در دست ساخت بودن Mafia 2 تایید شد.(به همراه عکس)

farzadlion

کاربر سایت
2K Games امروز اعلام کرد که بازی Mafia 2 برای کنسول های Xbox 360 و PS3 و همچنین PC در دست ساخت است

یک بار دیگر استودیوی Illusion Softworks توسعه و ساخت این بازی را بر عهده دارد ... به گفته ی 2k Games زمان انتشار Mafia 2 در آینده اعلام خواهد شد ..

Christoph Hartmann رئیس 2k در ارتباط با این خبر می گوید :
نسخه ی اولیه ی مافیا یک موفقیت بزرگ بود ما بسیار هیجان زده ایم که از قدرت تکنولوژی کنسول های نسل بعد برای ساختن یک تجربه ی جدید بهره گرفته ایم ضمن اینکه این بازی شامل عناصری است که طرفدارن نسخه ی اولیه ی مافیا را مجذوب خود کرده بود

وی در ادامه گفت " فاکتور متحیر کننده ی Mafia 2 بدون شک کیفیت گرافیک و اکشنی است که شما تنها انتظار دیدن آن در فیلم های هالیودی را دارید"

عکس هایی که از این بازی منتشر شده

ss_preview_02_x.jpg.jpg

ss_preview_03_x.jpg.jpg

ss_preview_04_x.jpg.jpg

ss_preview_05_x.jpg.jpg

ss_preview_01_x.jpg.jpg

آخرین ویرایش:
با اینکه واقعا از این خبر شاد شدم ولی ترسم رو هم از اینکه یکی از بهترین عناصر Mafia در قسمت دومش کمرنگ بشه هم ابراز میکنم...
واقعا هیچکدوم از ما دلمون نمیخواد که بلایی که سر DMC 2 اومد (هر چند که داستانش بد هم نبود !) سر این بازی هم بیاد...
گذشته از گرافیک قسمت اول یا صداگذاریش چیزی که باعث شد این بازی رو به GTA ترجیح بدم داستانش بود که قابل مقایسه با GTA نبود...
امیدوارم داستان و نکات اخلاقی بازی (مثل نصیحت آخر بازی Tommy به بازی کنان یا صحبتهاشون) مثل قسمت اول , توی قسمت دوم هم نقش درخشانی داشته باشه...

متشکرم...Nemesis

خوشحال کننده ترین خبری که توی این چندوقته شنیده بودم!
با توجه به اینکه بین این دو نسخه اینهمه فاصله هست احتمال دیدن شاهکاری دیگر بسیار زیاده!
Let's Go to City of Lost Heaven!

خیلی حال کردم.امیدوارم این بازی علاوه بر دارا بودن داستان عالی(مثل قسمت اولش) دارای آزادی عمل زیادی هم مثل Gta باشه که دیگه به راحتی بتونه ازش جلو بزنه به طوری که اون موقع فکر نمی کنم کسی اصلا حرفی از Gta بزنه البته Gta هم بازیه خیلی خوبیه ولی هیچوقت یه داستان درست و حسابی نداشته و همیشه بی سر و ته بوده.گرافیکش هم کاملا معلومه که از Gta بالاتره و به قول دوستان فکر نمی کنم شرکت سازنده اش اعتبار خودش رو خراب کنه.

البته آزادی عمل بالا مخل داستانه چون نویسنده بالاخره باید یه چارچوبی داشته باشه داستان بی چارچوب خیلی مزخرف میشه معمولا!

یه نکته جالبی که برای من در عکس 4 م پیش اومده اون 4 تا هواپیما هستن که در کنار هم دارن پرواز می کنن در گوشه تصویر. احتمالا این باری هواپیما هم داره
شاید هم فقط یه رژه ی هوایی باشه... :-"
پ.ن: ولی احتمالش یخوده کمه... /:)

سازندش Illusion Softworks بوده که تحت نظر Gathering Of Developers و 2K Games به فعالیت ادامه میداده...در ضمن بسیار هم کم کار بوده...نمیدونم این همه سال از کجا پول میاورده ! مهم نیست ! بیخیال !

آدرس سایت 2K Games ناشر بازی
متشکرم...Nemesis

آخرین ویرایش:
امیدوارم همون کیفیت در زمینه طراحی شخصیت که چه از لحاظ بصری و چه از لحاظ داستانی تو شماره ی یک شاهکار بود رو تو این شماره هم ببینیم .
در ضمن موسیقی فوق العاده بازی رو هم فراموش نکنید .

آخرین ویرایش:
اتفاقا Free Roaming شدن یکی از مواردیه که می‌تونه آسیب زیادی به بازی بزنه

ما همون Mafia رو می‌خوایم!
درسته Free Roaming زیادی برای مافیا اصلا خوب نیست اما اگر در حد معقولی باشه(کمی بیشتر از مافیا 1)و طوری که با داستانش هماهنگ باشه(چون داستان در مافیا مهمتره)اون موقع دیگه فکر نمی کنم ضرری داشته باشه بلکه میتونه به جذابیت بازی اضافه کنه.(البته من اصلا منظورم به اندازه ی GTA نبود چون مافیا بیشتر شبیه یه فیلمه تا یه بازی.)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or