در دست ساخت بودن Mafia 2 تایید شد.(به همراه عکس)

farzadlion

کاربر سایت
2K Games امروز اعلام کرد که بازی Mafia 2 برای کنسول های Xbox 360 و PS3 و همچنین PC در دست ساخت است

یک بار دیگر استودیوی Illusion Softworks توسعه و ساخت این بازی را بر عهده دارد ... به گفته ی 2k Games زمان انتشار Mafia 2 در آینده اعلام خواهد شد ..

Christoph Hartmann رئیس 2k در ارتباط با این خبر می گوید :
نسخه ی اولیه ی مافیا یک موفقیت بزرگ بود ما بسیار هیجان زده ایم که از قدرت تکنولوژی کنسول های نسل بعد برای ساختن یک تجربه ی جدید بهره گرفته ایم ضمن اینکه این بازی شامل عناصری است که طرفدارن نسخه ی اولیه ی مافیا را مجذوب خود کرده بود

وی در ادامه گفت " فاکتور متحیر کننده ی Mafia 2 بدون شک کیفیت گرافیک و اکشنی است که شما تنها انتظار دیدن آن در فیلم های هالیودی را دارید"

عکس هایی که از این بازی منتشر شده

ss_preview_02_x.jpg.jpg

ss_preview_03_x.jpg.jpg

ss_preview_04_x.jpg.jpg

ss_preview_05_x.jpg.jpg

ss_preview_01_x.jpg.jpg

آخرین ویرایش:
خبر خیلی خوبی بود ولی من یکم ناراحتم چون احساس میکنم به اون خوبی شماره ی 1 ش نشه و اون انتظاری که از بازی داریم براورده نشه امیدوارم بازیه خوبی از اب در بیاد!
2k هم خودش رو با بایوشاک نشون داد ببینیم این بار چی میکنه...

جریان بازی توی همون شهر Lost Heaven هست دیگه ؟؟

خیلی گرافیک خفنی داره.... :cool: فقط ای کاش نسخه های کنسولی هم به خوبی PC باشن ؛ چون Mafia 1 برعکس نسخه PC ، توی PS2 خیلی بد بود...

چرا حالا. بابا جون مادرتون وقت نداریم الان با این کنکور و دانشگاه. همه ی بازیهای خوب حالا می خواد تو همین مدت بیاد. :wallbash:

Show EA how a gangster game should be

توی عکسی که اشکان جان در صفحه قبل گذاشته اگر دقت کنید پشت یکی از اتوبوسها یه نوشته ای وجود داره به عنوان'' EMPIRE CITY TRANSPORT''
image1.jpg

که سیستم حمل و نقل انجا رو متعلق به شهر EMPIRE CITY دانسته
از این عنوان میشه نتیجه گرفت امکان داره شهری که وقایع بازی توی ان میگذره دیگه LOST HEAVEN شهر مورد نظر شماره اول بازی که اکثر نقاط ان براساس شیکاگو طراحی شده بود نباشه و با توجه به لفظ empire حداقل ممکنه ظاهر شهر بیشتر شبیه به نیویورک اواخر 1940 تا اوایل 1950 که حوادث بازی توی این بازه زمانی رخ میده طرح ریزی شده باشه .در هر صورت اینها همش یه مشت حدس و گمان و در حد اما و اگره, بهرحال چون سایر دوستان در این زمینه چیزی عنوان نکردند حیفم امد که بهش اشاره ای نکنم
**
لوگوی MAFIA 2
logo.jpg

آخرین ویرایش:
...اوه!واقعا خبر هیجان انگیزی بود...0_0
ولی...خیلی هم احساس خوشحالی نمیکنم...بعضی چیزا فقط یه بار "باید"تکرار بشن...و اگه سعی در تکرار دوبارشون بشه،لطفشون رو از دست میدن...من واقعا امیدوارم برای مــــافـــیـــا این اتفاق نیفته...^l^

من یادمه چن سال پیش سازنده های Mafia تو یه سالنی بودن وقتی رو سن اومدن همه ی حاضران در سالن فریاد زدن : دوباره دوباره ........ :)
سازنده های Mafia هم در جواب گفتن : 2 بار مزه نداره ! (یه چیزی به همین مضمون)
من از همون موقع کلا قید Mafia 2 رو زدم و دیگه هیچ وقت فک نمیکردم ساخته بشه اونم توسط خود Illusion Softworks !!

جریان بازی توی همون شهر Lost Heaven هست دیگه ؟؟

خیلی گرافیک خفنی داره.... :cool: فقط ای کاش نسخه های کنسولی هم به خوبی PC باشن ؛ چون Mafia 1 برعکس نسخه PC ، توی PS2 خیلی بد بود...

دوسته عزیز این مشکلی که میگید نسخه ps2 بهتر بود واسه اینه که
Relase این دو کنسول 2 سال با هم نفاوت داشتند
بعد از 2 سال دییگه چه انتظاری دارین شما

من از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم خدا کنه داستانش هم مثل اون قبلی خوب باشه وقشنگ شروع بشه ولی این دفعه به مافیا خیانت نکنه:) که میکنه چون چیزی وجود نداره که شخصیت بد پیروز شه امیدوارم خیلی زود بیاد:cheesygri

سلام
اولاً بگم فکر نميکنم بازی 2008 ی باشه
احتمالاً صداش دير در اومد
همينطور که تريلر هم توی gc نشون داده ميشه
به هر حال mafia modern mod رو نميدونم کدومتون بازی کرديد
اما نسخه edit شده همون مافيا 1 هست که ساختمان ها و ماشين هاش به شکل امروزی در اومدند
چند وقت پيش تو يکی از فرومای خارجی که فکر ميکنم th3zone.com بود با حجم 2.5 گيگ دانلود کردم
انقدر دنبال نسخه دارينوس 2 در شدم گشتم گير نياورم :biggrin1:

مافیا یکی از بهترین بازیهایی بود که کردم. یعنی هیچ بازی به جدی بودن و داستان پردازی عالی اون نیست. حالا دیگه مافیا 2 چی میشه؟ می ترکونه.

دوسته عزیز این مشکلی که میگید نسخه ps2 بهتر بود واسه اینه که
Relase این دو کنسول 2 سال با هم نفاوت داشتند
بعد از 2 سال دییگه چه انتظاری دارین شما
اول این که ایشون گفتن ورژن pc بهتر بود نه ps2 علتش هم برای این بود که بازی بد پورت شده بود گرافیک واقعا بد شده بود گیم پلی هم که افتضاح بود ثانیا بازی هم یک سال بعد اومد نه دو سال بعد همیشه دیر تر اومدن دلیل بر بهتر بودن نیست ثالثا Relase این دو platform نه دو کنسول. البته الان شرایط فرق میکنه و خودشون هم گفتن میخوان بر اساس ویژگی های کنسول های نسل بعد بازی رو بسازن

سلام .
امروز تریلری از این بازی منتشر شد که میتوانید از لینک زیر این تریلر را دانلود کنید ;) ( حجمش حدودا 8 MB هست ) .

دانلود تریلر

پیشنهاد میکنم حتما این تریلر را دریافت کنید :love: . واقعا فوق العاده هست :eek: .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or