دسته و هارد اورجینال X360 Slim

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
Rating - 97.4%
38   1   0
سلام خدمت دوستان
بدلیل انهدام یکی از دستگاه های 250 گیگی بنده ( چیپست hana مشکل داره )
مجبورم که این دو تا تیکه رو که خدا شاهده اصلا تا حالا استفاده هم نشده و کاملا آک و اصلی هستند بفروشم .

دسته که کاملا مشخصه اصلی هستش و روی دستگاه بوده ( از این تقلبی های بازار نیست )
هارد هم اصلی هست و پشتش ساخت تایلند هستش ( نه از ساخت چین های غیر اصلی که الان تو بازار پر شده )

renu48b57hjnksjfzb3.jpg

دسته با باطری های اورجینالش که باز نشدن : 65 تومان
هارد 250 گیگ : 120 تومان

هر 2 فروخته شد به
aidin-m
مبارکشون باشه .

قیمت ها بدون تخفیف هستند . چون جنس مثل اینا پیدا نخواهید کرد . و قیمت ها خیلی کذایی بالا رفته .
پس قیمت کمتر ندید .
نخواستید هم فدای سرتون .

ممنون

آخرین ویرایش:

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
Rating - 100%
1   0   0
سالاری از شماست
می خوای شما هر کدومو 200 بده :d
قابلتو نداره

یعنی شما نفهمیدی این جمله کنایه بود پسر خوب ضمنا دسته اورجینال تهران بین 55 تا 60 تومنه البته از همدان خبر ندارم چقدره

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
Rating - 97.4%
38   1   0
یعنی شما نفهمیدی این جمله کنایه بود پسر خوب ضمنا دسته اورجینال تهران بین 55 تا 60 تومنه البته از همدان خبر ندارم چقدره

یعنی شما واقعا نمی دونی نباید بیخودی اسپم بدی ؟
خریدار نیستید اینجا چکار می کنید پسر خوب تر ؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
Rating - 100%
7   0   0

شما هم مثله اینکه نفهمیدی کلا که کنایه نبود
دسته اورجینال زیره 70 عمرا نباشه
تشخیصش هم کاره شما نیست
اونم که بهت قیمت داده یا از همین 45 تومنی ها بوده میخواسته بندازه بهت
یا شما الکی از خودت داری قیمت میدی

Savash

کاربر سایت
Oct 20, 2011
8
نام
ساواش
Rating - 0%
0   0   0
قیمت ها بسیار خوبه بنا به دو دلیل
1.ایشون رو میشناسم،کلا وسواسیه بدتر از من پس وسایلش کاملا تمیز و نو هست.
2.اگه بنا بود تخفیف بده با اخلاقی که میدوم ایشون دارن همون اول میگفتن

پس:

بحث رو به چالش نکشونید دوستان

canon

کاربر سایت
Apr 11, 2008
14
نام
مهدی
Rating - 100%
1   0   0

عزیز از این سبیلهام شرم کن :shocked::shocked::shocked: کنایه چیه داداش مفت داره میده جنساشو .

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
Rating - 100%
1   0   0
شما هم مثله اینکه نفهمیدی کلا که کنایه نبود
دسته اورجینال زیره 70 عمرا نباشه
تشخیصش هم کاره شما نیست
اونم که بهت قیمت داده یا از همین 45 تومنی ها بوده میخواسته بندازه بهت
یا شما الکی از خودت داری قیمت میدی

کاری ندارم و بخیلم نیستم ایشالا به جای 70 هزار تومن دستت 700 هزار تومن فروش بره راضی شدی.و شما ((hustler)) که میگی عمرا زیر 70 نیست به من 65 تومن بده یه دسته اورجینال که از سایت ماکروسافت بتونی سریال نامبره شو چک کنی از اورجینال بودنش مطمئن شی بهت میدم حداقل 5-6 تومنم سود میکنم این وسط خوبه ؟ ضمنا اونی که میگی تقلبی 45 تومنی بهت دادند اتفاقا به تو قیمت پرت دادن من دسته معمولیم از توپخونه قیمت گرفتم 38 تومن ((البته با تخفیف )) پس دیدی تو داری قیمت پرت میدی تاپیک آخرین قیمتا رو هم هر روز من دارم آبدیت میکنم یا حضوری میرم توپخونه یا تلفنی حداقال از 4 جا قیمت اجناس مختلف رو میگیرم ضمنا من کاملا فرق دسته معمولی و اورجینال و مشخصات دسته و کنسوله اصلی رو میدونم دسترو بگیرم دستم میفهم اورجیناله یا نه من سر ایکسباکس خریدن خودم و دسته اضافه خریدنم کل فروشگاههای تهران و کرج و بانه رو گشتم تا خیالم راحت شد همشون اورجینال و اصلین شماره سریالا شونم کاملا چک کردم خیلیا بهم میخاستن بندازن ولی نتونستن یه مورد دیگه شاید ندونی دسته های سفید دیگه اورجینالش نیست اورجینالای آکبند الان مشکی هست مگه این که دسته ی سفید برای کنسولهای فت باشه که در این صورت اورجیناله و پشتش نوشته شده ماکروسافت ولی برعکس پشت دسته های اورجینال مشکی اسلیمی نوشته شده ایکسباکس 360 در هر صورت من اسپم ندادم اخرین قیمتی که به خدا ازش مطمئنم اطلاع دادم منتهی نمیدونم چرا نارحت میشن

عزیز از این سبیلهام شرم کن
:shocked::shocked::shocked: کنایه چیه داداش مفت داره میده جنساشو .

این عکس کیه با این سیبیلاش به جای آواتارت زدی :)):)):)):)):)):)):)):))

آخرین ویرایش:

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
Rating - 97.4%
38   1   0
برادر من دسته اورجینال و آکبنده
سریالشو هر جا می خوای می تونی تست کنی
روی دستگاه بوده

هر کدوم از دوستان دو تاشو بخواد تخفیف خوبی بهش میدم

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
Rating - 100%
53   0   0
قیمتهات علیرضا جان واقعا عالیه.من خودم دنبال یه دسته مشکی بودم منتها فعلا جیب مبارک اجازه نمیده :d
در ضمن کسایی که میگن قیمتها بالاست فقط همین هارد 250 گیگ رو اونم از نوع Fake رو میدن 120-130 و اورجینالش بالای 160 هست پس خواهشا اول فکر کنید بعد حرف بزنید.

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
Rating - 97.4%
38   1   0
قیمتهات علیرضا جان واقعا عالیه.من خودم دنبال یه دسته مشکی بودم منتها فعلا جیب مبارک اجازه نمیده :d
در ضمن کسایی که میگن قیمتها بالاست فقط همین هارد 250 گیگ رو اونم از نوع Fake رو میدن 120-130 و اورجینالش بالای 160 هست پس خواهشا اول فکر کنید بعد حرف بزنید.

زنده باد آریا جان :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر