در روز انتشار Syberia III نسخه دوم را به رایگان دریافت کنید

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,144
161006_syberia_1.jpg

تنها یک هفته تا انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی های امسال یعنی Syberia 3 فرصت باقیست و سوپرایزی دیگر از طرف استدیو Microïds برای طرفداران! پس از قرار گرفتن نسخه دوم بازی در لیست بازی های On the House پلتفرم Origin، اینبار نوبت به دریافت رایگان آن بر روی استیم می باشد.
در حال حاضر دارندگان پلتفرم رایانه های شخصی با داشتن حساب کاربری در سایت استیم، میتوانند با مراجعه به سایت سازنده فرانسوی این عنوان (Microïds Studios) و پر کردن فرم اطلاعات، در روز انتشار نسخه سوم، کد استیم خود را دریافت کنند.
لازم به ذکر است که این فرصت برای تمامی بازیکنان فراهم هست و تنها مختصر به پیش خریدکنندگان نسخه سوم نمی باشد. هم اکنون با مراجعه به لینک زیر می توانید نسبت به دریافت کد استیم خود اقدام فرمایید.

Syberia 2 Event

عنوان Syberia III در تاریخ بیستم ماه میلادی جاری در اروپا و 25ام در آمریکای شمالی برای پلتفرم های XBOX One, PS4 و PC عرضه خواهد شد.
 
آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
493
نام
مسعود
تا حالا بازیش نکرده بودم ولی به لطف سخاوت سازنده هاش و این حرکت قشنگی که زدن قسمت دومش رو بازی میکنم و قسمت سومش رو هم تو تخفیفات می خرم.
 
  • Like
Reactions: paradaimix

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
276
تا حالا بازیش نکرده بودم ولی به لطف سخاوت سازنده هاش و این حرکت قشنگی که زدن قسمت دومش رو بازی میکنم و قسمت سومش رو هم تو تخفیفات می خرم.

اگه از قسمت اول شروع نکنی هیچ لطفی نداره که بخواهی از قسمت دوم بازی رو شروع کنی. سایبریا 1 از نسخه دومش هم زیباتر بود. سعی کن نسخه فارسی شرکت رگا رو پیدا کنی دانلود کنی.
 
  • Like
Reactions: masoud101

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر