دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد

شماره 2 تکرار شماره یک بود و شماره 3 تکرار هر دو شماره قبلی و این تکرار مکررات باعث شد هر شماره جدیدش ضعیفتر بشه و اوج این ضعف در شماره 3 بود.فکت...

حسین الان بازی رو داری میگی یا فقط شخصیت مکس رو ؟ :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
حسین الان بازی رو داری میگی یا فقط شخصیت مکس رو ؟
همه رو:dشما یه کاراکتر قوی بنداز توو یه بازی ضعیف،،هضم میشه
همونطور که یه کاراکتر ضعیف بندازی توو یه بازی قوی لذت بازی رو کم میکنه..اینا مکمل همدیگن.
مکس پین رو همه با شماره یکش میشناسن.شماره های بعد تنها کاری که اینا کردن این بود دوز کاراکترو بردن بالا وگرنه هیچ جنبه مثبتی نداشت.
همونطور که توو شماره 3 یه روانی درستش کردن
:d
نکته بعدی اینه که شماره 2 و 3 هیچ بعد شخصیتی و روانی جدیدی نداشت.اصلا ادامه مکس بزرگترین اشتباه ممکن بود.البته دلیلش فقط تجاری بود.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من یکی که متاسف شدم با این نتایج ! Marston , Max و Snake , Batman چهار شخصیت برتر دنیای گیم ?!!?!? این یه شوخیه دیگه ؟! Dante کجاست ؟! Nate کجاست ؟! من موندم با چه ملاکی Batman تا اینجا رسیده ! انصافا شخصیت پردازی تاب توی حیاط خونه ی Ethan Mars توی Heavy Rain خیلی قویتره تا شخصیت پردازی Batman توی Arkham Asylum یا Arkham City ! باورم نمیشه شخصیتایی که فوق العاده عالی پرداخت شدن مثل Dante , Vergil , Nate , Ethan Mars و ... حذف شدن و شخصیتایی مثل Batman به فینال رسیدن . البته تعجبیم نداره چون خیلیا اصلا DMC رو به جز شماره ی 4 بازی نکردن ! یا HR بازی نکردن ! شاید Max و Snake به حق باشن اما Batman و John اصلا جاشون اینجا نیست . جالبه حتی Sam Fisher هم نیست ! چطور ممکنه ؟!!؟!؟؟!؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
شماره 2 تکرار شماره یک بود و شماره 3 تکرار هر دو شماره قبلی و این تکرار مکررات باعث شد هر شماره جدیدش ضعیفتر بشه و اوج این ضعف در شماره 3 بود.فکت...
مورد بعدی اینه که شما میتونی از مکس ایراد بگیری.ولی از جان مارستون هیچ ایرادی نمیتونی بگیری.فراموش نکنید که شما فقط به خوش تیپی کاراکتر رای نمیدید.به استیلش،نوع مبارزه،صداش،حتی نوع نگاهش،و لذت بازی و نکته بسیار بسیار بسیار مهم که تفاوت کاراکتر از سایر کاراکترهای موجود هست باید رای بدید.و در تمام این نکات فقط و فقط جان مارستون هست که دونه دونه این المانها رو داره.حتی فراتر از این المانها...فکت

میخوام بخوابم نمیتونم بحث کنم..
کاری با بازی و جو بازی و گیم پلی و... ندارم ولی اوج شخصیت پردازی مکسی پین شماره 2 بود که همه رو انگشت به دهن گذاشت حالا چه تو صنعت گیم چه تو صنعت سینما..
شمار سوم هم یک لحظه به شخصیت پردازی مکس نگاه کن ببین چه ایرادی میتونه ازش بگیری..؟

در کل وقتی مکس پین تو حین بازی با اون صدای خاصش با خودش حرف میزنه یک حسی رو به آدم میده که تو هیچ چیز دیگه چه گیم چه کتاب و چه فیلم نخواهی دید..

شخصیت مارستن یک شخصیت کلیشه ای بسیار ساده هست که اگر اهل فیلم دیدن باشی هزاران بار برات تجسم شده هست ولی مکس پین هیچ نمونه ای نداره

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
شاید Max و Snake به حق باشن اما Batman و John اصلا جاشون اینجا نیست
چرا Max Payne بر حقه ولی John Marston بر حق نیست؟ مثلا این نظرسنجی GameInformer که حدود 70.000 نفر هم شرکت کردن:
Readers' Top 30 Characters Results Revealed - News - www.GameInformer.com
اینا همش سلیقه هست و اگه بنا بر گیر دادن باشه من باید گیر بدم که چرا مسترچیف اصلا به 8 تا نرسید :D ضمن اینکه تو همین دور من به Max Payne رای دادم، فکر نکنید طرفدار جان مارستون هستم :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
میخوام بخوابم نمیتونم بحث کنم..
کاری با بازی و جو بازی و گیم پلی و... ندارم ولی اوج شخصیت پردازی مکسی پین شماره 2 بود که همه رو انگشت به دهن گذاشت حالا چه تو صنعت گیم چه تو صنعت سینما..
شمار سوم هم یک لحظه به شخصیت پردازی مکس نگاه کن ببین چه ایرادی میتونه ازش بگیری..؟

در کل وقتی مکس پین تو حین بازی با اون صدای خاصش با خودش حرف میزنه یک حسی رو به آدم میده که تو هیچ چیز دیگه چه گیم چه کتاب و چه فیلم نخواهی دید..

شخصیت مارستن یک شخصیت کلیشه ای بسیار ساده هست که اگر اهل فیلم دیدن باشی هزاران بار برات تجسم شده هست ولی مکس پین هیچ نمونه ای نداره

توضیح در پست بالا

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بعد از حذف Big Boss و The Boss ، پنجاه درصد جذابیت مسابقه رسما برام از بین رفت:| ، 25% دیگش به نتیجه این مسابقه بستگی داره:d ... 25% آخر هم اینکه ببینم آخر و عاقبت اسنیک و بتمن چی میشه!:d...
آقا به جان رأی بده .... :d
".You'll be the first to know when I kill you, I promise"

03187597940511621924.gif

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
مکس پین فقط در شماره اول یه قوق شاهکار بود.در شماره دوم یه بازی خوب بود.در شماره سوم یه بازی ضعیف..
به همین نسبت سطح شخصیت پردازی بازی هم دچار افت میشه.
ولی جان مارستون از لحاظ تفاوت در شخصیت پردازی و نوع خاص تیپ و استیلش رقیب نداره.

اینکه مکس پین 1 بهترین بازی مکس پین بود شکی درش نیست ، ولی از نظر شخصیت پردازی ، مکس تو شماره ی دوم عالی بود .

توی هر شماره از بازی مکس یه تغییر تو شخصیتش داشت .

تو نسخه اول مکس یه مقدار جوون تر بود و جمله هاش شسته رفته تر بود .
تو نسخه دوم جملات سنگین تری میگفت ، ولی تو شماره ی سوم یه جورایی مثل این شخصیتای کلیشه ای هی فحش میداد
و چیزایی میگفت که اصلا انتظار شنیدنشونو از مکس نداشتی (آخه مکس کی میگفت Bullsh!t ؟). ولی بازم از خیلیا بهتر بود ولی این واسه مکس کافی نیست .

شاید Max و Snake به حق باشن اما Batman و John اصلا جاشون اینجا نیست .

دوست عزیز ، دیگه لطفا نسبت به جان کم لطفی نکنید . اگه بهترین کارکتری که تو این نسل بوجود اومده نباشه ، حداقل جزو 5تای اول هست . بازم میگم اگه بهترین نباشه .

از همه اینا بگذریم .

b486_P1L2a_011.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
دوست عزیز همونطور که توضیح دادم اینا دوز شخصیت رو بالا بردن.فقط همین.به همین علت در شماره 3 دیگه یه دیوانه درست کردن چون دوزش انقدر بالا رفته بود که هیچ جایی نداشت.بعدشم همتون قبول دارین که شماره 2 ی تکرار ساده از بازی قبلی بود.یعنی اگر نمیساختن خیلی بهتر بود.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
با این همه فن و فن بازی و تبلیغات و هایپ کردن
با اختلاف 22 تا حذف شد.
files_polls__660185GCEZ%5Bw132h150mresizeByMaxSize%5D.png
:praying:

من اگر این 22 نفری که الطائر و اتزیو رو حذف کردن تو بازی سنتر پیدا کنم ، . . . :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دوست عزیز همونطور که توضیح دادم اینا دوز شخصیت رو بالا بردن.فقط همین.به همین علت در شماره 3 دیگه یه دیوانه درست کردن چون دوزش انقدر بالا رفته بود که هیچ جایی نداشت.بعدشم همتون قبول دارین که شماره 2 ی تکرار ساده از بازی قبلی بود.یعنی اگر نمیساختن خیلی بهتر بود.

تیکه قرمز رو اصلاً قبول ندارم:D
n تا دلیل داره که چرا تو 3 مکس با کله رفت تو دیفال،اما مهمترینش نبود تیم اصلی پشت کاراکتره:-bنه اینکه بنده خدا OD زده باشه:-o
اما در مورد آبیش:
دوز کاراکتر اتفاقاً تو 2 کمتر بود
تو 2 مکس خیلی یواش تر بود!:D تو 2 چیزهایی به شخصیت مکس زیاد و کم شد که در اثر بازخورد کاراکترش با بقیه بود!مثلاً مکس کی با Mona میپرید با مکس 1 یکی بود!؟
اما تو 1 اینقدر از اون اتفاق (!) آتیشی بود که داشت به انرژی تبدیل میشد:D و اصلاً چیزی جذب و دفع نمیکرد

آخرین ویرایش:

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
خوشم اومد هم اتزیو هم الطایر مثل مرد باختن تا همین مرحله هم که اومدن خودش خیلیه
حالا به کی رای بدیم به جز مکس پین؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر