در دومين گردهمايي بازي كده در انتظار شما هستيم ...

aradax

کاربر سایت
Dec 6, 2005
2
سايت اينترنتي بازي کده تقديم مي کند :
سايت بازي کده مفتخر است به مناسب دومين تولد سايت و تيم اينترنتي بازي کده دومين همايش رسمي خود را برگزار کند . اين همايش در روز پنجشنبه لغايت ۲۴ آذر ۱۳۸۴ برگزار مي شود . با توجه به اينکه تولد بازي کده ۲۶ آذر مي باشد تصميم گرفتيم بنا به دليل نوع مخطبان سايت که اکثر آنان را جوانان و نوجوانان تشکيل مي دهند و بدليل موقعيت زماني تحصيلي آنان اين همايش را در روز ۲۴ آذر برگزار کنيم . اين همايش کمي متفاوت تر از همايش هاي قبلي خواهد بود . اين همايش در فرهنگسراي قانون واقع در شهرک غرب برگزار خواهد شد که آدرس و نشاني آن در ادامه آمده است . ظرفيت اين همايش ۱۸۰ نفر خواهد بود که در صورت استقبال بيشتر اين ظرفيت تا ۲۴۰ نفر افزايش خواهد يافت . اعم برنامه هاي بازي کده در اين همايش بدليل محرمانه بودن آنها بصورت جزيي معرفي مي گردد . رونمايي چهارمين شماره مجله بازي کده بهمراه چندين سورپرايز بزرگ قسمتي از برنامه هاي بازي کده در اين همايش خواهد بود . از تمامي دوستداران بازي کده دعوت مي شود با حضور گرم خود در اين همايش مجددا نيز مانند گذشته بازي کده را سربلند کنند . از تمامي دوستداران و عزيزاني که قصد دارند در اين برنامه شرکت کنند تقاضا مي شود تا پدران و مادران گرامي خود را براي شرکت در اين برنامه دعوت کنند . دوستداراني که در اين برنامه حضور بهم رسانند از امتيازات خاصي در آينده برخوردار خواهند شد .

دوستان عزيز بازي کده اي مي توانند براي رزرو جا و مشخص کردن تعداد همراهان خود با شماره تلفن هاي ۲۲۳۶۸۵۷۵ و ۲۲۰۹۶۸۹۲ در بين ساعات اداري ( ۱۰ صبح الي ۹ شب ) تماس حاصل فرمايند . همچنين علاقمندان مي توانند با ذکر يک نام به عنوان نماينده و تعداد شرکت کنندگان از طريق ارسال SMS به شماره ۰۹۱۲۳۸۷۷۲۵۳ در اين همايش ثبت نام کنند .

الويت شرکت براي افرادي خواهد بود که زودتر نسبت به ثبت نام و تکميل نفر اقدام کرده باشند . حداکثر زمان ثبت نام و رزرو تا تاريخ ۲۳ آذر ماه خواهد بود . ساعات برنامه از ساعات ۱۶ الي ۱۸ بعد ازظهر خواهد بود . برنامه راس ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد .

آدرس فرهنگسرا : شهرک غرب ( قدس ) ، خيابان خوردين ( انقلاب ) ، خيابان ايران زمين شمالي ، فرهنگسراي قانون ( ابن سينا )
و يا
شهرک غرب ، فاز يک ، خيابان ايران زمين شمالي ، فرهنگسراي قانون ( ابن سينا )
mapsmall.jpg


وعده ديدار عاشقان ۲۴ آذر ، فرهنگسراي قانون
يا حق ، مديريت سايت

---------------------------------------------

با تشكر از شما بخاطر حمايت از اين برنامه و به اميد اينكه با حمايت شما قادر به برگزاري برنامه هاي آينده نيز باشيم . بازي سنتري هاي عزيز منتظرتان هستيم . براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد .

http://www.bazikade.com/page.php?code=26

---------------------------------------------
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر