درخواست کمک - PSP های Brick شده

mahdijoon

کاربر سایت
Apr 7, 2006
126
نام
mahdi latify
کسی عکس دارک الکسو داره

من اینو یه جا پیدا کردم !! ولی مطمئن نیستم خودش باشه

dark_alex.gif

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
خوب در این صورت که با استفاده از این باطری و رم میشه psp brick شده درست کرد پس میشه یک جورایی گفت تمام پس اس پس ها رو میشه کرک کرد و فقط کافی هست مثلا ورژن 3.5 بریک کنی و با استفاده از باطری و رم به ورژن 1.5 تبدیل کنی درسته !؟ :confused:

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
لطفا یک نفر آدرس و شماره تلفن فروشگاه فتحی دز پاساژ لواف را به من بدهد:huh::hurted1::phone::biggrin1:

دوست عزیز بیخود پولت رو هدر نده . بده به یکی که psp داره باهم درست کنید . یا بده به یکی از بچه های سایت که این کار رو قبول میکنه ;) اینم شماره ی فتحی : 33952458 - 33911083

خوب در این صورت که با استفاده از این باطری و رم میشه psp brick شده درست کرد پس میشه یک جورایی گفت تمام پس اس پس ها رو میشه کرک کرد و فقط کافی هست مثلا ورژن 3.5 بریک کنی و با استفاده از باطری و رم به ورژن 1.5 تبدیل کنی درسته !؟ :confused:
پس دانگرید رو برای چی گذاشتن ؟ پس ما قبلا چطوری psp رو کپی خور میکردیم؟ :laughing:

mahdijoon

کاربر سایت
Apr 7, 2006
126
نام
mahdi latify
راستی اینو حتماً بخونین

روش گرفتن backup از باطری

ترجمه اش آسونه

If you only have one battery and want to unbrick your PSP, you can.
1) Convert your battery into a jigkick one using "Pandora's Battery Creator", but before you press X, press TRIANGLE to backup your battery's EEPROM to ms0:/eeprom.bin
2) Unbrick your PSP as normal
3) When you are done unbricking, take out the battery and the magic memory stick. Start up the PSP using the AC adaptor (do not try to use a USB charger, it will not start up)
4) Insert the magic memory stick and the magic battery
5) Run "Pandora's Battery Creator" again
6) Press L+R to restore the ms0:/eeprom.bin to your battery
NOTE: You can also restore a battery without having made a backup, by pressing SQUARE at step 6. This will generate a fake serial for your battery (0x12345678) which allows it to work normally, but there could be side-effects.
Have fun, and thanks to everyone in the Prometheus/C+D team

mahdijoon

کاربر سایت
Apr 7, 2006
126
نام
mahdi latify
----------------------------------------
چگونگی استفاده مموری 32 برای باتری pandora

- connect your PSP to USB
- run cmd.exe (Start -> Run -> cmd)
- type 'format e: /FS:FAT' (E is your PSP drive letter!)
That way the Stick gets formatted with FAT16 (instead of FAT12, which doesn't work). After that, you may continue the normal procedure (mspformat, msinst etc.) an that 32MB Stick!
Cool, eh? Everyone has such a 32MB stick lying around. Now you can use it for the Pandora battery!

sony%20msduo%20psp%2032mb.jpg

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
پس دانگرید رو برای چی گذاشتن ؟ پس ما قبلا چطوری psp رو کپی خور میکردیم؟
اما هر کسی 500 هزار تومان نداره بده umd lummines بگیره تا بتونه ورژن 3.5 دانگرید کنه یا اینکه 200 هزار تومان gta liberty city بخره برای اینکه کرک کنه یا اینکه 20 30 تومان بده مغازه دار برایش دانگرید کنه و با این روش میشه بدون صرف هزینه ای کنسول و کپی خور کرد !

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خوب در این صورت که با استفاده از این باطری و رم میشه psp brick شده درست کرد پس میشه یک جورایی گفت تمام پس اس پس ها رو میشه کرک کرد و فقط کافی هست مثلا ورژن 3.5 بریک کنی و با استفاده از باطری و رم به ورژن 1.5 تبدیل کنی درسته !؟
اصلا احتياج به بريك كردن نيست.
همون باطري و مموري رو بذاريد توي دستگاه و دانگريد كنيد.

البته فقط روي فريمور هاي 3.52 به پايين كارايي داره وگرنه 3.60 (PSP Slim) رو نميشه اينجوري دانگريد كرد.

mahdijoon

کاربر سایت
Apr 7, 2006
126
نام
mahdi latify
سلام

آقا من روی مموری 32 امتحان کردم ولی وقتی میخوام instaler را بزنم پس ار نشان دادن لوگوی پی اس پی مینویسه could not game started ...... همون ارور معروف اجرای بازی بدون umd رو میده .....
کسی میدونه چرا ؟
اگه مموری رو عوض کنم درست میشه ( یک گیگ )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر