دموی PES 2011 برای XBox360,PS3 و PC عرضه شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
pes20112.jpg

دموی قابل Pro Evolution Soccer 2011 منتشر شد و هم اکنون این دمو برای Xbox360 از XBOX Live و برای غیر مشترک های PlayStation Plus در شبکه ی PSN قابل دانلود است.
در این دمو تیم های Barcelona, Bayern Munich و باشگاه های لیگ مکزیک و برزیل وجود دارند.
دموی PES 2011 نسخه ی PC را نیز می توانید از اینجا دانلود کنید.
نسخه ی نهایی Pro Evolution Soccer 2011 در 8 اکتبر(16 مهر) برای پلتفرم هایPS3, 360, PC, PS2 و Wii عرضه می شود.

به نقل از:VG247

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
من همین الان اکانتای UK و USــمو چک کردم و تو PSStore هیچکدومشون خبری از دموی PES نبود.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حالا PES هم نبود زیاد مهم نیست. اما فیفا همین الان اومد واسه دانلود :D

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
من همین الان اکانتای UK و USــمو چک کردم و تو PSStore هیچکدومشون خبری از دموی PES نبود.
نبود چیه؟! از خود سایت کونامی میشه اینو دانلود کرد این لینکشه دیگه،توی خبر هم گزاشته بودم اگه قشنگ تر نگاه می کردید میدیدن:d
http://www.konami-pes2011.com
از اینجا میشه دانلودش کرد دیگه:d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نبود چیه؟! از خود سایت کونامی میشه اینو دانلود کرد این لینکشه دیگه،توی خبر هم گزاشته بودم اگه قشنگ تر نگاه می کردید میدیدن:d
http://www.konami-pes2011.com
از اینجا میشه دانلودش کرد دیگه:d
اون دمو PC هست،دوستان دمو کنسولی رو میخوان

خب معلومه دمو PC هست دمو کنسولی رو باید از شبکه اش دانلود کنن:d توی خبر که نوشته اومده دیگه نمی دونم، به LIVE سر بزنید احتمالا اومده باشه

روی شبکه نیومده دیگه،مسئله همینجاست- احتمالا بزودی میاد و نسخه 360تش هم که بوسیلهی اپلودر های عزیز میاد روی نت-نسخه PS3 هم از PSN باید دانلود کرد

آخرین ویرایش:

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
اون دمو PC هست،دوستان دمو کنسولی رو میخوان
خب معلومه دمو PC هست دمو کنسولی رو باید از شبکه اش دانلود کنن:d توی خبر که نوشته اومده دیگه نمی دونم، به LIVE سر بزنید احتمالا اومده باشه

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
مشکل همینه دیگه دوست عزیز! نیومده تو PSN.... یه بنده خدائی که شدیدا PES باز بود دستگاشو آورد اینجا که واسش دانلود کنم این کونامیم مارو علاف کرده! از دیشب تا حالا منتظرم بیاد که دانلود کنم دستگاه رو بدم بش سریع برم سراغه دانلود دموی فیفا! تا 1 ساعت دیگه نیاد بشون ایمیل میزنم جد و آبادشون رو میارم جلو چشماشون! معنی نداره آخه! علاف کردن ملتو!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
خوب اونایی که تست کردن تعریف منن ببینیم چطور بوده ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب اونایی که تست کردن تعریف منن ببینیم چطور بوده ...
خوبی شما؟:d بابا یک هفته پیش من در مورد همین دمو پیش نمایش نوشتم و مقاله رو خوندی به به اینا هم کردی. این همون دمو هست دیگه

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
خوبی شما؟:d بابا یک هفته پیش من در مورد همین دمو پیش نمایش نوشتم و مقاله رو خوندی به به اینا هم کردی. این همون دمو هست دیگه
پس چه فرقی میکنه که بخاطرش تاپیک جدا زدن ؟!
منو بگو گفتم چه فرقی کرده حالا ! :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
پس چه فرقی میکنه که بخاطرش تاپیک جدا زدن ؟!
منو بگو گفتم چه فرقی کرده حالا ! :D
من تو سایت نبودم وگرنه به ناظم های بخش می گفتم که این تاپیک رو قفل کنند چون من هفته پیش خودم اعلام کرده بودم هفته دیگه دمو در دسترس همه قرار خواهد گرفت و این تاپیک ارزش خبری نداشت;)

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
من تو سایت نبودم وگرنه به ناظم های بخش می گفتم که این تاپیک رو قفل کنند چون من هفته پیش خودم اعلام کرده بودم هفته دیگه دمو در دسترس همه قرار خواهد گرفت و این تاپیک ارزش خبری نداشت;)
آها ! همون که سر فلشه بحث کردیم !؟:d
خوب شما قلفش (!) کن ، ناظم ناظمه دیگه !

amauri

کاربر سایت
Sep 14, 2010
7
خدا شاهد بدون هیچ قصد و غرضی می گم که pes 11 فوق العاده افتضاهه.فقط کرنرش خوب شده.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
مشکل همینه دیگه دوست عزیز! نیومده تو PSN.... یه بنده خدائی که شدیدا PES باز بود دستگاشو آورد اینجا که واسش دانلود کنم این کونامیم مارو علاف کرده! از دیشب تا حالا منتظرم بیاد که دانلود کنم دستگاه رو بدم بش سریع برم سراغه دانلود دموی فیفا! تا 1 ساعت دیگه نیاد بشون ایمیل میزنم جد و آبادشون رو میارم جلو چشماشون! معنی نداره آخه! علاف کردن ملتو!

خیال کردی شبکه PSN دست کونامی هست که یک دکمه بزنه بیاد برای دانلود ..! برو خر سونی رو بگیر..

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر