دنیای بزرگ Arkham Knight همچنان داستانی قوی خواهد داشت

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896

دنیای Batman: Arkham Knight پنج برابر بزرگتر از سری قبل خواهد بود، اما این بدین معنا نیست که سازندگان این بازی از پس داستانی گیرا و هیجان انگیز بر نیایند. مدیر بازارایابی استودیو Rocksteady در مصاحبه‌ای با سایت IGN برایمان از تحولات این بازی نسبت به نسخه قبل خواهد گفت: " فکر می کنم همیشه از داستان هایی که در بازی می گوییم با سر بلندی و غرور خارج می شویم. ما در سری قبل تلاش می کردیم تا داستانی بسیار سینمایی در طول بازی را بازگو کنیم، قطعا داستان Asylum نقطه شروعی برای آن بود، اما موش و گربه بازی‌های بتمن و جوکر باعث شد تا Asylum مکانی کوچک و فشرده همانند یک دیگ خوراک پزی شود.
بعد از آن داستان را به یک دنیای بازتر بردیم تا قطعه‌ای دیگر از سلاح های بتمن را در اختیار گیمرها بگذاریم. Grappling Gun (تفنگی که قلاب پرتاب می کرد) و توانایی پرواز بتمن از آن دسته ابزاری بود که نیاز به دنیایی بزرگتر داشت.اما باز هم همیشه یک ابزار بزرگ غیبتش احساس می شد و آن چیزی نبود جز Batmobile. همیشه آن را می خواستیم اما در Asylum و یا در City واقعا عملی نبود. پس واقعا ما به جهانی بزرگتر نیاز داشتیم.
همچنین داستان سرایی نیز هنوز پرمحتواست. به هر حال نمایش هایی معین شده وجود دارد که با پا گذاشتن در دنیای Arkham Knight آن ها را متوجه خواهید شد. تیم واقعا در رساند داستان به بالاترین سطح خود کاملا هوشیار هستند تا چیزی خلق کنند که گیمرهای جدید و همچنین طرفداران اصیل بازی از آن راضی باشند. همچنین داستا به گونه ایست که هر وقت دلتان خواست ماموریت اصلی را کنار بگذارید و به ماموریت های فرعی بپردازید، اما هنوز یک داستان خطی از ابتدا تا انتهای آن وجود خواهد داشت.
پایانی که در انتهای Arkham City اتفاق افتاد راه را برای بتمن در دنیایی متفاوت باز کرد. روی دیگر این موضوع نیز این است که تمام دیگر دشمنان بتمن راحت تر می توانند نقش خود را اجرا کنند، بدون اینکه نگران عناصر ناشناخته باشند. آقای Perkins توضیح می دهد، در حالی که در دنیای جدید و بزرگ این شانس را می دهد تا دیگر villainهای اصلی بتمن خلق شوند، همچنین می توان قدیمی‌های دوست داشتنی را نیز به این سری بازگرداند."

"مرگ جوکر در آخر Arkham City داستانی جدید حول محور جنایتکاران را در Arkham Knight فرا گرفت. او دیگر حضور ندارد تا به کارهایی که دیگران انجام می دهند گَند بزند! پس باید دنیایی بدون شلوغ کاری و خرابکاری های او را تصور کنید. حال دیگران می توانند سازماندهی شوند، با هم کار کنند و چالش هایی سخت تر برایتان به وجود آورند. بدون حضور او و یک دندگی‌ها و کینه جویی‌هایش حال دیگران شانس این را دارند که کمی قویترو شجاعتر شوند تا کارهای متفاوت تری انجام دهند.
رفتن جوکر برایمان یک چالش بود، اما ما Scarecrow را به دلایلی دور از Arkham City نگه داشتیم، حال او برگشته تا یکی از آدم بدهای بزرگ داستان باشد. او لحظات بیاد ماندی زیادی در بازی اول داشت، برگرداند او به عنوان Big Bad بسیار هیجان انگیز است. او بازتابی بزرگ برای بتمن است، زیرا هر دو از ترس به عنوان سلاح خود استفاده می کنند. کار کردن با DC برای ایجاد دنیایی بزرگ از بتمن و زنده کردن Arkham Knight بسیار جالب بود، ما شدیدا هیجان زده شدیم و افتخار فوق العاده ای برای ماست تا چنین کار بزرگی انجام دهیم.
اگر مردم به این فکر کنند که این نهایت بتمن است، پس کارمان تکمیل شده است. ما به آن ها Gotham City را دادیم، به آن ها Batman با تمام قدرت و توانایی هایش را دادیم و همچنین به آن ها Batmobile را نیز اهدا کردیم. به نظر من این 3 عنصر کنار هم بازی فوق العاده ای را تشکیل می دهند. به نظرم این عالیست و کار خوبی را به اتمام رساندیم."

Why Batman: Arkham Knight's Gotham is 5 Times Larger Than Arkham City - IGN

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
به نظر من هر چی بازی توجا های مخفی و مَخوف جریان پیدا کنه بهتر وجذاب تر هست تا تو فضای باز شهری
من بهترین لذت رو از دو عنوان قبلی تو قسمتهای می بردم که بتمن مثلا می رفت داخل زیر زمین یا تونل ها یا داخل ساختمان ها

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به نظر من هر چی بازی توجا های مخفی و مَخوف جریان پیدا کنه بهتر وجذاب تر هست تا تو فضای باز شهری
من بهترین لذت رو از دو عنوان قبلی تو قسمتهای می بردم که بتمن مثلا می رفت داخل زیر زمین یا تونل ها یا داخل ساختمان ها
مخفی کاری ؟ فضای بسته ؟ :-j رکن اصلی داستان بتم شهر سیاه و تاریک Gotham ـه اون وقت زیر زمین و تونل ؟ :|

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
جان خودم توی این قسمت جوکر رو ولش نمیکنن
اصلا خود DC ولش نمیکنه
آخر یه جای داستان پیداش میشه
ولی واقعا دو نسخه قبلی مخصوصا City یکی از بهترین سرگرمی های سوپر هیرویی بین بازیها و فیلم ها واسه من بود
واقعا اون داستان قوی و غنی ای که داشت آدمو درگیر میکرد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
مخفی کاری ؟ فضای بسته ؟ :-j رکن اصلی داستان بتم شهر سیاه و تاریک Gotham ـه اون وقت زیر زمین و تونل ؟ :|

شما نسخه های قبل رو بازی کردی ؟ اصلا از گیم پلیش چیزی یادت مونده؟ چند درصد گیم پلی اصلی بازی تو فضا های بسته بود؟

من چهار بار B:AA و B:AC رو تموم کردم تمام موارد مخفی و تمام اچیومنت های داستانی بازی رو گرفتم بعد تو میگی رکن اصلیش داخل شهر بوده..؟ کلا 7 - 8 ماموریت هم تو شهر انجام نشد اونم تو AC حالا AA که بماند

واقعا آدم از یک سری پستها شاخ در میاره از یک سری ها که لایک میکنن جای شاخ دم هم در میاره..!!

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
فقط من بودم از scarecrow تو شماره اول بدم میومد؟گیم پلی خیلی اعصاب خوردکنی داشت!
چطور این حرف رو میزنی؟! اتفاقا بنظر من اون 3 قسمت توهم AA جزء بهترین قسمت‌های بازی بود که با حالت آرکیدگونه و دوبعدیش حال و هوای بازی رو عوض میکرد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظرم فصل سوم Scarcrow تو AA بهترین سورپرایزها رو بین تمام بازی های تاریخ داشت، مسلما اون قسمت ها هیچ وقت از ذهن کسی پاک نمیشه!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
به نظرم فصل سوم Scarcrow تو AA بهترین سورپرایزها رو بین تمام بازی های تاریخ داشت، مسلما اون قسمت ها هیچ وقت از ذهن کسی پاک نمیشه!
من درجا ALT + F4 کردم اومدم تو تاپیک مشکلات گشتم دنبال راه حل:|
پ.ن: تقاضای کاربر فعال شدن ایشون رو داریم:|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
همون که ملت فکر میکردن کنسولشون دچار مشکل شده؟ :)) :D
لامصب خیلی طبیعی و واقعی بود :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
همون که ملت فکر میکردن کنسولشون دچار مشکل شده؟ :)) :D
لامصب خیلی طبیعی و واقعی بود :D

آره همون!
تازه قشنگترش جایی بود که جوکر تفنگ رو شلیک می کرد و میباختیم، بعد بتمن از قبر میومد بیرون!!!:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

اون لحظه من فک کردم کنسول ریق رحمت رو سر کشید :D فوق العاده بود ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر