دوبله سری بازیهای The Walking Dead شرکت Telltales ؟

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
سلام. مدت زیادی هست تو کار دوبله و ویرایش صدا هستم به نظرتون دوبله این بازی چقدر میتونه مفید باشه؟ با توجه به زمان زیادی که از تاریخ عرضه نسخه اول گذشته.

تصمیم هنوز قطعی نیست اما اگه تصمیم به انجام این کار گرفته بشه با کیفیت خیلی مناسبی دوبله میشه.

• Like
Reactions: Aurlito

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
منکه از هر چیز دوبله متنفرم اما استقبال میکنم از کارتون چون دوبله هنر بسیار والامقامی هست و خیلی ها به درد همبستگی فرهنگی میخوره.

اگر میخواید فایلهای بازی رو اکسترکت کنید ازین نرم افزار استفاده کنید: uMod - Universal Modding Platform

• Like
Reactions: SILICON POWER

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
منکه از هر چیز دوبله متنفرم اما استقبال میکنم از کارتون چون دوبله هنر بسیار والامقامی هست و خیلی ها به درد همبستگی فرهنگی میخوره.

اگر میخواید فایلهای بازی رو اکسترکت کنید ازین نرم افزار استفاده کنید: uMod - Universal Modding Platform

ممنون. در اصل کار شرکت ما چیز دیگه ای هست اما به دلیل تجربه زیاد در ضبط و تجهیزات اکوستیک این توانایی رو داریم که حتی صداهای نه چندان خوب رو تبدیل به عالی کنیم. اگه تصمیم به دوبله بازیها تو شرکت قطعی بشه با کیفیت خیلی خوب اینکارو ادامه میدیم یا اصلا انجامش نمیدیم. (به نظر خودم حتی کسایی که انگلیسی رو خیلی خوب بلدن باز هم زبان مادری واسه بازی جذابیت دیگه ای داره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر