دموی قابل بازی Devil may Cry تاریخ خورد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
DmC-Devil-May-Cry-642x500.jpg

امروز نینجا تئوری تاریخ عرضه نسخه دمو Devil may Cry را مشخص کرد. ماه قبل بود که NT عرضه نسخه دمو DmC بر روی شبکه های PSN و XBL را تایید نمود و امروز تاریخ عرضه این دمو را 21 نوامبر تعیین کرد.

DmC : Devil may Cry نسخه جدید از سری بازی های محبوب Devil May Cry میباشد که داستان قهرمان این سری "دانته" را در دنیایی موازی با سری اصلی بیان خواهد کرد.

Devil may Cry در تاریخ 15 ژانویه 2013 برای کنسول های PS3 و Xbox360 عرضه خواهد شد، نسخه PC این عنوان نیز قرار است در زمانی نامعلوم در سال 2013 منتشر شود.

منبع

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اسم رسمیش اینه؟!
===
علی تو منبع نوشته "Reboot عنوان کلسیک کپکام"، تو معنیش می کنی در دنیای موازی فلان ... ؟ {Poker-Face, Level: Lady Gaga}

آره
====
من فقط تاریخ رو از منبع برداشتم بقیه اش اطلاعات شخصی خودم بود که از مصاحبه های بازی بدست آوردم ، این دنیای موازی بودن رو هم توی Comic-Con ایتسونو، موتوهیده و آلکس همگی تایید کردن و دیگه ریبوت حساب نمیشه

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
اون تریلر TGS 2012 رو که میبینم عطشم واسه انجام بازی چندبرابر میشه...
چیزی که خوشحالم کرد اینه که تقریبا سیستم مبارزات همون سرعت سابق خودش رو حفظ کرده و عاشق سرعت حرکات و کمبوهای زنجیریشم...

آهنگای بازی که دیگه هیچی...واقعا هیجان انگیزه...

توی Comic-Con ایتسونو، موتوهیده و آلکس همگی تایید کردن و دیگه ریبوت حساب نمیشه

ایتسونو هم تو تیم ساخته؟؟؟
اگه باشه که بازی تضمین شدس...نسخه چهارم و فک کنم سوم ایتسونو کارگردانش بود.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ایتسونو هم تو تیم ساخته؟؟؟
اگه باشه که بازی تضمین شدس...نسخه چهارم و فک کنم سوم ایتسونو کارگردانش بود.
بله ایتسونو ناظر بازیه و کل پروژه زیر نظر اون ساخت شده

درسته ایتسونو کارگردان سه نسخه قبلی DMC بود ، در واقع بعد از DMC1 سری DMC رو به ایتسونو و تیمش سپردن ( البته توی DMC2 هم کامیا اواخر مراحل ساخت به تیم ساخت بازی اضافه شد ولی خب آنچنان تاثیری در روند ساخت بازی نداشت )

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من فقط تاریخ رو از منبع برداشتم بقیه اش اطلاعات شخصی خودم بود که از مصاحبه های بازی بدست آوردم ، این دنیای موازی بودن رو هم توی Comic-Con ایتسونو، موتوهیده و آلکس همگی تایید کردن و دیگه ریبوت حساب نمیشه
علي نگو خيلي از آقايون از اينكه حتي يك كلمه هم از خودت به متن اضافه كني ناراحت ميشن الان ميان اينجا تمام تلاشت رو با يه كلمه ميبرن زير سوال;) ( البته استاد كيوان رو نميگم خود اون شخص ميدونه دارم اين حرفارو به كي ميزنم;) )

ولي علي كاري به موازي و اينا ندارم به هرحال يك بازي چه بازسازي باشه و چه در دنيايي موازي با سري اصلي اتفاق بيوفته بايد به اصل خودش پايبند باشه با اين وجود كه اين بازي عنواني موفق و بزرگه ولي خدايي محيطاش با اون رنگ بندي بيشتر مناسب بازي هاي +3 هستش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر