خبر رسمی ده‌ها ویدئوی در دست ساخت از بازی GTA 6 لو رفت

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
ساعاتی پیش شرکت راکستار با لو رفتن چندین ویدئوی مختلف از بازی GTA 6، یکی از بزرگ‌ترین لیک‌های تاریخ صنعت بازی را تجربه کرد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی GTA V

گفته می‌شود که منبع اصلی این لیک، کاربری به نام teapotuberhacker است که فایل زیپی را بر روی GTAForums قرار داده و نوشته: «در اینجا 90 کلیپ را از GTA 6 می‌بینید. این احتمال وجود دارد که به‌زودی داده‌های بیشتری را لو بدهم، از جمله سورس کد و Assetهای GTA 5 و GTA 6، و همچنین بیلد تست GTA 6.»

این کلیپ‌ها به سرعت در فضاهایی مانند یوتیوب و توئیتر در حال دست‌به‌دست شدن هستند و موارد مختلفی مانند گان‌پلی بازی، سرقت از فروشگاه‌ها، گفتگوی بین NPCها و... را نشان می‌دهند. اگر ویدئوهای لو رفته واقعی باشند، این لیک تأیید می‌کند که مطابق شایعات سال‌های گذشته، نسخه جدید GTA داری پروتاگونیست مرد و زن خواهد بود و وقایع آن در Vise City رخ می‌دهد.

به‌طور دقیق مشخص نیست که این ویدئوها چگونه به بیرون درز کرده، اما کاربر teapotuberhacker مدعی است که تمام آن‌ها مستقیما از چت‌های داخلی شرکت Rockstar دانلود شده‌اند.

در همین حال، برخی کاربران صحت ویدئوها را با توجه Assetهای مشابه با GTA V زیر سوال برده‌اند و برخی دیگر، معتقند که دیالوگ‌های صداگذاری شده و المان‌های دیباگ بر روی تصاویر، واقعی بودن آن‌ها را اثبات می‌کند. در پایان باید گفت که راکستار یا شرکت Take-Two تاکنون به این لیک عظیم واکنشی نشان نداده‌اند.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
چطور میشه این حجم از اطلاعات یهو پخش بشه ؟
اصلا ضربه زدن به راک استار یعنی تبر زدن به این صنعت .
مثلا یک هکر از خدا بی خبر ،سیستم یکی از کارمندای راکستار رو هک میکنه و هی ازش ویدیو برمیداره و به موقعش پخش میکنه که بتونه اخاذی کنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
کار هکر شایسته تقدیره از این بابت

یارو رفته اطلاعات یه استدیو رو با دیاثت بدست آورده، گذاشته رو این اینترنت و به مارکت بازی که ان ساله در حال تولیده و میلیون ها دلار براش هزینه شده گند زده، بعد میگی کارش شایسته تقدیره؟ چه تقدیری پسر خوب؟ این هکر غلط کرده رفته اطلاعات رو دزدیده گذاشته رو نت! سازنده هر موقع دلش بخواد بازیش رو معرفی میکنه. مخاطب که حق نداره برای سازنده تعیین تکلیف کنه بگه بازی رو معرفی کن، یا بده بیرون، چون من از انتظار خسته شدم یا دلم اینطور میخواد! من اصلا فن GTA نیستم، احتمال GTAVI رو هم مثل باقی شماره هاش دایورت خواهم کرد و نمیرم سمتش، اما به نظرم کاری که راک استار داره میکنه احترام محض به مخاطبین و فن بیسشه. داره بدون در نظر گرفتن هزینه های مالی در سکوت محض روی بازی کار میکنه تا بهترین چیز ممکن رو بده دست ملت. مثل CDPR هم نه گ..ز گ...ز اضافه داره، نه میخواد یه بازی ناقص رو با هایپ چسبیده به سقف بده بیرون گه بزنه به اعتبار و برند خودش.

پلیرها هم صبور باشن، هر موقع بازی آماده شد راک استار نمایشش میده، اینا هم میخرن، بازی میکنن، کیفش رو میکنن. سگ تو اول و آخر این هکر.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من ویدئو ها رو دانلود کردم و ندیده پاک کردم.
لذت گیم رو از خودم نمی‌گیرم. حالا این هکر یا روانی یا احمق هر کاری کرده!

این slack مزخرف رو هم باید یه پیگیری سنگین کنن. فقط اطلاعات عمه‌ی من از طریق این مزخرف به بیرون درز پیدا نکرده. هر روز یه داستان هک از طریق این می‌شنویم.

• Like
Reactions: ramin1987

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
یارو رفته اطلاعات یه استدیو رو با دیاثت بدست آورده، گذاشته رو این اینترنت و به مارکت بازی که ان ساله در حال تولیده و میلیون ها دلار براش هزینه شده گند زده، بعد میگی کارش شایسته تقدیره؟ چه تقدیری پسر خوب؟ این هکر غلط کرده رفته اطلاعات رو دزدیده گذاشته رو نت! سازنده هر موقع دلش بخواد بازیش رو معرفی میکنه. مخاطب که حق نداره برای سازنده تعیین تکلیف کنه بگه بازی رو معرفی کن، یا بده بیرون، چون من از انتظار خسته شدم یا دلم اینطور میخواد! من اصلا فن GTA نیستم، احتمال GTAVI رو هم مثل باقی شماره هاش دایورت خواهم کرد و نمیرم سمتش، اما به نظرم کاری که راک استار داره میکنه احترام محض به مخاطبین و فن بیسشه. داره بدون در نظر گرفتن هزینه های مالی در سکوت محض روی بازی کار میکنه تا بهترین چیز ممکن رو بده دست ملت. مثل CDPR هم نه گ..ز گ...ز اضافه داره، نه میخواد یه بازی ناقص رو با هایپ چسبیده به سقف بده بیرون گه بزنه به اعتبار و برند خودش.

پلیرها هم صبور باشن، هر موقع بازی آماده شد راک استار نمایشش میده، اینا هم میخرن، بازی میکنن، کیفش رو میکنن. سگ تو اول و آخر این هکر.
کامل متن رو بخون بعد بیا نظر بده، نه اینکه یه جمله برداری و بحثهای قبلو نخوندی و عین بقیه بیای بگی
واقعا بابت تاسفه یکسری -اصلا گیمر بودن به کنار- بعنوان یک انسان بجای ناراحتی و همدردی از این اتفاق استقبال میکنن
جمله ساده گفتم، که چون راکستار فروشگاه داره و اطلاعات شخصی افرادو داره، این اگه باعث بشه، اگه باگی تو اونجا هم داره، به فکر بیوفته اتفاق خوبیه،( هر چند که باگ مثل اینکه مال slack بوده)، اطلاعات لیک شده هم صرفا در سطح چند تا سورس قدیمی و ویدیوهای آلفا بود و بحث باج خواهی هم نبود در اون مقطع، کاملا ساده گفتم، نمیدونم چرا اینقدر این واژه ها سخته، خوشبختانه همه هم هر جور میخوان تفسیر میکنن.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
تعریفی که از هکر کلاه سفید تو ذهن من بوده همیشه اینه که هکر کلاه سفید میاد باگ ها و راه های نفوذ رو به شرکت گزارش میده نه اینکه تو فضای مجازی جولان بده و ویدیو لیک کنه. اون شخص میتونه در رده سمت های مختلف شرکت اطلاعات شیر کنه و حالا یا درخواست هزینه کنه یا بانتی بگیره از خودشون. مثل کاری که سونی برای هک PS4 انجام میده و در نهایت بعد از سه فریمور اجازه انتشار رو به همون کسی میده که تا 10 هزار دلار بهش پاداش داده (که هر چند به نظر من این قضیه به فروش کنسول هاش کمک هم میکنه). اما این شخص قبلش اومده Uber رو هک کرده الان یهویی زده راکستار رو به خاک سیاه نشونده و حاصل تلاش صد ها نفر رو خراب کرده اگر کار به جاهای باریک کشیده باشه و فردا چه آدم هایی که توبیخ نخواهند شد یا اخراج نخواهند شد و جو اونجا با پادگان یکی میشه! حرکت درستی نبوده و نیست. امیدوارم این قضیه توسعه بازی رو به تعویق نندازه و ما رو بیشتر از این منتظر نگه نداره.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
1663533758722.png
طرف ادعا می کنه سورس کد / نسخه اولیه / ویدیو / داستان بازی کنسل شده BULLY 2 هم داره

هکر پنج ستاره شده مدت زیادی دووم نمیاره نگران نباشید :D
اصلا اهمیتی نداره تا چند روز اینده دستگیر می شه
باید امیدوارم باشیم تا قبل از دستگیر شدن راکستار و تیک تو رو نابود نکنه

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
پرفروش ترین AAA تاریخ گیم که 9 سال صدر جدول فروش :(با بیش از 175 میلیون فروش :(بیش از 12 میلیون پلیر ماهانه و 500 هزار تا یک میلیون پلیر ماهانه :((

به خاطر یه موجود احمق بی خاصیت نابود بشه :Wallbash: سرگرمی این همه ادم چند هزار دلار بفروشه ؟:Wallbash:
یه کمپانی عظیم و بهترین استودیو بازی سازی تاریخ گیم نابود کنه ؟:Wallbash::Wallbash::Wallbash:

Graf

کاربر سایت
Jan 20, 2022
38
پرفروش ترین AAA تاریخ گیم که 9 سال صدر جدول فروش :(با بیش از 175 میلیون فروش :(بیش از 12 میلیون پلیر ماهانه و 500 هزار تا یک میلیون پلیر ماهانه :((

به خاطر یه موجود احمق بی خاصیت نابود بشه :Wallbash: سرگرمی این همه ادم چند هزار دلار بفروشه ؟:Wallbash:
یه کمپانی عظیم و بهترین استودیو بازی سازی تاریخ گیم نابود کنه ؟:Wallbash::Wallbash::Wallbash:
حالا در این حدم نیست دیگه :D
جمع و جور میشه به زودی

Lmoo

کاربر سایت
Jul 24, 2022
77
gta online حقشه بترکه، بدون dlc داستانی کلی کانتنت ماشین، ساید میشن، شرکت و خونه که کاملا سینگل محور هستند بزور جپونده تو آنلاین، پشتِ shark card لاک کرده که چند صد دلار اضافه خرج بازی کنن،
اگر بر فرض مادر ها اینجوری راحتر همه این محتوا هارو از دل آنلاین دربیارن که خیلی خوب میشه
شونصد سال از ریلیز بازی میگذره عمرا اگه کسی حتی با +500 ساعت پلی تایم همه ماشین های آنلاین رو تا حالا دیده باشه چه برسه به اپگرید و کاستوم کردنشون با اون قیمت های تخیلی

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
عجیب اینکه طرفدارهای بازی یا استودیو دارن این فایل هارو دست به دست میکنن!
جالب اینکه اگر بحثی پیش میاد که یک سمتش راکستار/GTA باشه، همینها سینه چاک میان وسط و از کیان راکستار دفاع میکنن!
این مورد 2تاش با هم جور در نمیاد.
کدوم طرفدار ها؟
طرفداری مگه به اظهارگری هست؟ طرفداری مگه به سینه چاک بودن و هوچی گری و مصادره فضا و غیرتی و قبیله ای کردن یک برند و محتوا و یا هر چیزیه؟ طرفداری مگه به کلونایز کردن دسته های طرفدار های واقعی در زیر مجموعه خودته؟ طرفداری مگه کوپی پیست از این ور اون ور و این فروم و اون اکانت توییتره؟

طرفداری که بیشتر از خود و درون بازی، از بیرون بازی اطلاعات کسب میکنه، طرفداری که بیشتر از بازی کردن، حرف میزنه، طرفداری که مثل فولان طرفدار میکامی تو این سایت، امثال راک استار رو مال و اموال خودش در نظر میگیره و با شلوغ کردن فضا حال همه رو به هم میزنه، طرفداری که با عنوان کردن "متا" در برابر هر انتقادی، بزرگ ترین توهین رو به خود Grand Theft Auto میکنه، این طرفداره؟ به نظرم بیشتر ادمیه که داره حال خودش رو با یک محتوا خوب میکنه، مثل رابطه بین دراگ و ادیکتد...

همینایی که حال ادمو از هر چی طرفداریه به هم میزنن، چه مدل راک استاریش، چه مدل پلی استیشن و اکس باکسیش، چه مدل کوجیماییش، اگه یک نگاه به اکانت و مدل بازی کردنشون بندازی رسما خنده ات میگیره، که چطور کسی که اینقدر سطحی و ابکی بازی میکنه، تو سطح اینترنت یقه جر میده؟

نه، اینا طرفداری نیست، اینا استفاده است، سواستفاده، اینا خوب کردن حال شخصی با یک محتواست(که البته حق هر کسیه، اما طرفداری به اون معنی که میشناسیم نیست)

فرقه بین کسی که عاشقه، و کسی که نیاز داره.... کسی که وابسته است و کسی که لذت میبره، تو همین فضا، همه مون میدونیم فرقه بین مطلعین دوست داشتنی، کسانی که راه میرن از هر پستشون خروار خروار اطلاعات مفید راجع به بازی میریزه، کسانی که فن هارو به صورت مفید و دوست داشتنی دور هم جمع میکنند(مثلا رویداد های پلی استیشن یا اکس باکس) و کسی که فقط با مصادره کردن فضا حال بقیه رو به هم میزنه، اگه اسم این هوچی گری ها، چیپ بازی ها، قبیله و ماقبل تاریخ گرایی ها، طرفداری بود، که فولان و بهمان وسکر خفن ترین طرفدار میکامی در دنیا بود....

من شخصا اپسیلون تاثیر از این طرفدار های پر سر و صدا و ابکی، نمیگیرم، نه وسکر نه فولان، اپسیلون تاثیری رو حس من به میکامی یا راک استار ندارند، اما همه اینطوری نیستند، بار ها دیدیم ملت خودشون گفتند که از این فضا حس بدی میگیرند و نسبت به محتوا بی تفاوت میشند.... n هزار طرفدار خفن و باورنکردنی همین راک استار تو ایران داره که اصن تو این فضای اینترنت به شکلی که بقیه هستند نیستند، طرفدارانی که وقتی کنسول یا اکانت یا اسباب بازی و فیگور یا هرچیزیشون از راک استار رو میبینی عشق میکنی، نه که با عملکرد مجازیشون حالت از هرچی طرفداریه بهم بخوره... اما متاسفانه همیشه این هوچی گر ها هستند که به چشم میان نه طرفدار های واقعی و خفن و با کاریزما...

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
راکستار بیانیه داده، ولی به نابودی استودیو اشاره نکرده که احتمالا اون هنوز در سطح هیئت مدیره است و کارمندا و مدیرای میانی اطلاعی ندارن:D

View attachment 273335

دوستانِ نگران نابودی راکستار و ضرر دیدن گیمرها ، اون ور در حال اسپویل مو به موی هر چی لیک شده هستند و همزمان به دیگرانم می توپن که محکوم کنید کار این هکر رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر