در دست ساخت بودن Mafia 2 تایید شد.(به همراه عکس)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
2K Games امروز اعلام کرد که بازی Mafia 2 برای کنسول های Xbox 360 و PS3 و همچنین PC در دست ساخت است

یک بار دیگر استودیوی Illusion Softworks توسعه و ساخت این بازی را بر عهده دارد ... به گفته ی 2k Games زمان انتشار Mafia 2 در آینده اعلام خواهد شد ..

Christoph Hartmann رئیس 2k در ارتباط با این خبر می گوید :
نسخه ی اولیه ی مافیا یک موفقیت بزرگ بود ما بسیار هیجان زده ایم که از قدرت تکنولوژی کنسول های نسل بعد برای ساختن یک تجربه ی جدید بهره گرفته ایم ضمن اینکه این بازی شامل عناصری است که طرفدارن نسخه ی اولیه ی مافیا را مجذوب خود کرده بود

وی در ادامه گفت " فاکتور متحیر کننده ی Mafia 2 بدون شک کیفیت گرافیک و اکشنی است که شما تنها انتظار دیدن آن در فیلم های هالیودی را دارید"

عکس هایی که از این بازی منتشر شده

ss_preview_02_x.jpg.jpg

ss_preview_03_x.jpg.jpg

ss_preview_04_x.jpg.jpg

ss_preview_05_x.jpg.jpg

ss_preview_01_x.jpg.jpg

آخرین ویرایش:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
فرزاد نميدوني چه خبره خوبي بهم دادي من اولش قش كردم .دمت گرم به اين ميگن بازي gtaرو دستاشو از پشت ميبنده جلوش علف ميريزه.mafia come for revoulotion

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
گرافیکش واقعا زیباست و چیزی که خیلی من رو متحیرم کرد تصاویر شاد و رنگبندی عکس هاست .چیزی که در کمتر بازی نسله بعدی وجود داره ودر بازیهای دیگر از رنگهای شاد و زنده کمتر استفاده شده ولی در این بازی به خصوص تصویر شهر رنگبندی خارق العادست.

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
واقعا خبر خوبی بود خیلی خوشحال شدم
فقط خدا کنه اسطوره مافیا رو خراب نکن
راستی در مورد شخصیت بازی اطلاعی ندارید

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
شخصيتش خيلي شبيه تامه ولي مسلمن اون نيست snakeonlineراست ميگه در مورد گرافيك البته اينا عكسه متوجه كه هستيد و در ضمن مافيا خودش يك موتوره گرافيكيه مختص به خودش داره اسمشو نميدونم ولي صد در صد اين شماره 2 موتور
گرافيكي مافيا يك رو داره اگه دقت كني بافتها و سايه زني و كلن گرافيكه بازي خيلي شبيه مافيا 1 هستش.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
واقعا گرافیک بازیش با توجه به سبک بازی فوق العادس و به راحتی می تونه یه رقیب خیلی جدی برای Gtaiv باشه این بازی!

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
نسخه يكش كه جي تي رو خورد و اين نسخه هم بينگو.
صد در هزار اين تامي نيست چون مرد و اينكه قيافش شبيه اين نيست و در آخر بازي پير شده بود و اين جوونه احتمالا يك داستانه ديگه در همون زمانه مثله سري هاي gtaو البت خدا كنه نويسندش ديويد فيشر باشه كه بتونه شاهكاري مثله نسخه يك1 در ضمينه داستان بنويسه گرچه ديويد فيشر در mademanضعيف عمل كرد ولي mademanكجا مافيا كجا.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من بیشتر از اینکه از ساخت Mafia 2 خوشحال باشم میترسم که آبروی Mafia 1 رو نبره:((
خدا کنه روش درست و حسابی وقت بزارن چیزی که من توی GTA ندیدم داستان درست و حسابی بود ولی Mafia واقعا داستان خارق العاده ای داشت!:love:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
به نظر و با توجه به اين عكسها گرافيك بازي حتي از GTA IV هم بهتر و با كيفيت تره.
خوب منم که گفتم فوق العادس یعنی از gta بهتره و در مورد رقیب بودن هم از همه نظر گفتم نه فقط گرافیکی.
من بیشتر از اینکه از ساخت Mafia 2 خوشحال باشم میترسم که آبروی Mafia 1 رو نبره
احتمال اینکه این بازی بد در بیاد و بخواد mafia رو خراب کنه خیلی پایینه چون شرکت و تیم سازنده بازی همون نسخه قبلیه و اونا هیچ وقت نمیان اعتباری که به خاطر mafia بدست آوردن رو با یه بازی بدتر خراب کنن.

برای دیدن عکس ها در رزولوشن بالا به سایت خود بازی می تونید مراجعه کنید:
http://www.2kgames.com/mafia2/home.html

یه نکته جالبی که برای من در عکس 4 م پیش اومده اون 4 تا هواپیما هستن که در کنار هم دارن پرواز می کنن در گوشه تصویر. احتمالا این باری هواپیما هم داره.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
خواهش ميکنم در همين ابتدا شروع به مقايسش با چيزی مثل GTA IV نکنيد!
سبک بازيها فرق ميکنه تو Mafia 1 هم درسته يه جورايی ميشد شبيه سری GTA باشه اما هيچوقت ازادی عمل GTA توش وجود نداشت
نه تو شهرش ، نه تو داستان بازی ، شهر کاملاً محدود ميشد. همينطور گروهی که ما ازش پيروی ميکرديم
فکر نميکنم بازی که Flash Back ميزنه به چندين سال قبل و اون هم يه داستان درست درمون داره بشه با GTA مقايسه کرد
GTA خيلی گسترده تر هست از Mafia !
اما Mafia يه سر و گردن هرجوری حساب کنيم از GTA جلوتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر