در دست ساخت بودن Mafia 2 تایید شد.(به همراه عکس)

farzadlion

کاربر سایت
2K Games امروز اعلام کرد که بازی Mafia 2 برای کنسول های Xbox 360 و PS3 و همچنین PC در دست ساخت است

یک بار دیگر استودیوی Illusion Softworks توسعه و ساخت این بازی را بر عهده دارد ... به گفته ی 2k Games زمان انتشار Mafia 2 در آینده اعلام خواهد شد ..

Christoph Hartmann رئیس 2k در ارتباط با این خبر می گوید :
نسخه ی اولیه ی مافیا یک موفقیت بزرگ بود ما بسیار هیجان زده ایم که از قدرت تکنولوژی کنسول های نسل بعد برای ساختن یک تجربه ی جدید بهره گرفته ایم ضمن اینکه این بازی شامل عناصری است که طرفدارن نسخه ی اولیه ی مافیا را مجذوب خود کرده بود

وی در ادامه گفت " فاکتور متحیر کننده ی Mafia 2 بدون شک کیفیت گرافیک و اکشنی است که شما تنها انتظار دیدن آن در فیلم های هالیودی را دارید"

عکس هایی که از این بازی منتشر شده

ss_preview_02_x.jpg.jpg

ss_preview_03_x.jpg.jpg

ss_preview_04_x.jpg.jpg

ss_preview_05_x.jpg.jpg

ss_preview_01_x.jpg.jpg

آخرین ویرایش:
خیلی جالب میشه اگه بازی مدل فلش بک باشه...یه بار دیگه بازی کردن با تامی!به خواب هم نمیدیدم!
البته،یه شروع جدید....میتونه جذابتر باشه...شاید بهتر باشه اسطوره مافیا 1 رو دستکاری نکنن...

من بعید میدونم بازی مربوط به تامی باشه .
من فکر میکنم مربوط به خانواده مقابل دن سالیری باشه . اسم اون خانواده رو یادم نیست . شایدم مربوط به یک دیگه از اعضای خانواده دن سالیری باشه , مثلا سم .
Mafia 1 وقایعش در فواصل 1930 تا 1938 بود در حالی که شماره ی دوم وقایعش مربوط میشه به اوخر دهه ی 40 و اوایل دهه ی 50 که بین این دو حداقل 10 سال فاصله ی زمانی وجود داره

ولی با توجه به واقعیت بالا شاید هم یه ادامه برای خانواده دن سالیری هست و اینکه دنبال تامی بگردند و بکشنش . شایدم به ادامه زندگی تامی بعد از mafia 1 .

آخرین ویرایش:
من بعید میدونم بازی مربوط به تامی باشه .
mafia1 در سالهايه 1940 تا 1955 اتفاق افتاد و گفته شده اين شماره بينه سالهايه 1940 1950 هست . من فکر میکنم مربوط به خانواده مقابل دن سالیری باشه . اسم اون خانواده رو یادم نیست . شایدم مربوط به یک دیگه از اعضای خانواده دن سالیری باشه , مثلا سم .
داداش سم که مرد خونوادم نداشت!

سلام . :love:

واقعاً تركيدم ... خبر منفجر كننده اي بود . البته تجربه نشون داده كه هر چيزي كه ادامه پيدا ميكنه مثل نسخه ي اولش نميشه و حتي يكي از صاحب نظران در اين باره ميگه ساختن يك ادامه براي يك كار خوب خيانت به دوستداران اونه چون به اونها اجازه ي حفظ خاطراتشون با اون اثرو نميده .
اما در كل ما همگي دوست داريم خاطرات رويايي و لحظات شيرين بخشي از زندگيمون رو كه با مافيا گذرونديم دوباره تكرار بشه و خدا كنه كه همين طور باشه و چيزي شبيه به IGI يا MaxPayne و ... نشه .
يادمه اون اوايل بازي به قدري قوي و ريزبينانه و زيبا ساخته شده بود كه انتشارش تو ايتاليا ( بهشت مافيا ) ممنوع شده بود . اين موضوع قدرت و تاثير گذاري بازي رو ميرسونه .
تو نسخه ي اول بازي همه چيز عالي بود ، از گرافيك گرفته تا گيم پلي و داستان و شخصيت پردازي و روند پيشروي داستان و ... خلاصه يه اسطوره و به نظر من تكرار نشدني .
نظر من اينكه در اين نسخه هم اگه بازي گرافيك خوبي نداشته باشه يا حتي گرافيكي در سطح نسخه ي اولش داشته باشه مهم نيست مهم داستان بازيه كه آدمو مسخ و مبهوط روابط پيچيده و قدرت نمايي هاي يك خانواده ي مافيايي ميكنه .
در ضمن با توجه به گذشته ي بازي ، اين نسخه پتانسيل بسيار زيادي براي ايجاد يك داستان خوب و در حد عالي رو داره و چيزي كم نداره كه بخواد تازه خلق كنه چون همه بازي بازان حال و هواي MAFIA رو ميشناسن و كافيه داستان پرداز يك بستر خوب براي ادامه داستان يا ايجاد يك داستان جديد ايجا كنه كه فكر ميكنم كار آسوني باشه. مهم نسخه اولش بود كه بسيار در اين زمينه موفق بود پس اگر سازندگان به فكر يك انقلاب در بازي نيفتاده باشن كارشون خياي آسون تر از نسخه ي اوله .

راستي هنوز تاريخ انتشارش مشخص نيست ؟ كسي حدسي هم نزده ؟؟؟ يا مثلاً سيستم مورد نياز و ...

سلام . :love:

واقعاً تركيدم ... خبر منفجر كننده اي بود . البته تجربه نشون داده كه هر چيزي كه ادامه پيدا ميكنه مثل نسخه ي اولش نميشه و حتي يكي از صاحب نظران در اين باره ميگه ساختن يك ادامه براي يك كار خوب خيانت به دوستداران اونه چون به اونها اجازه ي حفظ خاطراتشون با اون اثرو نميده .
اما در كل ما همگي دوست داريم خاطرات رويايي و لحظات شيرين بخشي از زندگيمون رو كه با مافيا گذرونديم دوباره تكرار بشه و خدا كنه كه همين طور باشه و چيزي شبيه به IGI يا MaxPayne و ... نشه .
يادمه اون اوايل بازي به قدري قوي و ريزبينانه و زيبا ساخته شده بود كه انتشارش تو ايتاليا ( بهشت مافيا ) ممنوع شده بود . اين موضوع قدرت و تاثير گذاري بازي رو ميرسونه .
تو نسخه ي اول بازي همه چيز عالي بود ، از گرافيك گرفته تا گيم پلي و داستان و شخصيت پردازي و روند پيشروي داستان و ... خلاصه يه اسطوره و به نظر من تكرار نشدني .
نظر من اينكه در اين نسخه هم اگه بازي گرافيك خوبي نداشته باشه يا حتي گرافيكي در سطح نسخه ي اولش داشته باشه مهم نيست مهم داستان بازيه كه آدمو مسخ و مبهوط روابط پيچيده و قدرت نمايي هاي يك خانواده ي مافيايي ميكنه .
در ضمن با توجه به گذشته ي بازي ، اين نسخه پتانسيل بسيار زيادي براي ايجاد يك داستان خوب و در حد عالي رو داره و چيزي كم نداره كه بخواد تازه خلق كنه چون همه بازي بازان حال و هواي MAFIA رو ميشناسن و كافيه داستان پرداز يك بستر خوب براي ادامه داستان يا ايجاد يك داستان جديد ايجا كنه كه فكر ميكنم كار آسوني باشه. مهم نسخه اولش بود كه بسيار در اين زمينه موفق بود پس اگر سازندگان به فكر يك انقلاب در بازي نيفتاده باشن كارشون خياي آسون تر از نسخه ي اوله .

راستي هنوز تاريخ انتشارش مشخص نيست ؟ كسي حدسي هم نزده ؟؟؟ يا مثلاً سيستم مورد نياز و ...
fekr konam avakhere 2007 ya avayele 2008

بابا کلا شوتر چه TPS چه FPS بین پیسی و کنسولش اونقدر تفاوت هست که حتی اگه گرافیکی که رو پیسی بگیری تا حدود زیادی کمتر باشه بازم پیسی مرجحه!کنسول فقط فوتبال و Fight و اینا!

فک میکنم GEARS of WAR رو کنسول X360 ثابت کرد که تفاوت یه TPS در کنسول و PC به حداقل رسیده و تقریبا اصلا محسوس نیست ;)
HALO 3 و خیلی بازیهای FPS دیگه که به زودی واسه X360 ریلیز میشن و بازی هایی مثل BioShock که واسه X360 ریلیز شدن و اینو ثابت کردن (تفاوت حداقلی بین یک بازی FPS در کنسول و X360) همین مسئله رو در سبک FPS ثابت میکنن .

فک میکنم GEARS of WAR رو کنسول X360 ثابت کرد که تفاوت یه TPS در کنسول و PC به حداقل رسیده و تقریبا اصلا محسوس نیست
اینجا جاش نیست ولی خوب هیچ چیزی به انداره ماوس و کیبورد سازگار با شوتر نیست،نشونه گیری با آنالوگ یا بعضا Auto Aim رو واقعا میشه با ماوس مقایسه کرد؟!

من از روي graghic گفتم چون معلومه که بيشتر کارها روش شده
از این 5 تا چهار تاش که معلومه هیچ ربطی از نظر گرافیک به بازی نداره بیشتر شبیه Art Work هستش.ولی خوب احتمالش میره که زود عرضه شه چون وقتی الان اعلام شده دلیلی نداره که الان ساختش شرو شده باشه.

اینجا جاش نیست ولی خوب هیچ چیزی به انداره ماوس و کیبورد سازگار با شوتر نیست،نشونه گیری با آنالوگ یا بعضا Auto Aim رو واقعا میشه با ماوس مقایسه کرد؟!

مطمئنا نشونه گیری با ماوس راحت تر و بهتر هست اما اینجورم نیست که با نشونه گیری انالوگ قابل مقایسه نباشه البته منظورم فقط انالوگ کنترلر X360 هست نه انالوگ کنترلر هیچ کنسول دیگه ای !
اگه یکم منصفانه تر قضاوت کنید فک نکنم این قدر تفاوت بین نشونه گیری با ماوس و نشونه گیری با انالوگ کنترلر X360 ببینید .
نمیدونم والا. شاید تجربه ی انجام یه بازی FPS OR TPS رو با کنترلر X360 نداشتید تا به حال و با دسته های PS2 OR PS3 OR G.C شوتر بازی کردید که در این صورت حق با شماست ;)

البته من باز هم ميگم قابل مقايسه نيست
کنترل با موس توی شوتر ها علاوه بر دقت هيجان ديگری رو هم ميده که انالوگ نميده!
فرقی نميکنه ، مهم اينکه کلاً هدف گيری با کنترلر ها تحت هيچ شرايطی قابل مقايسه با موس نيست!

نه با X360 بازی نکردم ولی با هر آنالوگ دیگه ای از جمله Xbox بازی کردم(که دسته ش خیلی شبیهه)و بازم ماوس رو با اختلاف زیاد ترجیح میدم!mp رو هم با آنالوگ Gc تموم کردم ولی بازم میگم ماوس بهتره!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or