دوچرخه ی ثابت ... روی PS3

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا

07531887303644498605.jpg

شما حتما از سواری با دوچرخه ی ثابت در گذشته کمی لذت برده اید اما در نهایت آیا به خاطر رکاب زدن بی هدف آن را رها کرده اید؟ خوب Bigben Interactiv
e با بازی Cyberbike 2: Cycling Sports! به فکر شما بوده است. این یک بازی اختصاصی روی PS3 است که با یک دوچرخه ی ثابت واقعی وایرلس فروخته می شود (مگر اینکه غیر ازین باشد...)! بله، بله، Cyberlink دارای مقاومت مغناطیسی، یک سنسور زیر پا و یک سوپر پدال است و به شما اجازه می دهد دوچرخه سواری را با بازی تجربه کنید. این موجود فضایی که دارای سه مود مختلف (داستان، فیتنس و مولتی پلیر آنلاین) است به شما این امکان را می دهد که دوچرخه، همواپیمای آبی، واگن و هلی کوپتر را در 18 مرحله ی متفاوت تحت فرمان خود داشته باشید. به خاطر داشته باشید که این بازی انحصارا روی PS3 در تاریخ 18 نوامبر آینده با قیمت 169 یورو عرضه می شود.

---------------------------------------------------------------
منبع

عکس از دوچرخه (به دلایلی اجازه نداشتم به صورت تصویری در سایت قرار بدم)

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
عجب بازیه جالبی!طرح بانمکی داره.ولی فکر کنم ارزش 169 یورو رو دیگه نداشته باشه!

البته یه دوچرخه ثابت هم بهت میدن که اگه همونی که عکسش رو دوستمون گزاشته باشه ارزشش رو داره،دوست نداشتی بازی کنی همینطوری برو یه گوشه ور برو باهاش...

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
البته یه دوچرخه ثابت هم بهت میدن که اگه همونی که عکسش رو دوستمون گزاشته باشه ارزشش رو داره،دوست نداشتی بازی کنی همینطوری برو یه گوشه ور برو باهاش...
عجب!169 یورو پول یه ماسماسک بدم برم یه گوشه باهاش ور برم؟سرگرمیای ارزون تر و جذاب تری هم طراحی شده:d

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
این بازی خصوصا برای کساییه که تو خونشون تردمیل و دوچرخه ثابت و اینا دارن. خوب تا کی هی روش بدویم و رکاب بزنیم و آهنگ گوش بدیم. اگه احساس کنیم واقعا توی رقابت دوچرخه سواری هستیم شاید کمتر احساس خستگی کنیم و ورزش کردن لذت بخش تر بشه. چون رسما این بازی نیست، ورزشه، اما با بازی جذاب تر شده.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
عجب!169 یورو پول یه ماسماسک بدم برم یه گوشه باهاش ور برم؟سرگرمیای ارزون تر و جذاب تری هم طراحی شده:d

نگرفتی چی گفتم...

میگم این پول رو پای یه دوچرخه ثابت هم میدی نه فقط بازی،همونطور که پویا هم گفت در واقع این ورزش هارو جذاب تر میکنه

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
... عزیزان این یه وسیله ی ورزشیه نه سرگرمی و گیمینگ ... کارشم اینه که دوچرخه سواری ثابت رو برات از یکنواختی درمیاره و اینطوری شاید دلسرد نشی از ورزش .. همین

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
... عزیزان این یه وسیله ی ورزشیه نه سرگرمی و گیمینگ ... کارشم اینه که دوچرخه سواری ثابت رو برات از یکنواختی درمیاره و اینطوری شاید دلسرد نشی از ورزش .. همین

راس میگه
حالا هی بیاین بگین گیمینگ ترکید
ارزش های گیمینگ داره زیر سوال میره

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
عجب !
از کی تا حالا معادل سازی یه ورزش با گیم شده به به فنا رفتن گیم ؟!

البته قطعا باید تجربه ـشو داشته باشین که بدونبن نیم ساعت روی دوچرخه ثابت رکاب زدن چقدر یکنواخت و کسل کننده ـست !
من خودم اکثر اوقات تحمل بیشتر از 30 دقیقه رکاب زدن رو ندارم در حالیکه اگه اون حالت یکنواخت ـش منو تحت تاثیر قرار نده تا 2-3 ساعت هم میتونم راحت ورزش کنم

خب گیمینگ داره مخاطباش بیشتر میشه و نمیفهمم ناراحتی شماها از چیه، و قطعا بازی نکردن این بازیها خدشه ی به هاردکور بودن دوستان وارد نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر