دسته جدید Xbox

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
گفته میشه MLG یا
Major League Gaming

در تدارک طراحی یه دسته جدید برای گیمر ها هست که بتونن هر جور راحت هستن

بازی کنن کسایی مثا خودم که جای دابل شاک سمت چپ کنترلر ایکس باکس رو نمی پسندم اما با استحکامش

بشدت موافقم امیدوارم در طراحی جدید نکته های بشتری مورد بررسی قرار بگیره مواردی مثل استفاده از جنس

لاستیک فشرده نرم و جنس دابل شک ها که بسرعت خورده (ساییده ) میشه . اگه شما هم نظزی دارین بزاین

مثلا وقتی fifa 12 بازی میکنین انگشت وسط و شصت شما هم درد میگیره یا نه ؟

اینم عکسهایی از این کنترلر که قابلیت جابجایی فیزیکی دابل شاک با کلیدهای جهت رو داره

البته سه نمونه هست که فکر میکنم واسه Xbox بیشتر مورد توجه باشه
MLGController_displayed.jpg
20120207_173300.jpg
MLG_top.jpg
madcatz-mlg-pro-hands-VRG_6582-rm-verge-1020_medium.jpg
madcatz-mlg-pro-hands-VRG_6577-rm-verge-1020_medium.jpg
MLG-Pro-Circuit-Controller-Xbox-360.jpg
MLG-Xbox-360-Exploded-View-3D-Rendering-300x252.jpg
1352086.jpg
1.png

B0063BCQ1Q_mlg_procircuit_x360_05B.jpg
B0063BCQ1Q_mlg_procircuit_x360_05A.jpg

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,419
نام
Ali
من که بعد از چندین سال کار با xbox هنوز موقع بازی کردن فوتبال و بعضی بازیها فحش به خودم میدم بابت دسته و تو فکر بود که یه تبدیل که برای دسته ps2 برای xbox هست حداقل بگیرم و اگه این بیاد که خیلی خوب میشه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
جای دکمه های استارت و سلکت خیلی بالاست. یه کمی مشکل کرده کار رو ولی به نظر دسته خیلی خوشدستی میاد ولی باید دید که کیفیت اتصالاتش در چه سطحیه چون این قابلیت نیاز داره که به خوبی قطعات جا بخورن و فشار رو بخوبی تحمل کنن و بعد از یه مدت شروع به سر و صدا نکنن و بعدشم دونه دونه قطعاتش پایه هاش بشکنه

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
این رو MLG اگه اشتباه نکنم واسه بازی های فایتینگ بیشتر زده . اخه جدیدا MGL افتاده تو کار برگزاری مسابقات فایتینگ . همون موقع هم این دسته رو معرفی کرد.

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
من با دسته اورجینال که الان استفاده میکنم خیلی حال میکنم و فکر نکنم نیازی به دسته جدید باشه. ارگونومیکی که توی کنترلر ایکس باکس به کار برده شده بی نظیره.

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سلام و ممنون از نظراتتون ولی ما با کنترلر الانی خیلی مشکل داریم مخصوصا تو بازی فیفا 12 لاستیکایه استیکهاش خورده شده ولی خیلی محکم تر از پلی 3 هست و جای استیک چپ و جهت ها اگه مثل پلی 3 بود خیلی خوب بود . بازم ممنون از کامنت ها گایز تنکس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر