دیدن فیلم با زیر نویس در PSP (یعنی زیر نویس رو به فیلم نچسبونیم کپی کنیم در psp همراه فیلم)

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
خوب دوستان من هر چی تلاش کردم تنونسم قابلیت زیر نویس پلیر psp رو فعال کنم یعنی موقع فیلم قسمتی هست برای زیر نویس کسی تونسته راه بندازدش برای مواقعی که می خواهیم زیر نویس هم فارسی و انگلیسی باشه شدیدا احتیاجه البته گفته میشه تنها با umd میشه ولی ایا راهی هست

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
خوب دوستان من هر چی تلاش کردم تنونسم قابلیت زیر نویس پلیر psp رو فعال کنم یعنی موقع فیلم قسمتی هست برای زیر نویس کسی تونسته راه بندازدش برای مواقعی که می خواهیم زیر نویس هم فارسی و انگلیسی باشه شدیدا احتیاجه البته گفته میشه تنها با umd میشه ولی ایا راهی هست
وقتی فیلم رو داری تبدیل میکنی که بریزی توی PSP باید زیر نویس رو به فیلم بچسبونی.چون PSP اصلا قابلیت خواندن فایلهای زیر نویس رو در پلیرش نداره
برنامه های زیادی میتونن این کار رو انجام بدن مثله: CLONE DVD MOBILE و...{یه تاپیک مخصوص همین برنامه ها هست:
صفحه اول تاپیک
در حال حاضر صفحه آخر تاپیک

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
شما اصلا متوجه حرف من نشدی
ببینید در پلیر psp قیمتی هست به نام آپشن زیر نویس ولی خاموشه پس قابلیت نمایش زیر نویس رو داره ولی چه جوری روش کار نشده فکر کنم چیز خوبیه ولی کار نشده چرا!!!!!

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
ببینید در پلیر psp قیمتی هست به نام آپشن زیر نویس ولی خاموشه پس قابلیت نمایش زیر نویس رو داره ولی چه جوری روش کار نشده فکر کنم چیز خوبیه ولی کار نشده چرا!!!!!
عزیزم اون فقط برای umd movie هستش

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
باید موقع تبدیل فیلم بهش چسبوند برنامه های زیادی هست واسه این کار تو اینترنت سرچ کنی راحت گیر میاد
الته من خودم همیشه این کار رو به راحتی با converterه jetAudio انجام میدم :cool:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من هم متوجه نمیشم.
مثله اینکه جز من بقیه هم متوجه نمیشن چون بقیه هم همون جواب رو دادن
در کل جدا از این حرف ها جز این راهی نداره

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
ایشون منظورشون اینه که مثلاً برای یه فیلم بشه هم زیرنویس انگلیسی گذاشت هم مثلاً فارسی اگه زیرنویس روی فیلم بچسبه واسه هر زبونی که میخوای باید چند بار بچسبونی و از یه فیلم چندتا کپی کنی به هارد حالا این اقا میگن که یه برنامه ای پلیری چیزی نیست که مثل پلیر کامپیوتر زبان انتخاب کرد؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
ایشون منظورشون اینه که مثلاً برای یه فیلم بشه هم زیرنویس انگلیسی گذاشت هم مثلاً فارسی اگه زیرنویس روی فیلم بچسبه واسه هر زبونی که میخوای باید چند بار بچسبونی و از یه فیلم چندتا کپی کنی به هارد حالا این اقا میگن که یه برنامه ای پلیری چیزی نیست که مثل پلیر کامپیوتر زبان انتخاب کرد؟
تا اونجایی که میدونم امکان همچین کاری نیست.یعنی اینکه خودت انتخاب کنی الان زیر نویس فارسی باشه یا انگلیسی .
همچین کاری توی پلیر psp امکان پذیر نیست و محدود به فیلم های umd میشه

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
محمد جان مطمئنی؟
آدم رو توی شک میندازید ها!!!{اگه psp یم دستم بود مطمئن میشدم}
تا حالا توی منوی مدیا پلیر psp همچین گزینه ای ندیدم{تقریبا مطمئن هستم}
اون تنظیمات زیر نویس توی تنظیمات کلی هم مربوط به فیلم های umd میشه

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
تا جایی که اطلاع دارم با استفاده از برنامه PMPlayer میشه زیرنویس رو بصورت جدای از فیلم نمایش داد.
زیرنویس های srt رو ساپورت میکنه. اما اینکه فارسی رو هم ساپورت میکنه یا نه تست نکردم.

dc_error691

کاربر سایت
Apr 14, 2008
186
نام
علی
تا جایی که اطلاع دارم با استفاده از برنامه PMPlayer میشه زیرنویس رو بصورت جدای از فیلم نمایش داد.
زیرنویس های srt رو ساپورت میکنه. اما اینکه فارسی رو هم ساپورت میکنه یا نه تست نکردم.
ممنون مهدی جان دنبال همچین چیزی بودم فقط یه چیزی:
من تو QJ سرچ کردم از نیم مگ بود تا 10 مگ کدومو بگیرم؟ فکر کنم حجم پایین ها پچ باشن نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر