دمو Dead Space 3 دو میلیون بار دانلود شد !

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
deadspace3-demo.jpg

Dead Space 3 جمعه همین هفته در سراسر اروپا عرضه میشود, اما به نظر می رسد گیمران توانایی صبر کردن برای این عنوان را ندارند !
EA امروز اعلام کرد از زمان عرضه دمو بازی (January 22) بروی شبکه های PSN و XBL این عنوان 2 میلیون بار دانلود شده است.
EA در ادامه از سورپرایز کردن کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند سخن می گوید و آنها را به چیزی در مورد Dead Space 2 نوید میدهد.

برداشت شما در مورد دمو Dead Space 3 چیست ؟

منبع

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من فقط 1 ـشو بازی کردم 2ـش هم برادرم تموم کرد ( 1ـشم همینطور:D ) خیلی دلم میخواد الان برم سراغ 2 ـش :|
بعدشم برا پی اس 3 رو میخرم! اینجوری به رستگاری میرسم :D!
بازی خیلی جالبیه انصافا!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
نظر منو بخواید هیچی شماره 1 نمیشه :d .
دلیل : بازی رو از بس ترسیدم 3 بار پاک کردم کلا ولی هر کرم گرفتم دوباره نصبش کردم (سال 2008 خریده شد بازی یه کم بازی کردم ترسیدم پاکش کردم 6 ماه بعد دوباره نصبش کردم) تا بعد از چندین دوره قبض روح تو اواسط سال 2010 تمومش کردم - به جون حمید راست میگم و اصلا هم خجالت زده نیستم :>

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
نظر منو بخواید هیچی شماره 1 نمیشه :d .
دلیل : بازی رو از بس ترسیدم 3 بار پاک کردم کلا ولی هر کرم گرفتم دوباره نصبش کردم (سال 2008 خریده شد بازی یه کم بازی کردم ترسیدم پاکش کردم 6 ماه بعد دوباره نصبش کردم) تا بعد از چندین دوره قبض روح تو اواسط سال 2010 تمومش کردم - به جون حمید راست میگم و اصلا هم خجالت زده نیستم :>
مگه تو بازی افلاینم میکنی اصلا؟؟:d

خدایی تصویر بازی اصلا ترسناک نبود صدا گذاری محشر بود کافی بود با هدفون بازی کنی تا شب خوابت نبره فکر کنم تو همون سال عرضه نسخه اول جایزه بهترین صدا گذاری رو هم برد

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
کلا زیاد فیلم و بازی منو نمیترسونه .
اما DS یه حس جالبی داشت . یه سری شک که به ادم وارد میکرد حس خفنی داشت . اما به شدت نسبت به این نسخه نا امیدم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر