در سال 2027 بازی Final Fantasy XXVII اینگونه میباشد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
finalfantasyxxvii-easter-515x262.jpg

همانطور که میدانید فردا بازی زیبای Deus Ex: Human Revolution' از سوی شرکت بزرگ Square-Enix منتشر میشود این شرکت بعد از خرید استودیو Eidos Montreal به ساخت سری جدید این بازی دست زد . چیزی که در این میان مهم است شهری به نام Detroit در این بازی است که گویا مردم این شهر از طرفداران پر و پا قرص سری فاینال فانتزی هستند . طبق عکس منتشر شده ای که در بالا مشاهده میکنید بار دیگر نکته سنجی و تیز بودن شرکت SE را در تبلیغاتش مشاهده میکنید . پوستر نصب شده بر روی دیوار Final Fantasy XXVII ( شماره 27 ) را نشان میدهد ؛ یعنی 16 سال بعد . در سال 2027 این عنوان برای کدام کنسول شرکت سونی منتشر میشود معلوم نیست (؟) ، ایا برای PS6 و یا نسل بعد کنسولهای ماکروسافت میتواند باشد ؟! در اصل باید به این شرکت به خاطر گزاشتن اینگونه سوپرایزهای عالی (easter egg) تبریک گفت . در حال حاظر اخرین سری منتشر شده از سوی شرکت Final Fantasy 14 میباشد ؛ ایا در سال 2027 انقدر پر انرژی و طرفدار این بازی هستیم که بتوانیم این عنوان را بازی کنیم (؟) پیش بینی ان زمان بسیار دشوار است و اینکه در اینده صنعت گیم چی میشود نیز غیر ممکن .

Source

• Like
Reactions: A-L-I

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
بابا چه خبره اسکوئر :| ؟
چند وقت پیش یه لیست دیدم از سری بازی های فاینال فانتزی . دوستان اندازه موهای سر من و شما سری داره :)
بابا اینا دیگه دمشون خیلی گرم . واسه 16 سال بعد برنامه ریزی دارن !
میگم چجوری میتونن یه بازی رو انقدر کش بدن ؟ (قصدم توهین به طرفداران نیس)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
چند وقت پیش یه لیست دیدم از سری بازی های فاینال فانتزی . دوستان اندازه موهای سر من و شما سری داره :)
ببخشيد ولی چی رو كش بدن؟
احيانا شما نمی دونيد هر شماره فاينال از لحاظ داستانی هيچ ربطی به شماره قبليش نداره؟
توهين به طرفداران هم نيست چون امثال من زندگی بدون FF رو نمی تونيم متصور شيم.
اميدوارم سال 2027 كه 38 سالم می شه زنده باشم و بتونم بازيش كنم...
==========
ريميك برای 7 هم بهتره صبر كنيم برای PS4 بدن.اينطوری بهتره.
دوست دارم با گرافيك PS4 تمام سكانس های FFVII رو دوباره با بهترين صداگذاری ببينم...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ريميك برای 7 هم بهتره صبر كنيم برای PS4 بدن.اينطوری بهتره.
دوست دارم با گرافيك PS4 تمام سكانس های FFVII رو دوباره با بهترين صداگذاری ببينم...
با گرافیک advent children ایشالا :D
اینا بازی بعدی رو بدن بیرون شماره 27 پیشکش!
yahoo_4.gif
البته من منتظر این بازی نیستم اصلا!
فاینال که ربطی به deus ex نداره ! تا الان بدون احتساب نسخه های فرعی فقط 14 تا شماره دار داشته :D 27 که سهله :D

آخرین ویرایش:

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
من تا حالا این بازیا تجربش نکردم ولی خیال مشتاقم که سبک و سیاق بازی را ببینم چه جوریه اگه میشه یکی از دوستان لطف کنه یه توضیحی در مورد سبکش بده
ممنون

(^_^)

کاربر سایت
May 1, 2009
44
نام
Black
همون طور که سهیل اشاره کرد این بازی از لحاظ خط داستانی ربطی به هم ندارن اما سوال در مورد اینکه چرا اینقدر این بازی ادامه داره به جا بود. همونطور که احتمالا میدونی ژانر RPG بر خلاف بعضی ژانر های دیگه که بر پایه ی گرافیک هستن بیشتر تمرکزش رو در بخش داستان و روایت منعکس میکنه و یکی از دلایل ادامه داشتن سری FF و همچنین پرطرفدار بودنش همین داستان پردازی و طراحی کارکتر فوق العاده بالای اونه که از نسل ها پیش تا به این نسل همچنان طرفداران خودش رو حفظ کرده.
سلام
من تا حالا این بازیا تجربش نکردم ولی خیال مشتاقم که سبک و سیاق بازی را ببینم چه جوریه اگه میشه یکی از دوستان لطف کنه یه توضیحی در مورد سبکش بده
ممنون
در مورد سبکش که فکر کنم کمی بالا توضیح دادم اما اگه بخوام ساده تر بیان کنم اگر دوست داری هر لحظه ی بازی با کارکتر های اون همزاد پنداری رو تجربه کنی و از دنیای خودت بیای بیرون و دنیای فانتازی و پر از هیجان رو تجربه کنی حتما امتحانش کن! با غم ها و شادی های کارکتر ها غمگین و خوشحال میشی. I Promise
27 و بیخیال ..... یه Remake از 7 هفت بدن تا ما خودمون و تا سال 2027 باهاش خفه کنیم:d
فکر کنم برای این یکی باید بیشتر از 2027 منتظر باشی.. من و ماکان که به پاش پیر شدیم و البته ماکان هم یه بار بخاطرش بن شد :d

• Like
Reactions: TOP Game

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,739
نام
وحید
به نظرم اگه سبکش از jrpg به rpg تغییر کنه یکی از بینظیرترین عنوان های تاریخ میشه البته الان هم هست ولی بینظیر تر میشه

(^_^)

کاربر سایت
May 1, 2009
44
نام
Black
به نظرم اگه سبکش از jrpg به rpg تغییر کنه یکی از بینظیرترین عنوان های تاریخ میشه البته الان هم هست ولی بینظیر تر میشه
هر بازی یه سری طرفدارانی داره و یه Base و ژانری داره که طرفدارانش بر پایه ی اون ژانر خیلی وقتا ازش توقع دارن و FF هم همینطوره. اگه بازی RPG بشه یا حتی Action RPG هم بشه باز هم فوق العاده زیباست اما شاید دیگه نشه اسمش رو FF گذاشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر