دسته ی سفید Xbox 360 Wierless

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
Rating - 0%
0   0   0
یک دسته ی Xbox کاملا سالم و تمیز و کم استفاده شده به فروش میرسد
(دسته ی کاملا اورجینال هست *کنترلر داخل جعبه ی خود کنسول هست *.)
تمیز بودن دسته هم کاملا از عکسها مشخص هست

به دلیل نیاز مالی که دارم قیمت رو 35 میذارم . ( امروز از رفیقم قیمت کردم 55-60 تومن قیمت نوش که من فرض میکنم 50 و ارف که کسری 20% هست رو هم با این حال که دسته خیلی کم استفاده شده و خیلی تمیزه 30% حساب میکنم . دیگه از این ... ) . پس دوستان دیگه لطف کنن 1 تومن هم پایینتر پیشنهاد ندن .

32804790866839026070.jpg

05998157353786848567.jpg

آخرین ویرایش:

vahid005

کاربر سایت
Dec 22, 2006
21
Rating - 0%
0   0   0
در مورد نحوه ی محاصبه ای که کردیدو قیمتی که دادید بحث نمیکنم دوست من ، حالا حال کردی یه قیمت دادی دیگه چه بسا شاید اصلا با این قیمت که دادید شما هم کابل و شارژر همراهش بخواین:| . اما اگر چند تا پست بالاتر رو نگاه میکردید میدید که 35 آخرین پیشنهاد بوده و اگر قصد خرید داشته باشید قالباً باید پیشنهاد بهتری رو ارائه میکردی دوست من.

موفق و پیروز باشید عزیز دلم
بلا خره جنس دسته دوم هست .حالا ما پیشنهاد دادیم گفتم شاید اون آقا نخواست من 30 آخرش میدم.

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
Rating - 0%
0   0   0
بلا خره جنس دسته دوم هست .حالا ما پیشنهاد دادیم گفتم شاید اون آقا نخواست من 30 آخرش میدم.
بنده گفتم دسته اوله؟ آیا دست دوم بودن دال بر این میشه چیزی رو که 1000 تومن میارزه به قیمت 500 تومن بفروشم ؟
ما که حرفی نزدیم برادر . اما حق بدید که بلا نصبت شما بعضیها واقعا قصد خرید ندارند و این گونه پستهاشون فقط موجب آزارو اذیت میشه .
البته قابل شما رو هم نداره دوست من، اما اگر من میخواستم 30 بفروشم از درب منزل 100 متر به سمت شرق حرکت میکردم و به مغازه داری که پریروز 30 میخواست ازم بخره تقدیم میکردم و دیگه این تاپیکو اینترنتو ... .
خواهش میکنم انصاف رو رعایت کنید دیگه!

البته هنوز هم اسپم آزاده و برادرن میتونن هر قیمتی و بحثی که دوست دارن "از قبیل همین بحث ازدواج و 2 تا قیمتی که دوستان لطف کردن " رو بگذارن ، گردن ما هم از مو باریکتر :)

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
Rating - 0%
0   0   0
برادر alpine شرمنده اگر تو اون پ.خ ها اگه خودمونی حرف زدم. اصلا حواسم نبود سنتون خیلی زیاده
نه بردار کی گفته سنم زیاده 20 سالمه به خدا ، شما هم که خیلی با شخصیت صحبت میکردی پس دشمنت شرمنده :).

Royal

کاربر سایت
Nov 30, 2009
101
نام
ロイヤル
Rating - 0%
0   0   0
اول بگم اپ
حالا
داداش از رو چه بردی این دسته رو برداشتی ( یعنی دستگاهت که دسته رو از روش برداشتی بردش چی بوده)؟

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
Rating - 0%
0   0   0
اول بگم اپ
حالا
داداش از رو چه بردی این دسته رو برداشتی ( یعنی دستگاهت که دسته رو از روش برداشتی بردش چی بوده)؟

مرسی واسه آپ
برادر من دسته هیچ فرقی نمیکنه برای فالکن باشه یا جسپر، اولین باره این سوال رو در مورد دسته کنسول میشنوم!!

به هر حال ، برای کنسول جسپر هست.

در حال معامله با کاربر Notronify10 به قیمت پایه.
اگر کسی پیشنهاد بیشتری داره امشب بده .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر