دوست دارید مطلب اصلی صفحه ی دوم گیم کلیک کدامیک باشد ؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نظر من:
فکر کنم بر خلاف بقیه همینجوری مقاله نمیزنین.یا یه چیزی خونده باشن همونو بزنن.برای مثال توی نفد بازی فارنهایت (نویسنده رو نمیشناسم) یه جایی گفتین که برای یک دست دادن ساده باید کلیدهای مختلف رو فشار داد و.... همین ثابت میکنه روی بازی اطلاعات دارند.
مجله یه جوریه که.....نمیدونم چطور بگم.یه جوریه که آدم باید خیلی با دقت بخونه تا همه مطالب رو بگیره.بیشتر وقتها یه سری جزئیات از زیر دست آدم در میره.
روولوشنrevoloution هم فکر خیلی خوبیه.اگه بشه یه تحقیق جامع و کاملی روش انجام بدین عالیه.انقدر سر این کنسول بحث هست که مقاله خوبی از آب در بیاد.برای مثال از فروم های official این کنسول میشه استفاده کرد.
با تشکر.....

Black_Dragon

کاربر سایت
Jan 6, 2006
8
ای بابا. ما رو که دیگه همه می شناسن. ازمون گذشته که مخفی بازی و این چیزا در بیاریم. تازه آواتار بلک دراگون رو عشششششششششششششششق است!!!
ممنون از نظرهاتون. من راجع به این بازی لاگ ها کسی چیزی نداره بگه؟ اگه می شناسین از دوستاتون بازی لاگ دارن بگین تو مسابقه ما شرکت کنن.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
این بازی موتوراما motorama عجب چیز توپیه.پیشنهاد میکنم همه دانلود کنین با کرک.
من خودم تونستم سقوط مرحوم پالیزبانیان رو شبیه سازی کنم!!!!!!!!

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط Black_Dragon:
ای بابا. ما رو که دیگه همه می شناسن. ازمون گذشته که مخفی بازی و این چیزا در بیاریم. تازه آواتار بلک دراگون رو عشششششششششششششششق است!!!
ممنون از نظرهاتون. من راجع به این بازی لاگ ها کسی چیزی نداره بگه؟ اگه می شناسین از دوستاتون بازی لاگ دارن بگین تو مسابقه ما شرکت کنن.
طه جان
راستشو بخوای من یه وبلاگ دارم که مدتیه چیزی توش ننوشتم
اما زمان خودش غوغا کرده بود !

www.gamepad.mihanblog.com

حالا اگه دیدی چیز بدرد بخوریه بگو بازم توش مطلب مینویسم ;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط SamFisher:
طه جان
راستشو بخوای من یه وبلاگ دارم که مدتیه چیزی توش ننوشتم
اما زمان خودش غوغا کرده بود !

www.gamepad.mihanblog.com

حالا اگه دیدی چیز بدرد بخوریه بگو بازم توش مطلب مینویسم ;)
ایول
راستی این بازی لاگ دیگه چی بید
این که میگید شبیه ساز میکنه چی به من توضیح بدید سرم میزنم به تیفال ها

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
وبلاگ های در مورد بازی را بازی لاگ می گویند.این تعریف هم استاد رسولی بوجود آورده اند.
استاد بازی لاگهای معرفی شده را بررسی کرده و بهترین ها را در ستون بازیخورها معرفی کرده و به برترین ها جایزه می دهند.البته احتمالا جایزه شون چند تا Xbox360 است.نه آقای رسولی؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
ما یکی از آشناهامون کیوسک روزنامه فروشی داره میگه روزای یکشنبه فروشه جامجم 2 برابر میشه همش هم به خاطر صفحه ی گیم کلیکه
ایول طه جون ترکوندی به خدا
حامد دیگه رفیقت یادت رفت؟!:((

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط Sasy360:
ما یکی از آشناهامون کیوسک روزنامه فروشی داره میگه روزای یکشنبه فروشه جامجم 2 برابر میشه همش هم به خاطر صفحه ی گیم کلیکه
ایول طه جون ترکوندی به خدا
حامد دیگه رفیقت یادت رفت؟!:((
ازاون لحاظ ایبابا ما دو هزار تا وبلاگ داشتیم همش رو پاک کردیم رفت
دیگه سایت داریم میزنیم
راستی دیر بازی درباره چی بود من دیروز سه جا رفتم کلیک رو نداشت فکر کنم تلسم شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر