دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یه صحنه اومدم نتیجه رو نیگا کنم ,تعجب کردم! انتظار نداشتم انقد نزدیک باشه نتیجه!! آقا قبول کنید ایکس فن ها با مولتی فن ها دست به یکی کردن!!
رای ما به مکس تنها دلیلشم اینه که از جان بدم میاد همین

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
این همه اسنیک اسنیک کردین این شد اخرش..؟
گفتم الان یک 400 - 500 تا اختلاف میندازه..

========

این دور هم مکس میاد بالا..

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نتيجه نظر سنجي رو ديدم تا چند دقيقه شوكه شدم:-o
مثه اينكه يواش يواش بايد گيمينگ رو بذارم كنار اخه اختلاف اسنيك با اون سوسول بايد اينقد كم باشه؟:-o

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا میانگین سنی بازی سنتر از 24 سال رسیده به 15 سال جای تعجب نداره همه جوون موونا تو کف بکش بکش و قشنگ بکشو و بزن بکشن.
دوستان موهبت کنین به جان مارستون رای بدین
خداوکیلی اول میشه عیبی نداره مکس پین ببازه چون اینا تفاهم دارن با هم من میدونم جان بره بالا اول میشه

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اقا میانگین سنی بازی سنتر از 24 سال رسیده به 15 سال جای تعجب نداره همه جوون موونا تو کف بکش بکش و قشنگ بکشو و بزن بکشن.
دوستان موهبت کنین به جان مارستون رای بدین
خداوکیلی اول میشه عیبی نداره مکس پین ببازه چون اینا تفاهم دارن با هم من میدونم جان بره بالا اول میشه

خدایی خسته نشدید این قدر از میانگین سنی گفتید؟؟؟
بی خیال این سن و سال بشید

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
b8493_321321321321321.jpg

c5276_31asd64qwe987asd54zx.jpg

y835_987qw65asd321zxc65as.jpg

1748_987qwe654asd321zx65.jpg

این شخصیت ...

x5364_at_comic480.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
مکس پین فقط در شماره اول یه قوق شاهکار بود.در شماره دوم یه بازی خوب بود.در شماره سوم یه بازی ضعیف..
به همین نسبت سطح شخصیت پردازی بازی هم دچار افت میشه.
ولی جان مارستون از لحاظ تفاوت در شخصیت پردازی و نوع خاص تیپ و استیلش رقیب نداره.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
مکس پین فقط در شماره اول یه قوق شاهکار بود.در شماره دوم یه بازی خوب بود.در شماره سوم یه بازی ضعیف..
به همین نسبت سطح شخصیت پردازی بازی هم دچار افت میشه.
ولی جان مارستون از لحاظ تفاوت در شخصیت پردازی و نوع خاص تیپ و استیلش رقیب نداره.

اتفاقا اوج شخصیت پردازی مکس پین تو شماره 2 بود شماره سه هم از هر لحاظی که فکرش رو بکنی مشکل داشت به غیر از شخصیت پردازی مکس..
پس بیخود از خودت فکت صادر نکن حسین..!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
دوتا فینال ... خدای من ...
هر دو هم کاملا غیر قابل پیش بینی ...
ولی من احتمال 70% میگم مکس از این گروه میره بالا ...
از همین الان دارم برا مسابقه اسنیک و بتمن خودم رو آماده می کنم برای موضع گیری یه عده از دوستان که مثل همیشه :
بتمن کاراکتر گیم نیست!
بتمن به خاطر فیلماش معروفه!
هرکی به بتمن رای بده بچه است!
و ...
الان گفتم این رو زودتر بگم تا خودم رو واکسینه کرده باشم ... :D
من فینال رو بین بتمن و مکس میبینم ...
اسنیک اتزیو رو با اختلاف کمی شکست داد ولی مطمئنا طرفدارای بتمن از اتزیو بیشترن ...
این دور هم به جان مارستون رای دادیم ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اتفاقا اوج شخصیت پردازی مکس پین تو شماره 2 بود شماره سه هم از هر لحاظی که فکرش رو بکنی مشکل داشت به غیر از شخصیت پردازی مکس..
پس بیخود از خودت فکت صادر نکن حسین..!
شماره 2 تکرار شماره یک بود و شماره 3 تکرار هر دو شماره قبلی و این تکرار مکررات باعث شد هر شماره جدیدش ضعیفتر بشه و اوج این ضعف در شماره 3 بود.فکت...
مورد بعدی اینه که شما میتونی از مکس ایراد بگیری.ولی از جان مارستون هیچ ایرادی نمیتونی بگیری.فراموش نکنید که شما فقط به خوش تیپی کاراکتر رای نمیدید.به استیلش،نوع مبارزه،صداش،حتی نوع نگاهش،و لذت بازی و نکته بسیار بسیار بسیار مهم که تفاوت کاراکتر از سایر کاراکترهای موجود هست باید رای بدید.و در تمام این نکات فقط و فقط جان مارستون هست که دونه دونه این المانها رو داره.حتی فراتر از این المانها...فکت

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اون جاني كه من سراغ دارم ميدونم كه ايندفعه هم دوستدارانشو سرافراز ميكنه و ايندفعه هم مجوز صعود رو ميگيره;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر