در بازی Gears 5 مصرف دخانیات وجود نخواهد داشت

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی

آقای «راد فرگوسن» (Rod Fergusson) رئیس استودیو کوالیشن (Coalition) در مصاحبه‌ای که با سایت IGN انجام داده بصورت واضح بیان کرده است که در بازی Gears 5 هیچگونه صحنه‌ای از سیگار کشیدن و مصرف دخانیات وجود نخواهد داشت و تا زمانیکه او ریاست را برعهده داشته باشد این موضوع ادامه دارد.
طبق گزارش سایت Variety سازندگان بازی Gears 5 برای حمایت از انجمن‌های ضد مصرف دخانیات، تمام رفرنس‌ها و صحنه‌های مربوط به مصرف سیگار و تنباکو رو از بازی حذف کرده‌اند و قرار است در این بازی هیچ اشاره‌ای به سیگار و دخانیات وجود نداشته باشد. شاید کمی عجیب باشد که داخل چنین بازی‌ای که مخاطب‌ آن افراد بزرگ‌سال هستند، هیچ‌گونه دخانیاتی وجود نداشته باشد. این موضوع از آنجا شروع شد که مسئولان سازمان بشردوستانۀ Truth Initiative که در زمینۀ مبارزه با...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
هر وقت جنبه بحث پیدا کردی و تکیه بر تگ که گرفتی نکردی و اومدی درست حسابی بحث کردی نه اینکه یک چیز اشتباه بگی و بعد پافشاری روش کنی در کل اشتباهت قبول کن بعد میتونی اینجا خودت مثلا بزرگ نشون بدی که نه من چون تو تحریریه هستم حتما دارم درست میگم یا یک چیزی میدونم که بقیه نمیدونن شما باید برداشت خودت درست کنی
محسن جان بازم میگم من اصلا از تحریریه و فعالیتم هیچ حرفی نزدم
این شما هستید که هی عضو تحریریه بودنو میکشید وسط... و ب همین خاطرم روی نظر شخصی تاکید کردم تا به تحریریه سایت ربطش ندید.

هر کسی ی منطقی داره و از نظر من حرفام قابل درکه... حالا اگر ی عده مخالف این موضوعن خب این ی اتفاق طبیعییه... .

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
کلا با شما نمیشه بحثو ادامه داد... به برداشتهای بی موردت ادامه بده
ولی احترامو رعایت کن!
هر صحبتی شما بکنی دیگه هیچ ادامه‌ای نداره چون نباید با امثال شما که به زمینو زمان و حتی تحریریه سایت انتقاد بی مورد میکنید بحث کرد... بدرود .
اصلا تا حالا گرز بازی کردی؟؟
ولا تا جایی که ما میدونیم گرز بازی ای نبوده که با نشون دادن استایل سیگار کشیدن کارکترهاش بخواد اسم و رسمی بهم بزنه
یه جوری از گرز صحبت کردی من گفتم از نسل هفت کنسول اصلیت XBOX بوده و با گرز بزرگ شدی
ترول هم بلد نیستی که بگیم میخواستی ترول کنی

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اصلا تا حالا گرز بازی کردی؟؟
ولا تا جایی که ما میدونیم گرز بازی ای نبوده که با نشون دادن استایل سیگار کشیدن کارکترهاش بخواد اسم و رسمی بهم بزنه
یه جوری از گرز صحبت کردی من گفتم از نسل هفت کنسول اصلیت XBOX بوده و با گرز بزرگ شدی
ترول هم بلد نیستی که بگیم میخواستی ترول کنی
والا تا 3 تا نسخه اول خوب بود بقیه‌شو نه دیگه جذابیتی نداشت!
ترول! همه‌چی مشخصه نیازی به ترول کردن نیست.... موضوع ترول کردن هم برمیگرده بازم به نظر شخصی... که ی عده تحمل افکار و نظر‌های مختلفو ندارن... و نظر طرف رو خراب کردن ی بازی فرض میگیرن!
از نظر من گیرزآف‌وار جز یک بازی اکشن پیشروی هیچ چیز دیگه‌ای نبوده... البته گرافیکش هم خوب بوده ولی برای من اینا فاکتورهای اصلی یک بازی خوب نیستن
این از ترول...

معلومه سیگار مهم نبوده و نیست.. کاراکترای گیرز رو استایل سیگار کشیدن معروف نشدن ولی صحبت شروع سانسوره.... کلا از اولش نگرفتی داستانو مث اینکه!!!!!!
اینکه شروع یک بلاک کردن و سانسور میتونه تاثیر بسزایی تو صنعت گیم بزاره.... نمونش سانسور شدن اون صحنه‌ی دختره بدون لباس تو بازیه DEVIL MAY CRY 5 !
بنظرت اون چرا باید سانسور بشه؟ همه جای دنیا تفریح سالم حساب میشه ولی سانسور شد....!
در گذشته صحنه‌های روی تخت بازی GOD OF WAR رو یادت بیاری میفهمی که بحث سانسور ی امر طبیعی شده و تاثیرشم گذاشته/!

جدا از صحبت ما.... از نظر من حداقل از کاربرای بازیسنتر انتظار میره تا نظرهای مختلفو بپذیرن... و جنبه‌های مختلفو در یک بحث در نظر داشته باشن و حرفه‌ای برخورد کنن.

مجبور شدم در آخرین پست موضوعو روشن کنم و این بحثو خاتمه بدم.

آخرین ویرایش:

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
ترول! همه‌چی مشخصه نیازی به ترول کردن نیست.... موضوع ترول کردن هم برمیگرده بازم به نظر شخصی... که ی عده تحمل افکار و نظر‌های مختلفو ندارن... و نظر طرف رو خراب کردن ی بازی فرض میگیرن!
از نظر من گیرزآف‌وار جز یک بازی اکشن پیشروی هیچ چیز دیگه‌ای نبوده... البته گرافیکش هم خوب بوده ولی برای من اینا فاکتورهای اصلی یک بازی خوب نیستن
این از ترول...

معلومه سیگار مهم نبوده و نیست صحبت شروع سانسوره.... کلا از اولش نگرفتی داستانو مث اینکه!!!!!!
اینکه شروع یک بلاک کردن و سانسور میتونه تاثیر بسزایی تو صنعت گیم بزاره.... نمونش سانسور شدن اون صحنه‌ی دختره بدون لباس تو بازیه DEVIL MAY CRY 5 !
بنظرت اون چرا باید سانسور بشه؟ همه جای دنیا تفریح سالم حساب میشه ولی سانسور شد....! در گذشته صحنه‌های روی تخت بازی GOD OF WAR رو یادت بیاری میفهمی که بحث سانسور ی امر طبیعی شده و تاثیرشم گذاشته/!

جدا از صحبت ما.... از نظر من حداقل از کاربرای بازیسنتر انتظار میره تا نظرهای مختلفو بپذیرن... و جنبه‌های مختلفو در یک بحث در نظر داشته باشن و حرفه‌ای برخورد کنن.

به نظرت درباره گرز و چیزی جز یک اکشن پیشروی احترام میذارم چون همین نظرو درباره لست دارم
یه بازی شبیه ساز پیاده روی که وظیفه پرستاری از یک کودک رو بر عهده داری با این تفاوت که هوش مصنوعیت توی دیواره و بازی 100 ها کپی از سایر بزرگان گیمینگ و چندین فیلم مختلفه
چه خوب که توی بازیسنتر میتونیم بازی ها رو این چنین زیبا مورد بحث قرار بدیم
درباره سانسور هیچ احباری در کار نیست همین طور که توی همون DMC یک صحنه دیگه هم سانسور شد ولی اینبار فقط توی PS4 (دختری که بغل دانته هست) ولی روی سایر پلتفرم اب از اب تکون نخورد اگر اجبار و زور بالا بود باید روی تمام پلتفرم ها این اتفاق می افتاد پس فشار جای دیگه هست
چرا بازی های ژاپنی روی نینتندو سوئیچ سانسور نمیشن ولی نسخه های PS4 تماما با سانسوره؟
بله گاد صحنه های روی تخت داشت ولی این تصمیم خوده سونی بود که این صحنه ها رو حذف کنه حالا به هردلیلی که داشته ولی تصمیم با خودش بوده همون طور که تصمیم با خودش بوده که تا دلت بخواد لست2 رو متناسب با این موج جدید بسازن و از الان میشه دست و هورا و درو کردن جوایز رو با الی و دوست دخترش جشن بگیرین
هیچ اجباری در کار نیست که اگر بود الان بازی های نینتندو هم مثل تصمیم سونی دچار سانسور میشد شاید فشار باشه اما تصمیم نهایی با سازنده هست حالا یکی مثل سونی وا داده مقصرش بقیه نیستن

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به نظرت درباره گرز و چیزی جز یک اکشن پیشروی احترام میذارم چون همین نظرو درباره لست دارم
یه بازی شبیه ساز پیاده روی که وظیفه پرستاری از یک کودک رو بر عهده داری با این تفاوت که هوش مصنوعیت توی دیواره و بازی 100 ها کپی از سایر بزرگان گیمینگ و چندین فیلم مختلفه
درباره سانسور هیچ احباری در کار نیست همین طور که توی همون DMC یک صحنه دیگه هم سانسور شد ولی اینبار فقط توی PS4 (دختری که بغل دانته هست) ولی روی سایر پلتفرم اب از اب تکون نخورد اگر اجبار و زور بالا بود باید روی تمام پلتفرم ها این اتفاق می افتاد پس فشار جای دیگه هست
چرا بازی های ژاپنی روی نینتندو سوئیچ سانسور نمیشن ولی نسخه های PS4 تماما با سانسوره؟
بله گاد صحنه های روی تخت داشت ولی این تصمیم خوده سونی بود که این صحنه ها رو حذف کنه حالا به هردلیلی که داشته ولی تصمیم با خودش بوده همون طور که تصمیم با خودش بوده که تا دلت بخواد لست2 رو متناسب با این موج جدید بسازن و از الان میشه دست و هورا و درو کردن جوایز رو با الی و دوست دخترش جشن بگیرین
هیچ اجباری در کار نیست که اگر بود الان بازی های نینتندو هم مثل تصمیم سونی دچار سانسور میشد شاید فشار باشه اما تصمیم نهایی با سازنده هست حالا یکی مثل سونی وا داده مقصرش بقیه نیستن
این حرفت بحثو برد جایی که خیلی گستردست و همونطور که گفتم نظرها مختلفه برای اینکه از نظر شما ی بازیه خوب چیه از نظر من ی بازی خوب چیه....
اجباری در سانسور نیست و اتفاقا در اولین پستم در همین تاپیک این حرفو زدم
طبیعی شدن امر سانسور اتفاق بدیه و بی تفاوت بودن نسبت بهش بدتر!
فک کنم دیگه همه چیز روشنه

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
این از ترول...

معلومه سیگار مهم نبوده و نیست.. کاراکترای گیرز رو استایل سیگار کشیدن معروف نشدن ولی صحبت شروع سانسوره.... کلا از اولش نگرفتی داستانو مث اینکه!!!!!!
بنظرت اون چرا باید سانسور بشه؟ همه جای دنیا تفریح سالم حساب میشه ولی سانسور شد....!
در گذشته صحنه‌های روی تخت بازی GOD OF WAR رو یادت بیاری میفهمی که بحث سانسور ی امر طبیعی شده و تاثیرشم گذاشته/!

مشکل اینه اینجا سانسور صورت نگرفته بقیه‌ی بحثتو تو همون تاپیک DMC یا God of War ادامه بده :D

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
شاید اگر سازنده این مصاحبه رو نمی کرد اصلا کسی متوجه این موضوع نمی شد. به شخصه تمام نسخه های GEARS رو بازی کردم ولی چیزی از سیگارش یادم نمیاد که الان بخوام از عدم وجودش ناراحت بشم یا خوشحال
اما دلیلی که برای حذف سیگار بیان کرده بسیار عوام فریبانه است. به ما چه که بابات یا نزدیکانت برای چی مردن؟ تو داری بازی می سازی برای میلیون ها مخاطب حالا به خاطر تجربیات شخصی خودت میخای چیزی رو حذف کنی که از هر زاویه ای این حذف رو نگاه کنیم معنی ای به جز سانسور نخواهد داشت.
بابام در سن چهار سالگی مرده!! اوه مای گاد. بابای خیلی ها مردن. نزدیکان خیلی ها مردن. به دلایل مختلف. همه می میرن. حالا یکی سرطان ریه میگیره یکی ایست قلبی میکنه یکی هم تصادف میکنه. به ما چه ربطی داره که بابای تو چطوری مرده که حالا میخای به این دلیل دست به سانسور بزنی.
بازهم میگم. می تونست خیلی بی سر و صدا هرچیزی رو از بازی حذف کنه. ولی اینکه سانسور کنی و بیای سرتو بگیری بالا و ازش دفاع کنی، نهایت خودخواهیه و چیزیه که باید باهاش برخورد شه تا دیگه بقیه هوس نکنن با افتخار از سانسورچی بودنشون صحبت کنن.
-----
اصل موضوع هم جای بحث داره که آیا رد شدن از مرز ارزشی ها دارای بد آموزی برای فاکین تینیجرها هست یا نه.
اگر قبول کنیم که هست پس باید کل مدیا از جمله فیلم ها و سریال ها و موزیک ها و... رو سانسور کنیم تا خدای نکرده برای تینجیرها بد آموزی نشه. این بحث خیلی گستردس و جاش اینجا نیست ولی باید این تفکرات پوسیده مثل اینکه "آدم خوبا سیگار نمیکشن، پس تینجیرهای گل و گلاب شما هم سیگار نکشید" رو دور بریزیم. چون در عمل هیچ ارزشی نداره.

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
برادر من شما نمیخوای بیخیال این بحث لست ۲ بشی؟توی یکی از تاپیک های xbox هم مطرح کردی حتی هم جبهه ای های خودتم قبول نداشتن گیر دادی که نه من درست میگم.اگه به همین راحتی بود که الان همه میتونستم خیلی راحت گوتی بشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر