رئيس جمهور چك:تقاضا دارم در حكم زندان سازندگان ARMA III تجديد نظر كنيد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
Arma-3.jpg

رئيس جمهور چك:تقاضا دارم در حكم زندان سازندگان ARMA III تجديد نظر كنيد.

آقاي Václav Klaus رئيس جمهور چك طي نامه اي از رئيس جمهور يونان آقاي Karolos Papoulias در مورد اعلام حكم زندان براي دو نفر از سازندگان بازي ArmA 3 درخواست تجديد نظر نمود.
براساس اين نامه Václav Klaus اعلام كرد كه اميدوار است هر حكمي كه براي اين افراد صادر مي شود از روي غرض ورزي نبوده و روابط بين دو كشور را تحت تاثير قرار ندهد.
من مي خواهم كه اين مطلب را به گوش شهرواندمان كه در يونان به حكم جاسوسي دستگير شده اند برسانم كه اين موضوع هم براي من به عنوان رئيس جمهور چك و هم حكومت جمهوري چك بسيار حساس و مهم است سرنوشت شهروندان ما هر كجاي دنيا كه باشند براي ما حائز اهميت است.
من هيچگونه شكي ندارم كه مقامات سياسي يونان, پليس ,دادستاني ودادگاه اين اين كشور در مورد اين موضوع تاسف بار با بي طرفي وعدالت و استقلال كامل قضاوت خواهند كرد.به همين خاطرمن حتي قصد دخالت در كار آنان را هم ندارم.
من فقط ميخواهم از آقاي رئيس جمهور تقاضا كنم كه توجه خاصي به روابط دوستانه و صميمي بين دوملت در چند سال اخير داشته باشند و به خاطرچنين سوء تفاهم هايي از ايجاد تنش بين روابط دوكشور جلوگيري نمايند.
من اين اطمينان را مي دهم كه ما تمام تلاشمان را ميكنيم تا شهروندان متهم ما از تمام حقوق قضايي شان براي پيگيري و اثبات بي گناهي شان بوسيله ي دولت يونان بهره مند شوند.
چندي پيش دو تن از سازندان بازي ArmA 3 با نام هاي Buchta و Pezlar به جرم جاسوسي و عكس برداري از مناطق نظامي ارتش يونان توسط حكومت اين كشور دستگير و زنداني شدند.
به دنبال زنداني شدن اين افراد از ماه سپتامبرگذشته ,هفته ي پيش اعلام شد كه اين دونفر از ارائه ي هر گونه دادخواست براي دادگاه تجديد نظر و همچنين آزادي موقت به قيد وثيقه محروم بوده و اين به اين معناست كه آنان حق ترك اين كشور را نداشته و بايستي در دردادگاه هاي يونان به حكم آنان رسيدگي شود.
Buchta و Pezlar در صورت تاييد حكم نهايي هركدام به تحمل 20 سال حبس در زندان هاي يونان محكوم خواهند شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
Buchta و Pezlar هركدام به تحمل 20 سال حبس در زندان هاي يونان محكوم شده اند.
محکوم نشدن هنوز. اما اگر دادگاه به گناهکار بودن اونا رای بده این اتفاق میفته که واقعا جای تاسف داره.

آخرین ویرایش:

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
ببین چه اشتباهی کردن که لو رفته کار اونا بوده، ظاهرا که با اجازه نکردن این کار رو، جرم سنگینی هم هست این جور کارا

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
محکوم نشدن هنوز. اما اگر دادگاه به گناهکار بودن اونا رای بده این اتفاق میفته که واقعا جای تاسف داره.
جای تاسف نداره چون توی یه خراب شده قانون مدار مثل یونان وقتی میگن فلان کار جرمه حتماً هست با کسی ام شوخی ندارن. مثلا هیچ کس حق نداره توی بازش یا فیلمش دقیقاً داخل کاخ سفید رو شبیه سازی کنه. این کار در امریکا جرمه.

king 360

کاربر سایت
Nov 22, 2012
3
نام
آریا
مگه بدبخت ها چیکار کردن؟؟؟
دو تا بازیساز بودن برای ساخت بازی 2 تا عکس از دو منطقه نظامی در یونان گرفتن حالا این کجاش جاسوسی؟؟؟
واقعا که در هیچ جا از بازیساز ها احترام نمیگیرن...

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
ولي نكته ي جالبش اينجاست كه رئيس جمهورشون انقدر براي مردم كشورش ارزش قائله كه مياد به خاطرشون همچين نامه اي در سطح بين المللي مينوسه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
جای تاسف نداره چون توی یه خراب شده قانون مدار مثل یونان وقتی میگن فلان کار جرمه حتماً هست با کسی ام شوخی ندارن. مثلا هیچ کس حق نداره توی بازش یا فیلمش دقیقاً داخل کاخ سفید رو شبیه سازی کنه. این کار در امریکا جرمه.

اگه اینا قانون مدار بودن که الان تو این بحران پشتک وارو می زدن برا همه جای اینکه اعتصاب کنن ، اتفاقا یونان بخاطر بی قانونیش به این وضع افتاده . اون موقع که زارت زارت توریست میومد تو مملکتشون و حقوق به یورو می گرفتن یورو خوب بود الان که خوردن به بحران یهو یورو شده بده ، یونان جای دفاع نداره کلا .

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
740
نام
علی
تو همه جای دنیا از کلانتریهای در پیت تا مناطق مهم نظامی همیشه تابلوی «عکسبرداری و فیلمبرداری ممنوع هست» به چشم می خوره حالا اینا چطور ندیدن، ندونستن یا توجه نکردن دیگه مقصر خودشونن، ربطی هم به یونان و غیر یونان نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر