در مسیر رستگاری : 10 لحظه ی قهرمانانه Arthur Morgan

FlashGames

کاربر سایت
Feb 16, 2017
17
یک مورد دیگه هم کمک به مادر و پسری بود که پدرشون طی ماموریت شرخری برای بدهی های استرائوس ابتدای بازی داشتیم.
همون مردی که مبتلا به همین عفونت باکتریایی آرتور شده بود و در حال کار تو مزرعش وقتی برای دریافت بدهیش میریم طی دست به یقه شدن آرتور باهاش تموم میکنه، همونطور که آرتور با دست به یقه شدن با مایک تموم میکنه.
توی شهر آسونبرگ در انتهای بازی آرتور متوجه میشه این مادر و پسر بعد اون اتفاق به فلاکت افتادن، مادر تن فروشی میکنه و پسر در شرایط بدی در معدن کار میکنه.
اینجا طی دو سه تا ماموریت در نهایت هم پسر رو از اون معدن و همکارای آزار دهنده نجاتش میدیم و هم پولی به پسر و مادر میدیم تا برای یک زندگی بهتر ازونجا برن.

این یکی از قوی ترین ماموریتهای تغییر شخصیت آرتور بود.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
مرگ ارتور یک طرف سرفه های یک طرف هر سرفه روح روان ادم بهم می ریخت می دونستیم ارتور با سرفه هاش می میره ارتور یک مرد تنها تنها در عشق تنها در مسیر زندگی تنها در انتها .....واقعا بی نطیر بود ارتور رو دستش نیست بزرگ مرد کوچک

• Like
Reactions: kamyy

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
یک مورد دیگه هم کمک به مادر و پسری بود که پدرشون طی ماموریت شرخری برای بدهی های استرائوس ابتدای بازی داشتیم.
همون مردی که مبتلا به همین عفونت باکتریایی آرتور شده بود و در حال کار تو مزرعش وقتی برای دریافت بدهیش میریم طی دست به یقه شدن آرتور باهاش تموم میکنه، همونطور که آرتور با دست به یقه شدن با مایک تموم میکنه.
توی شهر آسونبرگ در انتهای بازی آرتور متوجه میشه این مادر و پسر بعد اون اتفاق به فلاکت افتادن، مادر تن فروشی میکنه و پسر در شرایط بدی در معدن کار میکنه.
اینجا طی دو سه تا ماموریت در نهایت هم پسر رو از اون معدن و همکارای آزار دهنده نجاتش میدیم و هم پولی به پسر و مادر میدیم تا برای یک زندگی بهتر ازونجا برن.

این یکی از قوی ترین ماموریتهای تغییر شخصیت آرتور بود.
یکی از زیباترین مراحل بازیه

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
متاسفانه من تا الان قسمت نشده برام این بازی رو ببینم چه برسه به اینکه بازیش کنم الان اینقدر از این مرد ارتور تعریف کردید رفتم تو گوگل سرچش کردم عکساش اومد این که جده جوءل تو لست او اسه خانوادگی و جد اندر جد به کار های خیر علاقه دارن تخسن ولی در اخر به رستگاری میرسن عکسا هم میزارم نگید از خودم دراوردم

Attachments

• RDR2_Arthur_Morgan_Default.jpg
    RDR2_Arthur_Morgan_Default.jpg
    97.5 KB · مشاهده: 7
  • Joel_2038_shoulder_infobox.jpg
    Joel_2038_shoulder_infobox.jpg
    266 KB · مشاهده: 8
  • Poker Face

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
متاسفانه من تا الان قسمت نشده برام این بازی رو ببینم چه برسه به اینکه بازیش کنم الان اینقدر از این مرد ارتور تعریف کردید رفتم تو گوگل سرچش کردم عکساش اومد این که جده جوءل تو لست او اسه خانوادگی و جد اندر جد به کار های خیر علاقه دارن تخسن ولی در اخر به رستگاری میرسن عکسا هم میزارم نگید از خودم دراوردم
داداش این مرد رو نباید توی گوگل سرچ کرد بلکه باید روی کنسول یا PC بشینی و تجربه کنی و سرچش کنی :D . ولی داداش توصیه من این که سعی کن اصلا بازی رو نبینی و فقط و فقط بشینی تجربه اش کنی .

• Like
Reactions: kamyy and Aperture

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
داداش این مرد رو نباید توی گوگل سرچ کرد بلکه باید روی کنسول یا PC بشینی و تجربه کنی و سرچش کنی :D . ولی داداش توصیه من این که سعی کن اصلا بازی رو نبینی و فقط و فقط بشینی تجربه اش کنی .
خب وقتی pc بازی رو نمیکشه و هاردشم جا نداره و منم برام جور نشده که کنسول نسل فعلی یا بعدی داشته باشم دیگه چه کار کنم الان همه بازیا که داستان خوب دارن رو میشینم تو چیزتیوب میبینم البته به این دلیله که دیگه حوصله بازی کردن متاسفانه ندارم حال ندارم چندین ساعت پای یه بازی بذارم البته این مورد بخصوص رو تا حالا چیزی ازش ندیده بودم حتی نمیدونستم اسمه شخصیت اصلیش چیه حالا خدا کنه جور شه یه روزی

• Sad
  • Like
Reactions: kamyy and deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خب وقتی pc بازی رو نمیکشه و هاردشم جا نداره و منم برام جور نشده که کنسول نسل فعلی یا بعدی داشته باشم دیگه چه کار کنم الان همه بازیا که داستان خوب دارن رو میشینم تو چیزتیوب میبینم البته به این دلیله که دیگه حوصله بازی کردن متاسفانه ندارم حال ندارم چندین ساعت پای یه بازی بذارم البته این مورد بخصوص رو تا حالا چیزی ازش ندیده بودم حتی نمیدونستم اسمه شخصیت اصلیش چیه حالا خدا کنه جور شه یه روزی
اینشالا جور شه

• Like

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
من از صمیم قلب دعا میکنم که حتما حتما این شاهکار رو تجربه کنی و حتی اگر RDR1 روهم تجربه نکردی حتما حتما تجربه اش کن . واقعا چیزی فراتر از یک بازی هستند این دو نسخه از کارای راکستار . انشاا... که یه کنسول نسل نهمی نصیب شما بشه و لذت ببری .

• Like

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
والا من با اون آهنگی که توی saloon میزد وقتی arthur و lenny با هم رفته بودن و مست شده بودن رو خیلی دوست دارم . آهنگش توی گوشیم سیو شده همیشه گوش میدم .

• Like

AMIRXBOX1

کاربر سایت
Jun 17, 2021
138
نام
AMIR GAMER
من گیمو کامل تجربه نکردم اما صحنه مرگ آرتور رو دیدم و خیلی بد بود و تائثیرات بدی گذاشت روم، واقعا یه قهرمان واقعیه آرتور ... با چند ساعت تجربه ای که دارم واقعا یه گیم خیلی گرافیکی و قشنگیه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر