44.1 میلیارد (آمار از سپتامبر امسال)، این نشان میده با وجود 8 سال تفاوت سنی ایکس باکس جای خودش را باز کرده.

دلیل آن هم مشخص هستش، پلی استیشن سخت افزار گرانی را با درایو BlueRay درست کرده، این باعث شده که قیمت تمام شده آن بیشتر از ایکس باکس دربیاد و در بازار هم تقریبا دوبرابر ایکس باکس قیمت داشته باشه.
به نظر من مایکروسافت در مقایسه با سونی خیلی بیشتر به کنسولهاش رسیده، درسته در ابتدا سه چراغ قرمز زیاد داشتند ولی اگر منصف باشیم PS3 های اولیه هم خیلی مشکل چراغ زرد داشتند. آنها مرتبا کنسولهای با مصرف برق کمتر، حافظه داخلی بیشتر، WLAN بهتر، دکمه های کنترلر بهتر، پورتهای USB بیشتر و بازیهای بیشتر بیرون دادن، PS3 چطور؟ لینوکس را برداشتند، پورتهای USB کمتر، WLAN بدتر. هر کسی که Move داره احتمالا مثل من کلی اذیت شده که چرا باید از جلوی دستگاه یه سیم از روی میز به دوربین بره و همینطوری توی اتاق نشیمن که همه چیز میخواهید مرتب باشه، یک سیم آویزون باشه. در صورتیکه Kinect رو میتونید به یکی از پورتهای پشتی XBox360 وصل کنید و دیگر این مشکل را ندارید.

به نظر من این آقا میخواسته یه چیزی بگه و مایکروسافت رو بکوبه، فقط از نظر ادب یه چندتا تمجید چسبونده که زیاد فن بازی نشه وگرنه خود EA بیشترین بازیها را بیرون میده و از همه بیشتر از هردوی این کنسولها درآمد داشته، اگر اطلاعات کافی میداشت، حداقل تا دوسال پیش (الان رو دیگه نمیدونم) EA همه بازیها رو اول روی XBox360 مینوشت و بعدش روی PS3 پورت میکرد، شاید مشکل داشتن که برنامه نویساشون اول منطق برنامه نویسی روی PS3 رو بفهمند.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
به نظر من چرت گفته، یه سری آدمها فقط یه چیزی میان میگن که فقط بیفتند سرزبانها، اینکه چی بگن مهم نیست.
PS در سال 1994 درست شد و XBox در سال 2002، خب معلومه اسمی که 8 سال قدیمی تر هستش، بیشتر به چشم بیاد. با همه اینها ایکس باکس 44.6 میلیارد فروش داشته و پلی استیشن 44.1 میلیارد (آمار از سپتامبر امسال)، این نشان میده با وجود 8 سال تفاوت سنی ایکس باکس جای خودش را باز کرده.

دلیل آن هم مشخص هستش، پلی استیشن سخت افزار گرانی را با درایو BlueRay درست کرده، این باعث شده که قیمت تمام شده آن بیشتر از ایکس باکس دربیاد و در بازار هم تقریبا دوبرابر ایکس باکس قیمت داشته باشه.
به نظر من مایکروسافت در مقایسه با سونی خیلی بیشتر به کنسولهاش رسیده، درسته در ابتدا سه چراغ قرمز زیاد داشتند ولی اگر منصف باشیم PS3 های اولیه هم خیلی مشکل چراغ زرد داشتند. آنها مرتبا کنسولهای با مصرف برق کمتر، حافظه داخلی بیشتر، WLAN بهتر، دکمه های کنترلر بهتر، پورتهای USB بیشتر و بازیهای بیشتر بیرون دادن، PS3 چطور؟ لینوکس را برداشتند، پورتهای USB کمتر، WLAN بدتر. هر کسی که Move داره احتمالا مثل من کلی اذیت شده که چرا باید از جلوی دستگاه یه سیم از روی میز به دوربین بره و همینطوری توی اتاق نشیمن که همه چیز میخواهید مرتب باشه، یک سیم آویزون باشه. در صورتیکه Kinect رو میتونید به یکی از پورتهای پشتی XBox360 وصل کنید و دیگر این مشکل را ندارید.

به نظر من این آقا میخواسته یه چیزی بگه و مایکروسافت رو بکوبه، فقط از نظر ادب یه چندتا تمجید چسبونده که زیاد فن بازی نشه وگرنه خود EA بیشترین بازیها را بیرون میده و از همه بیشتر از هردوی این کنسولها درآمد داشته، اگر اطلاعات کافی میداشت، حداقل تا دوسال پیش (الان رو دیگه نمیدونم) EA همه بازیها رو اول روی XBox360 مینوشت و بعدش روی PS3 پورت میکرد، شاید مشکل داشتن که برنامه نویساشون اول منطق برنامه نویسی روی PS3 رو بفهمند.

کاملا موافقم خدایی حرفتون درسته.البته فکر کنم چند دقیقه بعد 2 نفر بیان بگن ناظم همون کاربر need to fight هستش.:))
خدایی این تیکه آخر که گفتی درسته ::::حداقل تا دوسال پیش (الان رو دیگه نمیدونم) EA همه بازیها رو اول روی XBox360 مینوشت و بعدش روی PS3 پورت میکرد، شاید مشکل داشتن که برنامه نویساشون اول منطق برنامه نویسی روی PS3 رو .
اما خیلی ها قبول نمیکنن.
و در مورد کینکت هم من گفتم و پستم پاک شد:))

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
والا منکه با ایکس باکسم فوق العاده حال می کنم و ایرادی هم توش ندیدم .

حرف شما هم قبول دارم و قبول ندارم که بازی های انحصاری سونی همشون خوب بودن.
مثلا همین gt که 5 سال طول کشید واقعا از فورزا که 2 ساله ساخته شد بهتر بوده؟؟؟کسی هم که قبول نداره بره تو تاپیک مقایسه از اول تا آخرش رو بخونه تا بدونه چه خبره.
اما دکل ماکرو فکر بازی های انحصاری نبوده.
دیگه همه میدونن سونی یکی از بهترین هاست اما ماکرو هم بهترینه زمانی که xbox یک سال بعد از ps2 اومد گرافیکش بهتر از ps2 بود اما الآن 360 یک سال از ps3 زودتر اومد اما گرافیکشون تو خیلی از بازی ها مثل همه.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
حرف شما هم قبول دارم و قبول ندارم که بازی های انحصاری سونی همشون خوب بودن.
مثلا همین gt که 5 سال طول کشید واقعا از فورزا که 2 ساله ساخته شد بهتر بوده؟؟؟کسی هم که قبول نداره بره تو تاپیک مقایسه از اول تا آخرش رو بخونه تا بدونه چه خبره.
اما دکل ماکرو فکر بازی های انحصاری نبوده.
دیگه همه میدونن سونی یکی از بهترین هاست اما ماکرو هم بهترینه زمانی که xbox یک سال بعد از ps2 اومد گرافیکش بهتر از ps2 بود اما الآن 360 یک سال از ps3 زودتر اومد اما گرافیکشون تو خیلی از بازی ها مثل همه.

ممد اشتباه نکن
تو بازیا مولتی پلتفرم گرافیک ایکس باکس سر تره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر