دعوت نامه persiangig

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
امین جان در اصل هر کسی اجازه داره 1 اکانت داشته باشه . این سایت برای پر کردن نیست . یک فضای کوچک است . تنها حسن این سایت این است که نوشته ها پاک نمیشه . بعضی ها میرن عضو می شن بعد یک اکانت برای خود درست می کنند . بعد دوباره یکی دیگه .

استاد اگر منظور شما اینه که هر کار بر فقط میتونه یک اکانت پرشین گیگ داشته باشه باید بگم که کاملآ اشتباه میکنید!!!!

در حال حاضر من فقط با یکی از email آدرسهام 4تا اکانت پرشین گیگ دارم!!!!!!

Frog

کاربر سایت
Mar 4, 2007
52
استاد اگر منظور شما اینه که هر کار بر فقط میتونه یک اکانت پرشین گیگ داشته باشه باید بگم که کاملآ اشتباه میکنید!!!!

در حال حاضر من فقط با یکی از email آدرسهام 4تا اکانت پرشین گیگ دارم!!!!!!

عزیز شما که اینقدر اکانت دارین یکی هم واسه ما میفرستین ؟ :-"

منون میشم
ankar.monker@gmail.com

sezar & sanaz

کاربر سایت
Sep 11, 2007
4
آقا يه دونه هم پرشين گيگ بدهيد ببينم ftp داره و آيا چند تا سايت كه فشا مي دخند رو مي شه روي يك سايت به عنوات هاست استفاده كرد ممنون مي شوم اگر جواب بدهيد

sezar & sanaz

کاربر سایت
Sep 11, 2007
4
سلام لطفا یکی هم برای من هم دعوت نامه بفرستید
vahid764@yahoo.com
ممنون
آقا يه دونه هم پرشين گيگ بدهيد ببينم ftp داره و آيا چند تا سايت كه فشا مي دخند رو مي شه روي يك سايت به عنوات هاست استفاده كرد ممنون مي شوم اگر جواب بدهيد

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
برای تمامی کسانی که از من از طریق پیام خصوصی در خواست دعوت نامه کرده بودند ارسال شد .

فقط ببخشید که دیر به دیر براتون میفرستم آخه من زیاد نیستم .

درضمن به زودی دعوت نامه پارسا اسپیس (parsaspace) هم براتون ارسال میکنم الان نه به زودی !!!!!!

درضمن بعضی از دوستان به من پی ام میدن و درخواست دعوت نامه پرشیت گیگ میکنن درصورتی که email ـشون رو نمیدن لطفآ دقت کنید که آدرس email ـی که میخواهید براش دعوت نامه ارسال بشه را بدید .

ممنون .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
به من هم يكي بده.
amirinfoh@gmail.com
اينجا در خواست زياده و پرشين گيگ هر دفعه يكي ميتونم بفرستم من نمي دونم براي كي فرستاده شده حالا شانسي به اين آقا ميدم دعوتنامه parsaspace هم 2 ماهه عضوم ولي هنوز نمي تونم بفرستم هر وقت شد ميفرستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر