دنياي كد تقلب و ترينر و سيو بازي ها

ارور ری اینستال میده...............
THIS APPLICATION HAS FAILED to start because the application configuration is incorrect.reinstalling the application may fix this program

آیکون unistall یا ریپیر نداره خوب شه؟؟؟
دوباره نصبش کن و بعد برو داخل بازی و نام کاربری جدید به اسم همونی که قبلا بازی میکردی درست کن اگه دفلته که هیچ و اون سیوهای داخل پوشه savegames رو بریز My Documents\My Games\Crysis\SaveGames جای خودش و حتما اجرا میشه
در ضمن شما اینو نصب کردید؟
http://download.microsoft.com/download/d/3/4/d342efa6-3266-4157-a2ec-5174867be706/vcredist_x86.exe

سلام
ممنون از ولی سیستمم میگه ویروسه بازش نمی کنه ببین این کد لیون مثل بقیه بازی ها یه کلمه یا یه چیزی تو همین مایه هاست یا اینکه یه تیکه برنامه است اگه تیکه برنامه است بگو از کجا گرفتیش که برم سراغش ولی اگه کلمه است میشه لطفاً ها :blushing:خوب برام بنویسیش ؟:-"

سلام
ممنون از ولی سیستمم میگه ویروسه بازش نمی کنه ببین این کد لیون مثل بقیه بازی ها یه کلمه یا یه چیزی تو همین مایه هاست یا اینکه یه تیکه برنامه است اگه تیکه برنامه است بگو از کجا گرفتیش که برم سراغش ولی اگه کلمه است میشه لطفاً ها :blushing:خوب برام بنویسیش ؟:-"
منظور شمارو نفهمیدم؟:confused:
این فایل اصلا ویروسی نیست (اصلا تمام ترینر ها مثل ویروس هستن تا بتونن به بازی رخنه کنند)
من خودم استفاده کردم شما اول آنتی ویروس رو دیس ابل کن بعد اجرا کن.
فکر نکنم مدتی که بازی میکنی ویروس بیاد سراقت:eek::cheesygri
موفق باشی.

سلام دوستان

من هر چی ترینر برای رزیدنت اویل 4 رو دارید میخوام...

راستش چند تاشونو دارم ولی هر کدوم یه مشکلی دارن مثلا یکیشون فقط تیر رو بینهایت میکنه و یکی دیگه خونو:biggrin1:

اگه میشه هر چند تا هست بزارید ممنون میشم

سلام دوستان

من هر چی ترینر برای رزیدنت اویل 4 رو دارید میخوام...

راستش چند تاشونو دارم ولی هر کدوم یه مشکلی دارن مثلا یکیشون فقط تیر رو بینهایت میکنه و یکی دیگه خونو:biggrin1:

اگه میشه هر چند تا هست بزارید ممنون میشم

دوست عزیز این هم ترینر و Save برای رزیدنت اویل 4 که می خواستی :love::love:

Download 1
Download 2
Download 3
Download 4
Download Save

دوست عزیز این هم ترینر و Save برای رزیدنت اویل 4 که می خواستی :love::love:

Download 1
Download 2
Download 3
Download 4
Download Save

ممنون عزیزم..خوب اولیه که تروجان بود ولی او سه تای دیگه سالم بود این از این...

ولی من دنبال اون ترینر هستم که ada چسبیده به پنجره ترینر و یه اسلحه کمری تو دستش هست ..اگه اونا رو هم زحمت بکشید یه دنیا ممنون میشم...

باز هم مرسی از محبتت:biggrin1:;)

بیا عزیز
1
2
3
4
5
6
7
8
بسته دیگه;)

ممنونم عزیز فدات شم:love:

شماره 6 و شماره 7 همونایی بود که من دنبالش بودم ..در ضمن پیشنهاد میکنم هر کی اورجینال این بازی رو داره از این دو تا استفاده کنه چون ترینرهای دیگه باعث میشن که وقتی حتی اون سنگ اولای بازی احتمالا از روی کاراکتر رد بشه نمیره و بازی گیر کنه:biggrin1:

در ضمن شماره 8 ویروسی تروجانی بود:p:-"

حالا سر فرصت میام و تو همین جا در مورد 40 ....50 تا بازی دیگه گفتگو میکنیم البته اگه تحملمون کنید

باز هم مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or