دسته بازی ارزان برای نینتندو سوییچ

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام دوستان گفتم شاید شما هم مثل من مشکل خرید دسته داشته باشید
والا قبلا یک میلیون بود پروکنترلر نینتندو که نمیتونستیم بخریم الان که دیگه حدود 2.500 شده هیچ
من یه دسته خوب پیدا کردم که کار راه بنداز خوبیه با قیمت خوب گفتم شاید دوستان دیگه هم لازمشون بشه
فقط مشکلش اینه که حالت حرکتی رو نداره وگرنه باقی چیزاش اوکیه

مدل : TSCO TG135w

لینک خرید دیجی کالا :

دسته بازی تسکو مدل TG 135W

امیدوارم به کارتون بیاد

قیمت : دیجی 309.000 تومن من از بازار گرفتم 300.000 تومن

نکته خیلی مهم که تازه فهمیدم اینه که دوتا از این دسته جواب نمیده و چون فرکانس بلوتوث هاشون یکیه وسط بازی هی جابجا میشن !!!!!! ~X(=(( ولی خب کسایی که یدونه میخوان واقعا توصیه میکنم عالیه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mahdi_MM

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
@alitriple علی جان راه حلی به ذهنت نمیرسه این مشکل حل بشه ؟
سلامم.منم راه حلی به ذهنم نمیرسه و خودم یه دسته پرو دارم و یه دانگل که دسته ps4 بصورت بی سیم وصل کردم به سوییچ و اگه دسته سیمی وصل میشه با اون اموزش که گذاشتم شاید بصورت سیمی بشه کار کرد باهاش.

• Like
Reactions: ashkan_saremi

wolfx990

کاربر سایت
Mar 25, 2010
76
بهترین و به صرفه ترین روش خرید دانگل دسته ایکس باکس ۳۶۰ به کامپیوتر هست که تا ۴ تا دسته یه صورت بی سیم بهش وصل میشه.من خودم دارم و روی سوییچ استفاده میکنم.دسته ها رو به عنوان دسته پرو میشناسه.

• Like
Reactions: ashkan_saremi

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
بهترین و به صرفه ترین روش خرید دانگل دسته ایکس باکس ۳۶۰ به کامپیوتر هست که تا ۴ تا دسته یه صورت بی سیم بهش وصل میشه.من خودم دارم و روی سوییچ استفاده میکنم.دسته ها رو به عنوان دسته پرو میشناسه.
من دسته dobe گرفتم نینتندو ساپورته خیلی خوبه / اون دوتا رو رد کردم
dobe و گرفتم 560.000

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
مطمئنید این دسته تسکو رو سوییچ جواب میده و کار میکنه که بخرم؟
سلام من خودم خریدم باید نینتندوی شما هک شده باشه و نرم افزار مخصوص رو نصب کرده باشید / بله جواب میده ولی دوتا ایراد داره یکی اینکه دوتا دسته اگر بگیرید با هم قاطی میکنن پس فقط یدونه بخر دومیش هم اینه که سنسور حرکتی نداره
اما دسته dobe هم سنسور حرکتی داره و هم کلا مخصوص نینتندو سوییچ ساخته شده پیشنهاد من اینه اگه میتونی 200 بدار روش اینو بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر