دمو قابل بازی عنوان ایرانی کشتی خاموش منتشر شد!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام

image.php

همانطور که قرار بود دمو قابل بازی عنوان ایرانی کشتی خاموش منتشر شد دمو قابل بازی شامل یکی از مراحل بازی با تمام افکت ها و دیالوگ های صداگذاری مربوط به خط داستانی بازی میباشد این دمو در دو نسخه عرضه خواهد شد نسخه DX10 بازی برای ویندوز ویستا و DX9 برای ویندوز XP بدین جهت هم اکنون دمو قابل بازی نسخه DX9 تقدیم شما میشود نسخه فوق الذکر دیگر , به زودی در همین تاپیک قرار خواهد گرفت این نسخه از بازی به منظور تست بررسی و عیب یابی هر گونه باگ و مشکل بازی از همه نظر میباشد و به تمام مشکلات رسیدگی و در نسخه نهایی قطعا اعمال خواهد شد . توجه! به منظور کم شدن حجم دمو برای قرار گیری در سایت Shader Effects در بازی Off میباشد همچنین حجم این دمو 160 مگابایت میباشد که به صورت فشرده با حجمی بالغ بر 74 مگابایت قابل دانلود میباشد.

موفق باشید

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
Games_for_Windows_logo.png

سلام!

يکم دير شد اما بالاخره حاضر شد دمو قابل بازي عنوان کشتي خاموش نسخه ويستا و مبني DX10 آماده دانلود هست حجم کل اين دمو 500 مگابايت هست که به صورت فشرده با حجم 117 مگابايت قابل دانلود ميباشد قبل از دانلود به نکات زير حتما توجه کنيد:

- اين دمو فقط و فقط بر روي ويندوز ويستا قابل اجرا هست.
- براي کاستن حجم دمو تنظيمات Texture بازي روي حالت Medium و Lighting بازي نيز روي حالت Medium خروجي گرفته شده و در نسخه نهايي اين دو روي High خواهند بود.
- اين دمو فقط با يکي از کارت هاي سري 8 يا 9 قابل اجرا ميباشد به عنوان نمونه:

8800-8400-8600-9800 و... کارت گرافيک پيشنهادي 8800 GT

- براي بازي حداقل رم 1 گيگ نياز هست رم پيشنهادي براي نهايت فريم رت 2 گيگ
- بالا ذکر شد ويندوز ويستا اما براي نهايت جزئيات گرافيکي به خاطر ترميم DX10 در سرويس پک يک بدين جهت نصب سرويس پک يک ويستا خالي از لطف نيست.
- CPU پيشنهادي و حداقل سري Intel® Core™2 Duo
- باز هم به خاطر کم شدن حجم فیزیک دشمن OFF هست و به زودی تریلر اختصاصی از فیزیک کشته شدن دشمنان قرار داده میشه.

دانلود

---------

نکته مهم: قبل از اجرا بازی فایل زیر را ( پوشه water ) دانلود و در مسیر زیر Paste کنید:

The Silent Ship X10\System\Game\Files\audiobank\

دانلود پچ : http://www.2shared.com/file/3495196/823c81a4/Patch.html?

آخرین ویرایش:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
به به دوستان شرمنده کردن مارو...
آقا این آلن دلون صداش شبیه منه نه من شبیه به اون:cheesygri
چی فکر کردید قرار جای سم فیشر بعدی من صحبت کنم.
آقا بازی غول آسا هست من گرفتم توپ!!! من توی این بازی بیشتر از Alone in the Dark ترسیدم.

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
نسخه xp این بازی رو دانلود کردم از حالت زیپ هم خارج کردم اما وقتی بازی رو اجرا میکنم هنگامی که به صفحه میرسه که میگه "برای ادامه لطفا سمت چپ موس رو فشار دهید" وقتی سمت چپ موس رو فشار میدم از بازی میپره بیرون و exe بازی بسته میشه !!! :( برای این راه حلی داره یا اینکه اینم باگه هنوز اول بسم اله داخل بازی نرفتیم باگ دار شد یعنی :eek: :confused:

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
نسخه xp این بازی رو دانلود کردم از حالت زیپ هم خارج کردم اما وقتی بازی رو اجرا میکنم هنگامی که به صفحه میرسه که میگه "برای ادامه لطفا سمت چپ موس رو فشار دهید" وقتی سمت چپ موس رو فشار میدم از بازی میپره بیرون و exe بازی بسته میشه !!! :( برای این راه حلی داره یا اینکه اینم باگه هنوز اول بسم اله داخل بازی نرفتیم باگ دار شد یعنی :eek: :confused:

دوستان من يه مشكل دارم.
اونجايي هستش كه ميگه كليك سمت چپ را فشار دهيد براي ادامه.وقتي من فشار ميدم از بازي ميپره بيرون وديگه هم توش نميره و بايد دوباره وارد بازي بشم اما دوباره همون اتفاق ميفته!

بله درسته شما مشکل DX دارید و باید حداقل نسخه مارچ 2008 رو نصب کنید اگه بازی جدید دارید داخل DVD اون بازی هست و گرنه باید از لینک زیر آخرین نسخه رو دانلود کنید:

http://www.microsoft.com/downloads/...AB-0983-4C41-9C70-632F6F42C557&displaylang=en

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
منم بالاخره بازی رو دانلود کردم...نمیدونم چرا ولی واسه من خییییلی کند بود...هم تو لودینگ هم تو بازی به صورتی که وقتی تو بازی میومد یه 10-20 ثانیه بازی قفل میکرد بعدش هم با چند تا تیک یه کم میشد راه رفت...دوبارهم هم تو بعضی قسمت های بازی باز گیر میکرد...:confused:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
منم بالاخره بازی رو دانلود کردم...نمیدونم چرا ولی واسه من خییییلی کند بود...هم تو لودینگ هم تو بازی به صورتی که وقتی تو بازی میومد یه 10-20 بازی قفل میکرد بعدش هم با چند تا تیک یه کم میشد راه رفت...دوبارهم هم تو بعضی قسمت های بازی باز گیر میکرد...:confused:

سیستم تون رو اعلام میکنید:؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
لینکdirecx9 آپدیت ماه مارچ رو هم که به حجم 74 مگابات بود دانلود کردم اما باز هم در همون صحفه که برای ادامه بازی سمت چپ موس رو فشار دهد باز میپره داخل ویندوز و همون اررور سابق رو میبینم... !!!!
ویندوز من sp3 هستش که خودش direcx آپدیت داشت اما باز هم این رو دانلود کردم ولی باز هم نشد در ضمن شاخه ای برای نصب direcx از من میپرسید که من در این شاخه فقط فایلهای directx رو ریختم C:\WINDOWS\system32\DirectX آیا باید در شاخه دیگه ای هم بریزمش یا نیازی نداره !؟ در کل اگر بازی در همین ابتدا باگ به این بزرگی داشته باشه که خیلی بده !! بهتر بود یه چکی میکردید تا این مشکل به این تابلویی و بزرگی رو نداشته باشه:|

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
لینکdirecx9 آپدیت ماه مارچ رو هم که به حجم 74 مگابات بود دانلود کردم اما باز هم در همون صحفه که برای ادامه بازی سمت چپ موس رو فشار دهد باز میپره داخل ویندوز و همون اررور سابق رو میبینم... !!!!
ویندوز من sp3 هستش که خودش direcx آپدیت داشت اما باز هم این رو دانلود کردم ولی باز هم نشد در ضمن شاخه ای برای نصب direcx از من میپرسید که من در این شاخه فقط فایلهای directx رو ریختم C:\WINDOWS\system32\DirectX آیا باید در شاخه دیگه ای هم بریزمش یا نیازی نداره !؟ در کل اگر بازی در همین ابتدا باگ به این بزرگی داشته باشه که خیلی بده !! بهتر بود یه چکی میکردید تا این مشکل به این تابلویی و بزرگی رو نداشته باشه:|

مگه شما اولین نفر هستید دانلود کردید اگه مشکل داشت بچه ها چطوری بازی رو انجام دادن؟؟؟

منم بالاخره بازی رو دانلود کردم...نمیدونم چرا ولی واسه من خییییلی کند بود...هم تو لودینگ هم تو بازی به صورتی که وقتی تو بازی میومد یه 10-20 ثانیه بازی قفل میکرد بعدش هم با چند تا تیک یه کم میشد راه رفت...دوبارهم هم تو بعضی قسمت های بازی باز گیر میکرد...

راستش دیدم تاپیک خوابیده گفتم یه پست بده تا دوباره زنده شه

من دموش رو دانلود و بازی کردم یه سری نکاتش رو متذکر میشم:

1-از نظر گرافیک خوب بود و میشه گفت از تمام قدرت برنامه fps creator استفاده کردین. محیط و تکسچر هم خوب بود و جزییات هم قابل قبول ولی خیلی جای پیشرفت داره و امیدوارم آقا رضا به همین بسنده نکنه و بیشتر روش کار کنه
درضمن فریم ریتش هم معمولی رو به پایین بود و در بعضی جاها افت میکرد کلا این قسمت از نظر من با این که یه بازی ایرانیه و از نظر پول و نیروی انسانی خیلی کم داره من بهش 7 از 10 میدم

2-از نظر صداگذاری هم در سطح خوب رو به متوسط بود و یکی از مشکلاتی که داشت این بود که صدای شخصیت اصلی خیلی کمتر از صدای محیط بود من اسپیکرو تا ته زیاد کردم تا بفهمم که طرف چی میگه
شخصیت اصلی هم خوب دوبله شده بود و صداش منو یاد آلن دلن انداخت
این قسمت هم 6 از 10 میگیره

3-از نظر گیم پلی هم در سطح معمولی مثل خیلی از بازیهای fps دیگر بود این قسمت هم 7 از 10 میگیره
یکی از مشکلات گیم پلی این بود که در حال دویدن اسلحه رو reload نمی کرد و حتما باید وایمیستادید تا reload کنه

---------------------------------------------------------------------------------------
تمامی گفته های بالا نظر من بود و امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه و بازی جای امیدواری زیاد داره و می تونه پیشرفت کنه
خدا رو چه دیدی شاید این بازی پدر بازی های fps ایران شد
فقط یه نکته مونده من بگم اونم اینکه تو نسخه دمو تا ما به اسلحه رسیدیم(کلاشینکف بو فکر کنم ) خوشحال شدم گفتم الان میزنیم 4 نفر رو شهید میکنیم اما به یه سالن رسیدیم که بن بست بود و روش نوشته شده بود که این نسخه دمو است و کلی ناراحت فرمودیم

یه چیزه دیگه هم بگم برای دشمن های بازی آقا رضا تا میتونی جای دشمنای بازی عرب و تازی بذار مطمئن باش فروش میکنه

ما هم دانلوديديم
وقعا اقا رضا دستتون درد نکنه خستگی این چند سال گيمريم در اومد
به نظر من بهترين بازی ایران خواهد شد
فقط صدا شخصيت و لحن حرف زدن ان مصنوعی هست

و...

AMD Athlon 64
512 Ram
GeForce 6600 GT

رم شما خیلی پایین کارت گرافیک هم از رده خارج عزیز پشتیبانی نمیکنه حداقل 7300 gs

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
آقا رضا چه خبر؟
چند درصد کار پیش رفته؟
وضعیت کیفی نسخه ویستا در چه حدیه، بهتر شده یا همونطور مثل قبله؟
بالاخره میتونیم تو مرداد بازیش کنیم یا نه؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
آقا رضا چه خبر؟
چند درصد کار پیش رفته؟
وضعیت کیفی نسخه ویستا در چه حدیه، بهتر شده یا همونطور مثل قبله؟
بالاخره میتونیم تو مرداد بازیش کنیم یا نه؟

سلام

به خاطر افزایش هر چه بیشتر کیفی کار بازی به کل داره Rebuild میشه و الان بیشتر تمرکزم روی همون نسخه DX9 هست و با استقبال بسیار بسیار کم بچه ها از نسخه ویستا فعلا اون نسخه ساخته نمیشه و تمرکز روی DX9 هست حرکت دست و اسلحه ها بهبود پیدا کرده و در مورد گرافیک هم مخصوصا در حالت محیطی تغییرات چشمگیری صورت گرفته در مورد تاریخ انتشار هم توی تریلر جدید بازی برای نمایش قابلیت های ذکر شده در آخر تریلر اعلام میشه حجم تریلر خیلی کم هست و ارزش دانلود رو داره به امید خدا امشب یا فردا در سایت قرار میگیره.

موفق باشید

رضا جان برات مقدور هست بازی رو توی R-S اپلود كنی ؟

بچه ها توی تاپیک نسخه ویستا این کارو کردن فکر کنم عزیز.

paradise_human

کاربر سایت
Jul 1, 2008
18
نام
Ahmad
انشاالله خداوند به شما جوانان این مملکت توفیق بده.
ماشاالله به شما.
من از الان اعلام میکنم نسخه ی کپی این بازی رو نمی خرم.
می خوام جوانان ایران توی صنعت بازی سازی پیشرفت کنن.
من خودم از طرفدارای پرو پا قرص کپی رایت برای محصولات داخلیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر