رئیس استدیوهای سونی Wii U دارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
WiiUYospFeat-610x300.jpg

رئیس کل استدیوها Sony یک Wii Uدارد.
او در Nintendo Network یک ID ایجاد کرده و منتظر نظرات است.

رئیس استدیوها و سرگرمی های سونی Shuehei Yoshida امروز از داشتن کنسول Wii U خبرداد.
VitaWiiUyosp.jpg

Shuehei Yoshida در صفحه تویتر خود اعلام کرد:"من یک Wii U گرفته ام." من در Nintendo Network یک ID دارم یوزر Nintendo من در این شبکه ‘ShuYoshida’ است لطفا برای من در خواست دوستی بفرستید و نظرات و بازخورد هایتان را به من بگویید."
موضوعی که فن بوی ها به آن نرسیده اند این است که با قدرت از یک سخت افزار و سازنده اش سخت حمایت می کنند و جنگ هایی مانند( جنگ های صلیبی) علیه رقبا شرکت خود به راه می اندازند.حتی مسئولین این شرکت ها علیه یکدیگر قاطعانه در مورد تولیدات رقیب خود نظر نمی دهند. چنانچه بیشتر مسئولین این شرکت ها اگر نگوییم همه آنها از تولیدات رقبای خود استفاده می کنند و از آن لذت می برند.

یک کاربر از ایشان سوال کرد:خوب Wii U دارید. پس آیا Wii U بهتر است یا PS Vita?
Yoshida در پاسخ گفت:" نمی شود یک سیب و پرتغال را با هم مقایسه کرد.او با این پاسخ نشان داد نباید 2 سخت افزار متفاوت را با هم مقایسه کرد و در این لحظه باید از Yoshida بخاطر صحبت درست تشکر کرد و او را یکی از اعضای بزرگ و واقعی صنعت گیم دانست.

"هیچ حرفی وجود ندارد و مشخص نیست Sony می خواهد چه بازیی انجام بدهد. چنانچه شما صاحب یک Wii U هستید یک درخواست دوستی برای ایشان بفرستید و به ما بگویید او چه گفته است.فقط در مورد مقایسه های بی مورد پیغام ندهید."

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
البته موضوع اصلی نگاه به رقیب هستش و دریافت حقیقی بازخورد های کاربرهای این کنسول خوب کسی که این کنسول رو بگیره و منطقی باشه خوب هر شرکتی باشه از این موضوع استقبال میکنه که بدونه نظر بقیه کاربر ها نسبط به رقیبش چی هستش شک نکنید هم ماکروسافت این کار رو انجام میده هم سونی هم نینتندو که عملکرد هم رو ببینن و بهترین چیزی که موجب فروش بیشتر و علاقه مندی کاربر هاش میشه رو عرضه کنه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
واقعا جای تاسف داره این آقا اگر به فکر گیمرها هست باید روی کنسولهای که خودش مسئولش هست تمرکز کنه..!
ویتا 4 تا بازی درست حساب نداره این بابا رفته داره Wii U بازی میکنه..!

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
واقعا جای تاسف داره این آقا اگر به فکر گیمرها هست باید روی کنسولهای که خودش مسئولش هست تمرکز کنه..!

خب سر psp هم همین آش بود همین کاسه! سالی 1 بازی درست و حسابی میومد! البته حق هم داره کنسول اصلیش رو به زور ساپورت میکنه دستی که جای خود!!
البته مقصر اصلی فک کنم لوله کش باشه!!

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
خب سر psp هم همین آش بود همین کاسه! سالی 1 بازی درست و حسابی میومد! البته حق هم داره کنسول اصلیش رو درست نمیتونه ساپورت کنه دستی که جای خود!!
البته مقصر اصلی فک کنم لوله کش باشه!!

شما نگران کنسول خودت باش و سعی کن هر تاپیکی میری فن بازی درنیاری ;;)

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
نرفته wii u بازی کنه،برای اینکه نشون بده ما ترسی از wii u نداریم اینکار رو کرده مگر نه فکر کردی رییس کل استدیو های Sony وقت داره بشینه wii u بازی کنه؟!!

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
اینجا رو قبول دارم بد نوشتم شرمنده!
درستش این بود{البته حق هم داره کنسول اصلیش رو به زور ساپورت میکنه}
امیدوارم PSP رو باهام موافق باشین! من دوست ندارم بلایی که سر PSP اومد سر ویتا هم بیاد. اما سونی که حرکتی نمیکنه!
در ضمن من فن هیچ کنسولی نیستم فقط فن سری کسلوانیا اونم دو بعدی ها هستم!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
اینجا رو قبول دارم بد نوشتم شرمنده!
درستش این بود{البته حق هم داره کنسول اصلیش رو به زور ساپورت میکنه}
امیدوارم PSP رو باهام موافق باشین! من دوست ندارم بلایی که سر PSP اومد سر ویتا هم بیاد. اما سونی که حرکتی نمیکنه!
در ضمن من فن هیچ کنسولی نیستم فقط فن سری کسلوانیا اونم دو بعدی ها هستم!

در مورد pspوvita باهات موافقم ولی ps3 خیلی خوب ساپورت میشه !

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
دوستان راجب ویتا رو منبر نرن.
سونی فعلن درگیره ps4 هستش به موقش میبینن ویتا رو چه غولی کنه از نظر بازیهای شاخ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر