دسته مخصوص Mortal Kombat X رونمایی شد + عکس

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
28evi0997pmfl71lnk55.jpg

خب ، controller مخصوص بازی Mortal Kombat X توسط تولید کننده لوازم جانبی ـه PDP ساخته شد.

دسته دارای یک d-pad میباشد و analogue stick ندارد.همچنین فاصله d-pad با دکمه ها افزایش یافته تا برای fight مناسب تر شود.

دسته هم برای PlayStation هم برای Xbox منتشر میشود.تخمین زده میشه که قیمت آن بین $35 تا $50 باشد.

تصاویری از دسته :

ویرایش :

دانلود ویدئو Hands-On با کیفیت HD و حجم 24 مگ

منبع

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
چرا یه نفر که با کنترلر های عادی کنسولش راحته و دیگه به اون ها عادت کرده بیاد یه کنترلر که از یه کنسول دیگه کپی شده رو بخره و مدت ها باهاش کلنجار بره تا بهش عادت کنه و بازی رو با این کنترلر انجام بده در حالی که با کنترلر خودش خیلی راحت تره؟ :|
حس نوستالژیک میده مثلا؟

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
بسیار عالی ... این دسته ها برای هر دو کنسول هست ؟

خب ، controller مخصوص بازی Mortal Kombat X توسط تولید کننده لوازم جانبی ـه PDP ساخته شد.

دسته دارای یک d-pad میباشد و analogue stick ندارد.همچنین فاصله d-pad با دکمه ها افزایش یافته تا برای fight مناسب تر شود.

دسته هم برای PlayStation هم برای Xbox منتشر میشود.تخمین زده میشه که قیمت آن بین $35 تا $50 باشد.

چرا یه نفر که با کنترلر های عادی کنسولش راحته و دیگه به اون ها عادت کرده بیاد یه کنترلر که از یه کنسول دیگه کپی شده رو بخره و مدت ها باهاش کلنجار بره تا بهش عادت کنه و بازی رو با این کنترلر انجام بده در حالی که با کنترلر خودش خیلی راحت تره؟ :|
حس نوستالژیک میده مثلا؟
فکر نکنم دیگه انقدرا هم سخت باشه .نهایتش 4 یا 5 دست بازی کنی عادت میکنی.بعدشم شما که هنوز با این دسته بازی نکردید که.پس از کجا میگید بازی باهاش سخت تره؟خوده سازنده هاش گفتن این دسته رو اینجوری ساختیم تا fight باهاش آسون تر شه.پس حتما این جوانب رو هم در نظر گرفتن.

آخرین ویرایش:

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
بهترین راهه ممکن برای پول کندن از گیمرهای عزیز...من مفتی هم بدن روی بازیش نمیگیرم...فردا باید بندازیش گوشه خونه خاک بوخوره....اینجوریش رو دیگه ندیده بودیم...:|
یه چیزه من در آوردی مسخره/:)

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
بهترین راهه ممکن برای پول کندن از گیمرهای عزیز...من مفتی هم بدن روی بازیش نمیگیرم...فردا باید بندازیش گوشه خونه خاک بوخوره....اینجوریش رو دیگه ندیده بودیم...:|
داداش خریدار نیستی چرا میزنی تو سر مال؟:d

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
به قول بچه ها :
هرچی آقا سعید بگن...

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
مسخره هستش پول دسته دادن
من اين همه پوله ps4 رو دادم
حالا بيام واسه بازي دسته جدا بخرم
عمرا

Sent from my iPhone using Tapatalk

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
مسخره هستش پول دسته دادن
من اين همه پوله ps4 رو دادم
حالا بيام واسه بازي دسته جدا بخرم
عمرا

Sent from my iPhone using Tapatalk
آخ نگیااااا
اونایی که مث من بزرگ شده ی Mortal Kombat روی سگا هستن و هنوزم حریف میطلبن ( البته به جز نسلی که همش نوب سایبوت میگیرن و بازم ازم میبازن ) ، خوب میفهمن این joy stick چه نوستالژی ای داره ..

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
آخ نگیااااا
اونایی که مث من بزرگ شده ی Mortal Kombat روی سگا هستن و هنوزم حریف میطلبن ( البته به جز نسلی که همش نوب سایبوت میگیرن و بازم ازم میبازن ) ، خوب میفهمن این joy stick چه نوستالژی ای داره ..
کاملا موافقت راحت می‌شه فینیشید زد:x
یعنی‌ این دسته با آرمه به این بزرگی‌ وسطش که مال ایکس‌باکسه هم قراره واسه ایکس‌باکس باشه هم پلی‌استیشن ؟یعنی‌ اینهمه کاربر پلی‌استیشن نباید یه دسته هم مخصوص پلی‌استیشن ساخته شه ؟!:)
البته می‌دونم این دسته بدرد نخوره از دید خیلی ها اما سیاست عجیبیه:dمثل بازیه جی‌تی‌ای۵ که توی دمو بازی بچه مایکل با ایکس‌باکس بازی میکرد !خوب چرا با پلی‌استیشن بازی نمیکرد ؟8-|

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
کاملا موافقت راحت می‌شه فینیشید زد:x
یعنی‌ این دسته با آرمه به این بزرگی‌ وسطش که مال ایکس‌باکسه هم قراره واسه ایکس‌باکس باشه هم پلی‌استیشن ؟یعنی‌ اینهمه کاربر پلی‌استیشن نباید یه دسته هم مخصوص پلی‌استیشن ساخته شه ؟!:)
البته می‌دونم این دسته بدرد نخوره از دید خیلی ها اما سیاست عجیبیه:dمثل بازیه جی‌تی‌ای۵ که توی دمو بازی بچه مایکل با ایکس‌باکس بازی میکرد !خوب چرا با پلی‌استیشن بازی نمیکرد ؟8-|

همیشه راحت میشه فینیشید !
فینیش هیم
فینیش هر

ایکس باکس ش که نهههههه .. فقط سونی ی ی ی .. پارسالم تولید کردن استودیوش

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
همیشه راحت میشه فینیشید !
فینیش هیم
فینیش هر

ایکس باکس ش که نهههههه .. فقط سونی ی ی ی .. پارسالم تولید کردن استودیوش
خیلیا مطمئن هستم دسته رو می‌خرن چون تو رنک انلاین بازیکن حرفه‌ای زیاد داره که قدر این دسته رو میدونن حتا شاید پلیر‌های تیکن هم این دسته رو بخرن برای بازی تیکن ۷ استفاده کنن
تا اونجایی هم که من فهمیدم همین دسته که عکسش و گذاشتن قرار واسه هر ۲تا کنسول بیاد

البته اون قسمت که خط زیرش کشیدم یمقدار ۲ پهلو هست اما چون تا این زمان هنوز دسته دیگه ای‌ معرفی‌ نشده حدس میزنم همین یدونه دسته هست چون دلیلی‌ نداشت اول دسته ماکرو ساخت شه بعد پلی‌استیشن ....۲تاشو باهم رو نمایی میکردن دیگه
نمی‌خوان سفینه فضائی بسازن که یه کنترلر هست دیگه :d

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
828
نام
Arya Faraji
كسي كه بخواد مورتال كامبت بازي كنه با همون دسته عادي هم ميشه كومبو بزني نيازي به اين ول خرجي ها هم نيست خيلي چيز چرتيه:|

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
749
كسي كه بخواد مورتال كامبت بازي كنه با همون دسته عادي هم ميشه كومبو بزني نيازي به اين ول خرجي ها هم نيست خيلي چيز چرتيه:|

اره چرته ولی شما حداقل رحم دسته خودت کن اگه 2 ماه کمبات بزنی هیچ دیگه باید بری یه ذسته دیگه بگیری البته اگه حرفه ای باشی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر