در دست ساخت بودن Mafia 2 تایید شد.(به همراه عکس)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
2K Games امروز اعلام کرد که بازی Mafia 2 برای کنسول های Xbox 360 و PS3 و همچنین PC در دست ساخت است

یک بار دیگر استودیوی Illusion Softworks توسعه و ساخت این بازی را بر عهده دارد ... به گفته ی 2k Games زمان انتشار Mafia 2 در آینده اعلام خواهد شد ..

Christoph Hartmann رئیس 2k در ارتباط با این خبر می گوید :
نسخه ی اولیه ی مافیا یک موفقیت بزرگ بود ما بسیار هیجان زده ایم که از قدرت تکنولوژی کنسول های نسل بعد برای ساختن یک تجربه ی جدید بهره گرفته ایم ضمن اینکه این بازی شامل عناصری است که طرفدارن نسخه ی اولیه ی مافیا را مجذوب خود کرده بود

وی در ادامه گفت " فاکتور متحیر کننده ی Mafia 2 بدون شک کیفیت گرافیک و اکشنی است که شما تنها انتظار دیدن آن در فیلم های هالیودی را دارید"

عکس هایی که از این بازی منتشر شده

ss_preview_02_x.jpg.jpg

ss_preview_03_x.jpg.jpg

ss_preview_04_x.jpg.jpg

ss_preview_05_x.jpg.jpg

ss_preview_01_x.jpg.jpg

آخرین ویرایش:

rezatotti

کاربر سایت
Jun 17, 2006
6
پ.ن : اگه Ralph نباشه من بازی نمیکنم :) ( زنده موند دیگه .. هائووون !؟ یادم نیست خو! ) اون یارو اسلحه فروشه هم وینچنزو بود دیگه ؟ :biggrin1:

نه Ralph هم متاسفانه:( تو قسمت قبل كشته شد اون يكي دوستشون هم كه با سالياري بود توسط توماس كشته شد. خود تام هم كه سالياري كشتش. فقط اين سالياري زنده موند.:evil:
كه البته اين خاصيت مافيا واقعي كه همه اونايي كه خيانت كنند زنده نمي مونن.
خدا كنه هر چه زودتر يه چيزايي از داستان بازي رو اعلام كنن.

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
نه Ralph هم متاسفانه:( تو قسمت قبل كشته شد اون يكي دوستشون هم كه با سالياري بود توسط توماس كشته شد. خود تام هم كه سالياري كشتش. فقط اين سالياري زنده موند.:evil:
كه البته اين خاصيت مافيا واقعي كه همه اونايي كه خيانت كنند زنده نمي مونن.
خدا كنه هر چه زودتر يه چيزايي از داستان بازي رو اعلام كنن.

اشتباه میکنی دوست عزیز ralphy همون تعمیرکاره بود که لکنت داشت اخرش هم نمرد دلیلی نداشت که بمیره .حالا چه گیری دادین به یکش این که یه داستان دیگس

rezatotti

کاربر سایت
Jun 17, 2006
6
اشتباه میکنی دوست عزیز ralphy همون تعمیرکاره بود که لکنت داشت اخرش هم نمرد دلیلی نداشت که بمیره .حالا چه گیری دادین به یکش این که یه داستان دیگس
راست ميگي رالف همون تعميركار زير پل بود كه تو يكي از ماموريت ها بايد ماشين مسابقه رو ميبردي براش بدون اينكه خش پيدا بكنه تا اونو دستكاري كنه.
بعدش هم كه اون ماموريت كذايي مسابقه رانندگي بود كه خيلي سخت بود ولي خدا رو شكر ردش كردم. بعضيا فقط تو اين مسابقه موندن و ديگه نتونستن بازي رو ادامه بدن.
من رالف رو با پالي اشتباه گرفتم.;)

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
رالفي كه دستگير شد آخره بازي مگه نديدي تام گفت تمام خانواده ساليري رو دستگير كردند ولي سالي موفق به فرار شد خيلي عجيبه احتمال زيادي ميره كه ساليري تو اين قسمت باشه ولي داستان متفاوته.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
راست ميگي رالف همون تعميركار زير پل بود كه تو يكي از ماموريت ها بايد ماشين مسابقه رو ميبردي براش بدون اينكه خش پيدا بكنه تا اونو دستكاري كنه.
رالف پشت Salieri Bar بود،اونی که زیر پلبود Lucas Bertone بوده.
به نظر نمیاد که داستان این سری خیلی ربط داشته باشه به نسخه قبل،در مورد رالف و وینچنزو و بقیه هم اشاره مستقیمی نشد ولی خوب احتمالا رفتنشون،سلیری هم احتمالا خودش مرده چون وقتی تامی جوون بود اون پاش لب گور بود چه برسه به وقتی که تامی پیر شده!احتمالا عقبه ش بودن که اومدن سراغ تامی!

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
mafia1 در سالهايه 1940 تا 1955 اتفاق افتاد و گفته شده
اين شماره بينه سالهايه 1940 1950 هست پس بنا بر اين احتماله اينکه با سلیری و حتي تام برخورد کنيم زياده

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
mafia1 در سالهايه 1940 تا 1955 اتفاق افتاد و گفته شده
اين شماره بينه سالهايه 1940 1950 هست پس بنا بر اين احتماله اينکه با سلیری و حتي تام برخورد کنيم زياده

البته دوست من اصلا اینطوری نیست که شما میگی ;)

Mafia 1 وقایعش در فواصل 1930 تا 1938 بود در حالی که شماره ی دوم وقایعش مربوط میشه به اوخر دهه ی 40 و اوایل دهه ی 50 که بین این دو حداقل 10 سال فاصله ی زمانی وجود داره

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
تام تو چند ساله بود? احتمالا 35 40ساله و آخرش که مرد حدود 60 ساله بنا بر اين در طوله اين بازي در قيده حيات است قبل از اينکه به دستوره سلیری کشته شه

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
تام تو چند ساله بود? احتمالا 35 40ساله و آخرش که مرد حدود 60 ساله بنا بر اين در طوله اين بازي در قيده حيات است قبل از اينکه به دستوره سلیری کشته شه

در اینکه تام انجلو در فواصل زمانی که وقایع Mafia 2 اتفاق میافته در قید حیاته هیچ شکی نیست چون تام انجلو در سال 1960 توسط افراد منسوب به سالیری ترور میشه ...
اما با توجه به اینکه در زمینه ی داستان بازی هنوز هیچ جزییاتی گفته نشده اصلا مشخص نیست که آیا بین داستان Mafia 1 و Mafia 2 ازتباطی وجود داره یا خیر

آخرین ویرایش:

rezatotti

کاربر سایت
Jun 17, 2006
6
به نظر من اگر ارتباط داشته باشند به داستان بازي كمك مي كنه.البته بعيده چون توماس كه همه چيز رو به پليس گفت و بعدش مي خواست فقط يه زندگي راحت داشته باشه .طبييعي هم بود چون يه راننده تاكسي رو چه به اين كارا:laughing:
فكر نكنم دوباره بخواد تو گروهاي مافيايي بره
شايد هم بازم مثل نسخه اول بازي روند فلش بك رو طي بكنه. مثلاً بخواد براي دخترش يا يكي ديگه داستان هاي ناگفته اي رو كه با سالياري داشته تعريف كنه. تو قسمت قبل هم ما تو اين فلش بك كه براي مامور پليس توضيح مي داد بازي مي كرديم.
واقعا هر چي فكر مي كنم فقط در مورد داستان مافيا ميشه گفت محشر بود و تو هيچ بازي ديگه اي گير نمي ياد.
فقط دعا مي كنم داستان مافيا 2 هم همينجوري باشه

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
سلام
من امروز این تاپیکو دیدم. خیلی به روزم دیگه! تو این 5 سال اخیر با شنیدن خبر ساختن
هیچ بازی به این اندازه خوشحال نشده بودم. چه خاطراتی دارم با Mafia 1 . از اون بازیایی
بود که باهاش زندگی کردم.با تک تک مرحله هاش. چه داستانی داشت خداییش. چه گیم پلی ای!
یخورده سخت بود ولی اونقدر مجذوبش شده بودم که با اینکه اول PC گیمریم بود اون مرحله خفن
ماشین سواری رو بعد از 3 یا 4 بار retry رد کردم. عجیب بازی ای بود. خیلی باش ارتباط برقرار کردم.
الان که کامپیم نفتیه! حسشم اینه که اینو تو pc بازی کنم. باید یه فکری وردارم براش. کنسولو چه
به Mafia .:love:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
پس بالاخره برا اینم دنباله ساختن!خاطرات خوبی دارم با قسمت اول.بخصوص اون مرحله ی اخر توی موزه و موسیقی بسیار تاثیر گذاری که حین مبارزات پخش میشد.وقایع مافیا هم همونطور که دوستمون فرمودن 1930 بود.اولش اصلا مینوشت که 1930...

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
اما با توجه به اینکه در زمینه ی داستان بازی هنوز هیچ جزییاتی گفته نشده اصلا مشخص نیست که آیا بین داستان Mafia 1 و Mafia 2 ازتباطی وجود داره یا خیر
فكر كنم ارتباطي وجود داشته باشه...(حداقل به نقل CVG
2K Games will publish Mafia 2, a sequel to the original Mafia title (that sold more than two million copies worldwide no less) that helped popularise the gangster genre.
+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر