در دوران قرنطینه چی بازی کنیم؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
در این دوران که خونه نشین شدیم و ممکنه بازی کم بیارید به نظرتون چه بازی هایی هست که بخواید معرفی کنید که ممکنه فراموش شده باشن یا به ذهن خیلی ها نرسه.
بازی های جدید PC که کرک نمی شن یا خیلی کند در حال کرک شدن هستن و بازی های کنسولی هم که بی نهایت گرون شدن پیشنهاد شما چی هست؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به عنوان اولین پیشنهاد خودم DLC METRO SAM STORY با DLC CONTROL FOUNDATION پیشنهاد می کنم جفتشون از نسخه ی اصلی بازی به مراتب بهتر هستن مخصوصا SAM STORY

پیشنهاد بعدیم استفاده از شبیه سازها روی PC هست اگر خیلی گرافیک های قدیمی براتون جذاب نیست شبیه ساز
CEMU-YUZU-PS3 شبیه سازهای خوبی هستن گرافیک خوبی هم ارائه می دن.
ZELDA BREATH
BAYONETTA 2
SPLATOON
MARIO ODDYSSEY
ZELDA LINK
بازی های خیلی خوبی هستن عالی هم اجرا می شن. شبیه ساز PS3 هم چندان جالب اجرا نمی کنه اما قابل بازی هست.

• Like
Reactions: TeTration

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سری بازی های darksiders که تقریبا روی همه ی کنسول ها عرضه شده.
بازی spider man shattered dimensions که چند وقت پیش دوباره تمومش کردم و خیلی حال داد . البته روی ps3 و xbox360 و pc عرضه شده.
و البته doom هم توصیه میشه . فعلا اینا اگر دوستان تجربه نکردن.
اگر سوییچ دارین لوییجی و astral chain بازی های خوبی هستن. و برای ایندی باز ها هم dead cells و hotline miami بسیار اعتیاد اور هستن.

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
به عنوان اولین پیشنهاد خودم DLC METRO SAM STORY با DLC CONTROL FOUNDATION پیشنهاد می کنم جفتشون از نسخه ی اصلی بازی به مراتب بهتر هستن مخصوصا SAM STORY.
دی‌ال‌سی اول مربوط به بازی metro exodus میشه؟ کرک شده؟
یه سوال دیگه چرا dlss توی بازی مترو مثل کنترل عالی درنیومده؟ تصویرم تار میشه وقتی روشنش میکنم. حالا درسته ورژن dlss1 هست ولی دیگه تصویر خیلی بی کیفیت میشه روشنش میکنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s.1 and rahyarpaul

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
BloodRayne نسخه یکش مال سال 2002 و نسخه دومش هم 2004، البته نسخه یکش خیلی بهتره
یه امتحانی بزنید تو این سبک خون آشامی بازیه خوبیه. فکر کنم خیلیا این بازیو نمیشناسن.
نسخه اولو حتما روی 30 فریم لاک کنید اگه روی 60 بذاریدش انگار بازی رو روی دور تند گذاشتی! (البته اجرای نسخه اول روی وین 10 و رزولوشن 4k یکم دنگ و فنگ داره کسی خواست بگه راهنماییش کنم)
138775

Spider-Man نسخه دو (2004) و سه ـش (2007) که اکتیویژن منتشرشون کرده، تا حد خیلی زیادی شبیه به همین اسپایدرمنی هستن که برای PS4 منتشر شده (مخصوصا نسخه سوم). این دو تا بازیم خیلی به باد فراموشی سپرده شدن!
اینم نمونه گیم پلی نسخه سوم قبل دانلودش چک کنید:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دی‌ال‌سی اول مربوط به بازی metro exodus میشه؟ کرک شده؟
یه سوال دیگه چرا dlss توی بازی مترو مثل کنترل عالی درنیومده؟ تصویرم تار میشه وقتی روشنش میکنم. حالا درسته ورژن dlss1 هست ولی دیگه تصویر خیلی بی کیفیت میشه روشنش میکنی.

نه این تازه اومده منم اشتراکی رفتم
چون باید براش زمان بذارن که نذاشتن البته روی 1080p که اصلا روشن نمی شه بالاتر از 1080 هم که اصلا فریم نمی ده پس اصلا به کارم نمیاد.
sam سنگین ترین بازی هست که اجرا می کنید برای من تا 40 فریم هم بازی پایین اومد تا امروز ندیده بودم 1080p بازی باشه 2080ti اینقدرا بی ارزش کنه:D تازه برای بوستش تا 2000 هم می ره یعنی 500 تا بالای دیفالتش
البته گرافیک با گیم پلیش بسیار بهتر از نسخه اصلی هست گیم پلیش با محیط هاش دقیقا همون مترویی هست که سال ها انتظارش رو داشتیم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
BloodRayne نسخه یکش مال سال 2002 و نسخه دومش هم 2004، البته نسخه یکش خیلی بهتره
یه امتحانی بزنید تو این سبک خون آشامی بازیه خوبیه. فکر کنم خیلیا این بازیو نمیشناسن.
نسخه اولو حتما روی 30 فریم لاک کنید اگه روی 60 بذاریدش انگار بازی رو روی دور تند گذاشتی! (البته اجرای نسخه اول روی وین 10 و رزولوشن 4k یکم دنگ و فنگ داره کسی خواست بگه راهنماییش کنم)
View attachment 138775

Spider-Man نسخه دو (2004) و سه ـش (2007) که اکتیویژن منتشرشون کرده، تا حد خیلی زیادی شبیه به همین اسپایدرمنی هستن که برای PS4 منتشر شده (مخصوصا نسخه سوم). این دو تا بازیم خیلی به باد فراموشی سپرده شدن!
اینم نمونه گیم پلی نسخه سوم قبل دانلودش چک کنید:
با شبیه ساز دلفین برید 60 فریم هم می شه بی مشکل رفتش یادش بخیر چه دورانی بود.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
اگر اهل بازی های استراتژی هستین و
سیستمتون potato هست : rome total war
سیستمتون قدیمیه : shogun 2 total war
سیستمتون معمولیه : attila total war
سیستمتون خوبه : three kingdoms total war
خوبی سری توتال وار اینه که گیم پلی ش عملا تمومی نداره و میتونید دوباره و دوباره با کلن های متفاوت بازی رو انجام بدید

اگر هم کلاسیک باز هستید شبیه ساز های کنسول های قدیمی رو بریزید و حالشو ببرید

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
Alien Breed Trilogy پیشنهاد می کنم.اونایی که باید بشناسنش میشناسنش.برای اونایی که نمی شناسن فقط میگم که خوبه.قدیمیه،فضایه،علمیه و تخیلیه و اینکه داستان و اتمسفر جذابی داره.

اما خودم موندم چی بازی کنم.بعد ori , blasphemous افسردگی گرفتم.

• Like
Reactions: New Shredder

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بشینید عین من از اول دو(+1) گانه Half-Life رو از اول بزنید و به این که نمیتونیم احتمالا هیچ وقت Alyx رو بازی کنیم فکر کنید :(

سه‌گانه دانگانرونپا هم پیشنهاد میشه، از ای قرنطینه ای فرصت بهتر واسه آشنا شدن با دنیای قشنگ ویژوال ناول ها پیدا نمیشه :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگر اهل بازی های استراتژی هستین و
سیستمتون potato هست : rome total war
سیستمتون قدیمیه : shogun 2 total war
سیستمتون معمولیه : attila total war
سیستمتون خوبه : three kingdoms total war
خوبی سری توتال وار اینه که گیم پلی ش عملا تمومی نداره و میتونید دوباره و دوباره با کلن های متفاوت بازی رو انجام بدید

اگر هم کلاسیک باز هستید شبیه ساز های کنسول های قدیمی رو بریزید و حالشو ببرید
ددبای دیلایت بهشون پیشنهاد بده حال کنن

Attachments

• IMG_20200129_115049.jpg
    IMG_20200129_115049.jpg
    698.8 KB · مشاهده: 17

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر